Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Ahize Değişimi

Telefonunuzda görüşme sırasında sesiniz karşı tarafa iletilmiyor ya da karşı tarafın sesi size gelmiyorsa Samsung Galaxy ahize değişimi yapılması gerekli olmaktadır. Ahize değişimi işlemi Tamirci Abi yetkili Samsung teknik servis personelince gerçekleştirilmekte ve 6 ay süreli garanti belgesi eşliğinde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Ahize Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy ahize değişim fiyatı Galaxy ailesinde yer alan modellere göre değişim göstermektedir. Cihazının modeline uygun ahize değişimi sayfasında yer alan orijinal Samsung Galaxy ahize değişim fiyatı geçerlidir.

Samsung Ahize Çalışmıyor

Samsung ahize çalışmıyor, konuşurken sesimi karşı taraf duymuyor benzeri sorunlar yaşıyorsanız Samsung Galaxy ahize değişimi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Ahize değişimi işlemi 20 dakika gibi kısa sürede tamamlanmakta ve hoparlör temizliği de yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Ahize Tamiri

Samsung Galaxy ahize tamiri işlemi ahize değişimi yapılmak sureti ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Tamirci Abi yetkili Samsung teknik servisi olması nedeniyle Samsung Galaxy ahize değişimi işlemi konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İşlem sonrası 6 ay süre ile arıza oluşması nedeniyle ücretsiz ahize tamiri ve değişimi imkanı sağlayan garanti belgesi verilmektedir.

Ahize Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen donanımsal değişimlerde bilgilerin silinme olasılığı bulunmamaktadır. Samsung Galaxy ahize değişimi de donanımsal bir değişim olması sebebiyle kişisel verilerinizin cihazınızdan silinmesi mümkün değildir.

Tamirci Abi de Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci Abi teknik servisimizde gerçekleştirdiğimiz Samsung Galaxy ahize değişimi işlemi ortalama olarak 10 ile 20 dakika arasında sürmektedir. Bu işlem sırasında siz keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Dilerseniz 75 TL ücret ile moto kurye ya da 100 TL ücret ile yerinde servis imkanımızdan da faydalanmanız mümkündür.

Ahize Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi telefon tamiri servisi olarak gerçekleştirdiğimiz her türlü tamir ve değişim işlemleri sonrasında garanti belgesi teslim etmekte ve 6 ay garanti süresi sunmaktadır. Yapılan işleme bağlı oluşacak arızalarda servisimize gelerek garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Ahize Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi yetkili teknik servis hizmeti sunan ve bu hizmeti 20 yıldır güvenle yerine getiren Arifler iletişim firmasının bir hizmetidir. Samsung Galaxy ahize değişimi işlemleriniz de servisimizde Samsung yetkili teknik servis personeli tarafından gerçekleştirilir.

Menü