Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Ahize Değişimi

Telefonunuzda görüşme sırasında sesiniz karşı tarafa iletilmiyor ya da karşı tarafın sesi size gelmiyorsa, ses boğuk ve çok kısık geliyorsa Samsung Galaxy ahize değişimi yapılması gerekli olmaktadır. Ahize değişimi işlemi Tamirci Abi yetkili Samsung teknik servis personelince gerçekleştirilmekte ve 6 ay süreli garanti belgesi eşliğinde teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Ahize Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy ahize değişim fiyatı, cihazın modeline, kullanılacak parçanın kalitesine ve tamir işleminin zorluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Cihazının modeline uygun ahize değişimi sayfasında yer alan orijinal Samsung Galaxy ahize değişim fiyatı geçerlidir.

Samsung Ahize Çalışmıyor

Samsung ahize çalışmıyor, konuşurken karşı tarafın sesini duymuyorum, cızırtı ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız Samsung Galaxy ahize değişimi için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Ahize değişimi işlemi 60 dakika gibi kısa sürede tamamlanmakta ve hoparlör temizliği de yapılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy Ahize Tamiri

Samsung Galaxy ahize tamiri işlemi ahize değişimi yapılmak sureti ile gerçekleştirilen bir işlemdir. Tamirci Abi yetkili Samsung teknik servisi olması nedeniyle Samsung Galaxy ahize değişimi işlemi konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

İşlem sonrası 6 ay süre ile arıza oluşması nedeniyle ücretsiz ahize tamiri ve değişimi imkanı sağlayan garanti belgesi verilmektedir.

Ahize Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Tamirci Abi de gerçekleştirilen donanımsal değişimlerde bilgilerin silinme olasılığı bulunmamaktadır. Samsung Galaxy ahize değişimi de donanımsal bir değişim olması sebebiyle kişisel verilerinizin cihazınızdan silinmesi mümkün değildir.

Tamirci Abi de Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci Abi teknik servisimizde gerçekleştirdiğimiz Samsung Galaxy ahize değişimi işlemi ortalama olarak 40 ile 60 dakika arasında sürmektedir. Bu işlem sırasında siz keyifle kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Dilerseniz 130TL ücret ile moto kurye ya da 249TL ücret ile yerinde servis imkanımızdan da faydalanmanız mümkündür.

Ahize Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi telefon tamiri servisi olarak gerçekleştirdiğimiz her türlü tamir ve değişim işlemleri sonrasında garanti belgesi teslim etmekte ve 6 ay garanti süresi sunmaktadır. Yapılan işleme bağlı oluşacak arızalarda servisimize gelerek garanti koşulları çerçevesinde ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Ahize Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, güvenilir teknik servis hizmetlerini sunan bir markadır. Samsung Galaxy ahize değişimi işlemleri, uzman Samsung yetkili teknik servis personelimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Telefonunuzdaki ahize sorunları için bize güvenebilirsiniz.”

Menü