Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlarda kullanım hatalarına bağlı olarak arka kapak kırılma, çizilme gibi hasarlar oluşmaktadır. Bu hasarların giderilmesi amacıyla Samsung Galaxy arka kapak değişimi işlemi Tamirci Abi Samsung yetkili servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda gerçekleştirilen tamir ve parça değişimi işlemleri sonrasında 6 aylık garanti süresini taahhüt eden bir garanti sertifikası sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy arka kapak değişim fiyatı Galaxy serisi cihazların modelleri arasında değişiklik gösterebilmektedir. Samsung Galaxy arka kapak değişim fiyatlarını öğrenmek için cihazınızın modelini seçmeniz gerekmektedir.

Samsung Arka Kapak Kırıldı

Samsung Galaxy arka kapakta gerçekleşen sorunlar genellikle kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Renklerin zaman içerisinde solması ya da düşme, darbe gibi sebeplere bağlı çatlakların oluşmasıdır. Samsung arka kapak kırıldı ne yapmam gerekiyor sorusunu soruyorsanız yapılabilecek tek şey Samsung Galaxy arka kapak değişimi olacaktır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Tamiri

Samsung Galaxy arka kapak tamiri yapılamamaktadır. Arka kapak ile ilgili tüm sorunlarda yapılması gereken işlem arka kapak değişimidir. Tamirci Abi de yapılan Samsung Galaxy arka kapak değişimi işlemlerinde orijinal Samsung yedek parçaları kullanılmakta olup 6 ay garanti kapsamında hizmet sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Nasıl Açılır?

Samsung telefonlarda arka kapak genellikle sabitlenmiş veya menteşeli bir yapıya sahiptir. Arka kapak genellikle cihazın gövdesine sıkıca yerleştirilmiştir ve çıkarılması zor olabilir. Ancak, birçok Samsung modelinde arka kapak çıkarılabilir ve pil, SIM kart veya hafıza kartı gibi bileşenlere erişim sağlar. Arka kapak nasıl açılır sorusuna genel bir yanıt vermek gerekirse:

  • Samsung modellerinin büyük çoğunluğu arka cam Kısımından açılır, arka kapak arkasındaki yapışkan madde ısı yardımı ile yumuşatılır.
  • Eğer bir çıkarma yuvası varsa, plastik açma aparatı veya tırnaklarınızı kullanarak yukarıya doğru hafifçe basın ve arka kapağı kaldırın.
  • Arka kapak genellikle vakum ve plastik açma aparatı ile doğru ısı verilmesi halinde çok kolayca çıkarılabilen bir kısımdır.
  • Ancak, arka kapakları çıkarırken dikkatli olun. Güç uygulamadan ve telefonunuzu zarar vermeden açmaya çalışın.

Arka kapak nasıl açılır konusunda modelden modele değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla, cihazınızın kullanım kılavuzunu incelemek veya üreticinin web sitesinden modeliniz için özel talimatları bulmak en iyisidir.

 

Arka Kapak Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy arka kapak değişimi sırasında cihazınızın verilerine erişim sağlanmasına gerek olmadığı için bilgilerinizin silinme ihtimali yoktur. Bu nedenle Samsung Galaxy cihazlarınızı güvenle Tamirci Abi Samsung yetkili teknik personelimize emanet edebilirsiniz.

Arka Kapak Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Firmamızda yapılan Samsung Galaxy arka kapak değişimi işlemleri yaklaşık olarak 30 ile 45 dakika arası sürmektedir. Bu süreç içerisinde ikramımız olan kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Tamirci Abi moto kurye ya da yerinde servis hizmeti de bulunmaktadır

Arka Kapak Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy arka kapak değişimi garanti süresi 6 aydır ve garanti sertifikası ile geçerli olmaktadır. Arka kapak değişimi sonrasında mutlaka garanti sertifikasını almayı unutmayınız. 6 Ay süre ile arka kapakta oluşabilecek sorunlar için ücretsiz değişim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi Teknik Servisi

20 yıldan fazla süredir telefon tamiri konusunda uzmanlaşmış Tamirci Abi, Samsung Galaxy arka kapak değişimi için en iyi hizmeti sunar. Uzman ekibimizle kaliteli ve güvenilir çözümler için bize ulaşın.”

Menü