Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi

Samsung Galaxy serisi akıllı telefonlarda kullanım hatalarına bağlı olarak arka kapak kırılma, çizilme gibi hasarlar oluşmaktadır. Bu hasarların giderilmesi amacıyla Samsung Galaxy arka kapak değişimi işlemi Tamirci Abi Samsung yetkili servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızda gerçekleştirilen tamir ve parça değişimi işlemleri sonrasında 6 aylık garanti süresini taahhüt eden bir garanti sertifikası sunulmaktadır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy arka kapak değişim fiyatı Galaxy serisi cihazların modelleri arasında değişiklik gösterebilmektedir. Samsung Galaxy arka kapak değişim fiyatlarını öğrenmek için cihazınızın modelini seçmeniz gerekmektedir.

Samsung Arka Kapak Kırıldı

Samsung Galaxy arka kapakta gerçekleşen sorunlar genellikle kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Renklerin zaman içerisinde solması ya da düşme, darbe gibi sebeplere bağlı çatlakların oluşmasıdır. Samsung arka kapak kırıldı ne yapmam gerekiyor sorusunu soruyorsanız yapılabilecek tek şey Samsung Galaxy arka kapak değişimi olacaktır.

Samsung Galaxy Arka Kapak Tamiri

Samsung Galaxy arka kapak tamiri yapılamamaktadır. Arka kapak ile ilgili tüm sorunlarda yapılması gereken işlem arka kapak değişimidir. Tamirci Abi de yapılan Samsung Galaxy arka kapak değişimi işlemlerinde orijinal Samsung yedek parçaları kullanılmakta olup 6 ay garanti kapsamında hizmet sunulmaktadır.

Arka Kapak Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy arka kapak değişimi sırasında cihazınızın verilerine erişim sağlanmasına gerek olmadığı için bilgilerinizin silinme ihtimali yoktur. Bu nedenle Samsung Galaxy cihazlarınızı güvenle Tamirci Abi Samsung yetkili teknik personelimize emanet edebilirsiniz.

Arka Kapak Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Firmamızda yapılan Samsung Galaxy arka kapak değişimi işlemleri yaklaşık olarak 30 ile 45 dakika arası sürmektedir. Bu süreç içerisinde ikramımız olan kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Tamirci Abi moto kurye ya da yerinde servis hizmeti de bulunmaktadır

Arka Kapak Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy arka kapak değişimi garanti süresi 6 aydır ve garanti sertifikası ile geçerli olmaktadır. Arka kapak değişimi sonrasında mutlaka garanti sertifikasını almayı unutmayınız. 6 Ay süre ile arka kapakta oluşabilecek sorunlar için ücretsiz değişim hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Arka Kapak Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi 20 yılı aşkın süredir Telefon tamiri hususunda uzmanlaşmış Arifler İletişim firmasının bir hizmetidir. Bu tecrübe ile sizlere Samsung yetkili teknik servisi olarak en iyi hizmeti sunmaya her zaman hazırdır.

Menü