Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Değişimi

Samsung Galaxy kulaklık soketi arızası sık karşılaşılan bir arıza olup kulaklık soketi değişimi işlemi ile kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Kulaklık çalışmıyor, kulaklık girişi bozuk temassızlık sorunu var diyenler için çözüm Tamirci Abi Samsung teknik servisi olmaktadır.

Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy kulaklık soketi değişim fiyatı cihaz modeline göre belirlenmektedir. Bu nedenle cihaz modelinizi doğru seçmeniz Samsung Galaxy kulaklık soketi değişim fiyatını öğrenmeniz için gerekli olmaktadır.

Samsung Kulaklık Soketi Arızası

Samsung Galaxy kulaklık soketi arızaları, çeşitli faktörlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Nem veya sıvı teması, soketin mekanik darbelere maruz kalması, kulaklığın aşırı zorlanarak takılması ve soket içerisinde biriken toz ve kirler, bu arızaların başlıca sebeplerindendir.

Bu durumlar, telefonun kulaklık jack girişini algılamamasına veya kulaklık soketinin düzgün çalışmamasına yol açabilir. Kullanıcılar, kulaklık bağlandığında sesin gelmemesi, sesin kesilmesi veya sadece tek taraftan ses alınması gibi sorunlarla karşılaşabilirler.

Bu tür problemler, kulaklık soketinin temizlenmesi veya gerektiğinde profesyonel bir servis tarafından tamir edilmesi gerektiğini gösterir.

Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Tamiri

Samsung kulaklık soketi arızası oluşması durumunda Tamirci Abi Samsung teknik sermişimiz tarafından Samsung Galaxy kulaklık soketi tamiri işlemi soket değişimi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi yaklaşık olarak 40 dakika süren bir işlemdir.

Kulaklık Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi esnasında cihazınızda sadece parça değişimi yapılmaktadır. Kulaklık soket değişimi işlemi gerçekleştiren teknik servis personelimiz kişisel bilgilerinize erişim sağlamadığı için bu işlem bilgilerin kayıp olmasına sebep vermemektedir.

Kulaklık Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi tarafından yapılan Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi işlemi ortalama olarak 40 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Kulaklık soketi değişimi sonrasında sizlere garanti belgesi de teslim edilecektir.

Kulaklık Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi garanti süresi 6 ay olarak sunulmaktadır. Garanti koşulları doğrultusunda oluşacak sorunlar garanti sertifikası ibrazı ile ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık sektörel tecrübesi ile İstanbul Kadıköy’de hizmet vermektedir. Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi gibi tüm telefon tamiri hizmetlerimiz, uzman ekibimiz tarafından sunulmaktadır.

Servisimize doğrudan gelebilir, moto kurye veya yerinde servis olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. İstanbul dışından bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz için ise, cihazlarını Yurtiçi Kargo aracılığıyla ücretsiz olarak gönderebilirler. Her adımda kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Menü