Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Değişimi

Samsung Galaxy kulaklık soketi arızası sık karşılaşılan bir arıza olup kulaklık soketi değişimi işlemi ile kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Kulaklık çalışmıyor, kulaklık girişi bozuk temassızlık sorunu var diyenler için çözüm Tamirci Abi Samsung teknik servisi olmaktadır.

Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy kulaklık soketi değişim fiyatı cihaz modeline göre belirlenmektedir. Bu nedenle cihaz modelinizi doğru seçmeniz Samsung Galaxy kulaklık soketi değişim fiyatını öğrenmeniz için gerekli olmaktadır.

Samsung Kulaklık Soketi Arızası

Samsung Galaxy kulaklık soketi arızası pek çok sebebe bağlı olarak gelişen bir durumdur. Nem veya sıvıyla temas olması, soket kısmının darbeye maruz kalması, kulaklığı takarken aşırı zorlama ve tozlar Samsung Galaxy kulaklık soketi arızası sebepleri arasında sayılabilir.

Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Tamiri

Samsung kulaklık soketi arızası oluşması durumunda Tamirci Abi Samsung teknik sermişimiz tarafından Samsung Galaxy kulaklık soketi tamiri işlemi soket değişimi yapılarak gerçekleştirilmektedir. Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi yaklaşık olarak 30 dakika süren bir işlemdir.

Kulaklık Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi esnasında cihazınızda sadece parça değişimi yapılmaktadır. Kulaklık soket değişimi işlemi gerçekleştiren teknik servis personelimiz kişisel bilgilerinize erişim sağlamadığı için bu işlem bilgilerin kayıp olmasına sebep vermemektedir.

Kulaklık Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi tarafından yapılan Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi işlemi ortalama olarak 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Kulaklık soketi değişimi sonrasında sizlere garanti belgesi de teslim edilecektir.

Kulaklık Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi garanti süresi 6 ay olarak sunulmaktadır. Garanti koşulları doğrultusunda oluşacak sorunlar garanti sertifikası ibrazı ile ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Kulaklık Soketi Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi de verilen tüm telefon tamiri hizmetleri Arifler İletişimin 20 yıllık sektörel tecrübesi ile sunulmaktadır. İstanbul Kadıköy de yer alan servisimize gelerek Samsung Galaxy kulaklık soketi değişimi yaptırabileceğiniz gibi moto kurye ya da yerinde servis olanaklarımızdan da faydalanabilirsiniz.

İstanbul dışı müşterilerimiz için kargo gönderimi ücretsiz olarak Yurtiçi kargo ile yapılmaktadır.

Menü