Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Arka Kapak Değişimi

Xiaomi telefonunuzun düşme ya da çarpma sonrası arka kapak sorunu ile başbaşa kalabilirsiniz. İşlevsellikten ziyade görsel olarak sizi rahatsız edebilecek Xiaomi arka kapak hasarları Tamirci Abi de sadece 45 dakika içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

Xiaomi Arka Kapak Değişim Fiyatı

Xiaomi cihazların modellerine göre arka kapak değişim fiyatı birbirlerine yakın değerlerde olmaktadır. Ancak Tamirci Abi de Xiaomi arka kapak değişimi orijinal Xiaomi markalı servis ürünü veya yüksek kaliteli renk ve kalınlıkları en uyumlu mika arka cam kapaklar kullanılarak yapılmaktadır.

Avantajlı Xiaomi arka cam değişimi  fiyatı ile de dikkat çeken Tamirci abi servis sonrası 6 ay garanti sunar.

Xiaomi Arka Kapak Kırıldı

Xiaomi telefonunuz düştüğünde çoğunlukla ekran camı ya da arka kapak hasar görmekte ve çatlak oluşmaktadır. Görsel olarak canınızı sıkan bu sorundan garantili hizmet sunan Tamirci Abi Xiaomi arka kapak değişimi ile kurtulmanız mümkündür.

Arka pil kapağı  diğer adı ile arka cam cihazın çalışmasında herhangi bir rol oynamaz kozmetik ve şık bir görünüm veren kısımdır.  Ancak kırıldığında streç veya bir kılıflar korunması önemlidir. Çünkü kırık olan arka cam sıvı ve toza karşı dayanıklılığını yitirmiş olacaktır.

Xiaomi Arka Kapak Tamiri

Xiaomi arka kapak hasarları tamir edilmek yerine orijinal yedek parçası ile değiştirilmesi tercih edilmektedir.

Tamirci Abi’ye Xiaomi arka kapak sorunu için ulaştığınızda Xiaomi teknik servis personelimiz en fazla 45 dakika içerisinde Xiaomi arka kapak değişim işlemini tamamlayabilmektedir.

Arka Kapak Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Xiaomi telefonlarda oluşacak sorunlar donanımsal kaynaklı ise tercihimiz orijinal yedek parçası ile değiştirmek olacaktır. Yazılımsal bir işlem yapmadığımız sürece de Xiaomi arka kapak değişimi sonrası bilgi kaybı yaşanmaz.

Arka Kapak Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi hem hızlı, hem güvenli, hem de kaliteli hizmet anlayışı ile servis sunmaktadır. Bu nedenle Xiaomi arka kapak değişim süreci 30 ile 45 dakika aralığında tamamlanmaktadır.

Arka Kapak Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi kapak hasarı nedeni ile talep ettiğiniz Xiaomi arka kapak değişim işlemi sonrasında garanti belgesi 6 aylık ücretsiz servis imkanı sunmaktadır. Elbette ki kullanım hatasından oluşabilecek sorunlar garanti kapsamı dışında tutulur.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Arka Kapak Değişimi Teknik Servisi

Kadıköy de 20 yıldır aynı adreste teknik servis hizmeti veren Arifler iletişim bu tecrübesini Tamirci Abi vasıtası ile tüm Türkiye ile paylaşıyor. Xiaomi teknik servis arayışlarınızda hangi ilde olursanız olun ücretsiz kargo ile hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.

Menü