Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Huawei Şarj Soketi Değişimi

Huawei telefonunuz şarj almıyor, farklı şarj aletinde de aynı sonucu gösteriyorsa bu durum telefonunuzun şarj soketinde sorun olduğu anlamına gelmektedir. Tamirci abi Huawei şarj soketi değişimi garantili bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Huawei Şarj Soketi Değişim Fiyatı

Huawei şarj soketi değişim fiyatı cihaz modeline göre farklılık göstermektedir.

Tamirci abi web sitemizden telefonunuzun modelini seçerek gerekli bilgiyi alabilir ya da Tamirci Abi web sitemizin iletişim kanallarından ihtiyaç duyduğunuz konuda sorularınızı sorabilirsiniz.

Huawei Şarj Soketi Çalışmıyor

Huawei şarj soketi çalışmıyor sorunu telefonunuzun şarj almamasına bağlı olarak kullanılamaz hâle gelmesine neden olacaktır. Tamirci abi olarak orijinal parça kullanmaktayız ve yapacağımız tüm işlemlerde 6 ay garanti hizmeti sağlanmaktadır.

Huawei Şarj Soketi Arızası

Huawei şarj soketi arızası oksitlenme, sıvı teması ya da şarj kablosunu ters takma vb. birçok nedenden kaynaklanabilmektedir. Uzman teknik servisimiz gerekli şarj soketi değişimini kısa sürede sağlayıp sizlere 6 ay geçerli garanti belgesiyle teslim edecektir.

Şarj Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Huawei şarj soketi arızası donanımsal arızalardan olması sebebiyle kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olmadan sadece gerekli parça değişimi yapılıp telefonunuz size teslim edilecektir.

Telefonlardaki kişisel verilere dokunulmadan, titizlikte şarj soketi değişimi sağlanıp telefonunuzu garanti belgesiyle birlikte sizlere teslim etmekteyiz.

Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Huawei şarj soketi değişim 30 dakika süren bir işlemdir. Bazı durumlarda yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Teknik personelimiz gerekli parça değişimini sağlayıp garanti belgesiyle size teslim edilecektir.

Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Huawei şarj soketi değişimi sonrası 6 aylık garanti hizmeti sunulmaktadır. Huawei şarj soketi değişimi sonrası size sunulacak olan garanti belgesini ibraz ederek ücretsiz tamir imkânından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Huawei Şarj Soketi Değişimi Teknik Servisi

20 yılı aşkın tecrübesiyle Arifler iletişim olarak Tamirci Abi web sitemiz aracılığıyla da hizmet sağlamaktayız. Tamirci abi web sitemiz iletişim seçeneklerinden bize ulaşıp merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

İstanbul içi moto kurye ve yerinde servis hizmeti imkânlarıyla siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Ayrıca İstanbul dışı Yurtiçi kargo ücretsiz kargo ile telefonunuzu firmamıza gönderebilirsiniz.

Menü