Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone şarj soketi değişimi fiyat listesi

iPhone şarj soketi değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini, 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, 15, 15 Pro, 15 Pro Max şarj soketi değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon şarj soketi değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece şarj soketi değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone şarj soketi değişimi sayfamızdan şarj soketi tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone şarj soketi değişimi

iPhone şarj soketi sorunu genellikle şarj kablosunun cihaza bağlantı kurulması sırasında aşırı zorlama sonucu meydana gelmektedir. Ancak bazı durumlarda şarj aleti ya da kablosu çalışmamasından dolayı telefonda arıza olduğu düşünülmektedir.

Aynı problem farklı şarj aleti ya da kablosunda da meydana geliyorsa sorun iPhone şarj soketinizde arıza meydana gelmesinden kaynaklıdır. Bu sorun iPhone şarj soketi değişimi ile kolayca çözümlenmektedir.

iPhone şarj soketi değişim fiyatı

iPhone şarj soketi değişim fiyatı, orijinal ve yan sanayi şarj soketi seçimine göre, cihazın modeline ve onarımın zorluk derecesine göre değişmektedir. Tamirci abi web sitemizden iPhone telefonunuzun modelini seçerek tamir ihtiyacı olan parçanın fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

iPhone şarj soketi çalışmıyor

“iPhone telefonunuz şarj almıyorsa, şarj soketinde arıza oluşmuş olabilir. Bu durumu anlamak için farklı şarj aleti ve kabloyla denemeniz gerekebilir. Sorun farklı şarj aleti ve kabloyla da devam ediyorsa, telefonunuzun şarj soketinde, bataryasında veya şarj entegresinde sorun olabilir ve değiştirilmesi gerekebilir.”

iPhone şarj soketi arızası

“iPhone şarj soketi arızası, zamanla sıvı teması, nem gibi etkenlerden dolayı oksitlenmiş veya darbe, zorlama, ani elektrik akımı gibi sebeplerle meydana gelebilir. Ayrıca temassızlık, gevşek bağlantı, şarj yuvasında kir ve toz birikimi, suya maruz kalma, oksidasyon gibi durumlar da arızaya neden olabilir.

Daha detaylı bilgi almak için Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz.”

iPhone Şarj Soketi Bozulduğunu Nasıl Anlarız?

iPhone şarj soketinin bozulduğunu işaret eden en sık  belirtileri şunlar olabilir:

  • Şarj Problemleri: Telefonunuzun şarj olmaması veya şarj edilirken sürekli kesilmesi gibi şarj ile ilgili sorunlar yaşanması.
  • Bağlantı Sorunları: Şarj kablosunun sokete tam olarak oturmaması veya gevşek bir bağlantı olması.
  • Soketin Gevşek Olması: Şarj kablosunun sokete takılması sırasında gevşek bir his vermesi veya kolayca çıkması.
  • Soketin Fiziksel Hasarı: Soketin iç kısmında kırık, bükülme veya oksitlenme gibi fiziksel hasarlar görülmesi.
  • Soketteki Kir ve Toz: Soketin içinde birikmiş kir, toz veya yabancı cisimlerin bulunması.
  • Şarj İşleminde Anormal Davranışlar: Telefonun şarj edilirken anormal ısınma, pil yüzdesinde aniden düşme gibi durumlar.

Bu belirtilerden herhangi biri veya birkaçı yaşanıyorsa, iPhone’unuzun şarj soketinde bir sorun olabileceğini düşünebilirsiniz. Profesyonel bir teknik servisten yardım alarak soketin durumunu kontrol ettirebilir ve gerektiğinde değiştirebilirsiniz.

iPhone Şarj soketi değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone şarj soketi değişimi donanımsal bir sorun olup fotoğraf, doküman gibi dosyalarınızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Güvenilir hizmet politikasıyla Tamirci Abi uzman teknik personelimiz bilgilerinize erişim sağlamadan parça değişim işlemini gerçekleştirecektir.

iPhone şarj soketi değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone şarj soketi değişimi 60 dakika süren bir işlemdir. Tamirci Abi teknik personelimiz orijinal parça veya tercihinize bağlı A kalite şarj soketi kullanarak gerekli parça değişimini sağlayıp garanti belgesi ile telefonunuzu teslim edecektir.

iPhone şarj soketi değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone şarj soketi değişimi sonrası değiştirilen parça 6 ay garanti kapsamındadır. Tamirci Abi olarak değişim yapılan parçanın bu süre içerisinde arıza yapması durumunda ücretsiz parça değişim ya da onarım hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Şarj Soketi Değişimi Teknik Servisi

“20 yıldan fazla deneyimimizle telefonunuzu ulaştırabilmeniz için birçok alternatif sunuyoruz. İstanbul içi moto kurye veya yerinde servis imkanıyla hizmetinizdeyiz. Yurtiçi Kargo anlaşmalı olarak İstanbul dışı tüm illerden ücretsiz gönderim sağlıyoruz. Ayrıca web sitemiz aracılığıyla sorularınızı kısa sürede cevaplıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü