Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone şarj soketi değişimi fiyat listesi

iPhone şarj soketi değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max şarj soketi değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon şarj soketi değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece şarj soketi değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone şarj soketi değişimi sayfamızdan şarj soketi tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Şarj Soketi Değişimi Fiyatı
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone 12Fiyat Sorunuz
iPhone 12 MiniFiyat Sorunuz
iPhone 12 ProFiyat Sorunuz
iPhone 12 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone şarj soketi değişimi

iPhone şarj soketi sorunu genellikle şarj kablosunun cihaza bağlantı kurulması sırasında aşırı zorlama sonucu meydana gelmektedir. Ancak bazı durumlarda şarj aleti ya da kablosu çalışmamasından dolayı telefonda arıza olduğu düşünülmektedir.

Aynı problem farklı şarj aleti ya da kablosunda da meydana geliyorsa sorun iPhone şarj soketinizde arıza meydana gelmesinden kaynaklıdır. Bu sorun iPhone şarj soketi değişimi ile kolayca çözümlenmektedir.

iPhone şarj soketi değişim fiyatı

Cihazınızın modeline göre iPhone şarj soketi değişi fiyatı değişebilmektedir. Tamirci abi web sitemizden iPhone telefonunuzun modelini seçerek tamir ihtiyacı olan parçanın fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

iPhone şarj soketi çalışmıyor

iPhone telefonunuz şarj almıyorsa şarj soketinde arıza oluşmuş olabilir. Bunu anlamak için farklı şarj aleti ve kabloyla denemeniz gerekir.

Sorun farklı şarj aleti ve kabloyla da devam ediyorsa telefonunuzun şarj soketinde sorun vardır ve değiştirilmesi gereklidir.

iPhone şarj soketi arızası

Şarj soketindeki zamanla sıvı teması, nem gibi etkenlerden dolayı oksitlenmiş ya da darbe, zorlama, ani elektrik akımı da arıza meydana gelmiş olabilir.

Daha detaylı bilgi almak için Tamirci Abi web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz.

iPhone Şarj soketi değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone şarj soketi değişimi donanımsal bir sorun olup fotoğraf, doküman gibi dosyalarınızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Güvenilir hizmet politikasıyla Tamirci Abi uzman teknik personelimiz bilgilerinize erişim sağlamadan parça değişim işlemini gerçekleştirecektir.

iPhone şarj soketi değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone şarj soketi değişimi 30 dakika süren bir işlemdir. Tamirci Abi teknik personelimiz orijinal parça kullanarak gerekli parça değişimini sağlayıp garanti belgesi ile telefonunuzu teslim edecektir.

iPhone şarj soketi değişimi garanti süresi ne kadar?

iPhone şarj soketi değişimi sonrası değiştirilen parça 6 ay garanti kapsamındadır. Tamirci Abi olarak değişim yapılan parçanın bu süre içerisinde arıza yapması durumunda ücretsiz parça değişim ya da onarım hizmeti sunmaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Şarj Soketi Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim olarak 20 yıldan fazla deneyimimizle telefonunuzu ulaştırabilmeniz için birçok alternatif sunmaktayız. İstanbul içi moto kurye ya da yerinde servis imkânıyla telefonunuzu ulaştırabilirsiniz.

Arifler iletişim Yurtiçi kargo anlaşmalı olup İstanbul dışı tüm illerden bize ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz aracılığıyla sorulan sorularınızı kısa sürede cevaplamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü