Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Samsung Galaxy Hoparlör Değişimi

Samsung Galaxy cihaza sahipseniz ve cihazınızla görüşme yaparken ses kısık geliyor ya da hiç ses gelmiyor ise Samsung Galaxy hoparlör arızası olduğu söylenebilir. Samsung Galaxy hoparlör arızası Tamirci Abi tarafından değişim yapılarak giderilmektedir.

Samsung Galaxy Hoparlör Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy hoparlör değişim fiyatı Galaxy serisi cihazınızın modeline bağlı olarak belirlenmektedir. Samsung Galaxy modelinize uygun hoparlör değişimi yapılacağı için akıllı cihazınızın modelini seçim yaparak Samsung Galaxy hoparlör değişim fiyatını öğrenebilirsiniz.

Samsung Hoparlör Arızası

Samsung Galaxy hoparlör arızası çoğunlukla darbe, düşme ve sıvı teması sonucu hoparlörün hasar görmesi, çok yüksek sese bağlı hoparlör patlaması ya da sıvı temasına bağlı olarak oksitlenmeden kaynaklı olabilmektedir.

Tüm bu sebeplere bağlı olarak meydana gelen Samsung hoparlör arızası Tamirci Abi Samsung yetkili servis personelimizce Samsung Galaxy hoparlör değişimi işlemi ile giderilmektedir.

Samsung Galaxy Hoparlör Tamiri

Samsung Galaxy hoparlör tamiri 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Tamirci Abi teknik servisimizde gerçekleştirilmektedir. İstanbul dışından Samsung Galaxy hoparlör değişimi talepleri için Yurtiçi kargo ile anlaşmamız olup ücretsiz kargo ile Kadıköy adresimize gönderebilirsiniz.

İstanbul içi müşterilerimiz Kadıköy teknik servisimize gelerek ya da yerinde servis ile moto kurye hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Samsung Hoparlör Temizleme

Samsung cihazınızın hoparlörünü temizlemek, ses kalitesini iyileştirebilir ve olası ses bozukluklarını önleyebilir. Hoparlör temizliği dikkatlice yapılmalıdır. Genellikle, yumuşak bir fırça veya hava üfleyici kullanılarak hoparlör ızgarasındaki toz ve kirlerin nazikçe temizlenmesi önerilir.

Sıvı temizleyicilerden kaçınmak önemlidir, çünkü bu, hoparlöre zarar verebilir. Eğer hoparlörde ciddi bir tıkanıklık veya hasar varsa, profesyonel bir teknik servise danışmak en iyisidir.

Tamirci Abi gibi yetkili servisler, bu tür hizmetleri sağlayarak cihazınızın ses sisteminin optimal performansını sürdürmesine yardımcı olabilir.

Hoparlör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy hoparlör değişimi işlemi sadece donanımsal bir parça değişimi işlemi olduğu için veri kaybı olasılığı yoktur. Bu nedenle cihazınızı güvenle Tamirci Abi teknik servis personelimize teslim ederek Samsung Galaxy hoparlör değişimi işlemi talep edebilirsiniz.

Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Samsung Galaxy hoparlör değişimi ortalama olarak 30 ile 45 dakika aralığında sürebilmektedir. Hoparlör değişimi sırasında ahize temizliği de ücretsiz yapılan işlemlerimiz arasında yer almaktadır.

Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Samsung Galaxy hoparlör değişimi garanti süresi her hizmetimizde olduğu gibi 6 ay olarak uygulanmaktadır. Hoparlör değişimi sonrasında size sunulacak olan garanti belgesi bu hizmetimizin taahhütü içindir. Lütfen Garanti belgenizi saklayınız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Galaxy Hoparlör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık sektör tecrübesini Kadıköy Hasanpaşa’da sizlere sunan bir iştiraktir. Telefon tamiri hizmetimiz, Samsung yetkili servis personelimiz tarafından çok kısa sürede ve orijinal parça kullanılarak gerçekleştirilir.

Menü