Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Şarj Soketi Değişimi

Her cep telefonunda olduğu gibi Xiaomi telefonlarda da zaman zaman şarj etmeme sorunu yaşanabilmektedir. Bu sorunun en büyük sebeplerinden şarj soketi arızası olmaktadır.

Tamirci Abi’ ye ulaşan şarj etmiyor, şarj tam dolmuyor gibi sorunlarda öncelikle sorunun nereden kaynaklı olduğu tespit edilir. Şarj soketinden kaynaklı bir sorun ise orijinal Xiaomi markalı yeni bir soket ile Xiaomi şarj soketi değişimi yapılır.

Xiaomi Şarj Soketi Değişim Fatı

Xiaomi şarj soketi değişim fiyatı tamir edilecek olan modelin orijinal soket fiyatına göre değişmektedir. Kısaca fiyatı belirleyen Xiaomi telefon modelinizdir. Xiaomi şarj soketi değişim fiyatları nedir öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Şarj Soketi Çalışmıyor

Xiaomi cihazınızı şarj edememenizin nedeni şarj soketi olabilir mi? Bunun öğrenmenin yolu cihazınızı Tamirci Abi de uzman ellere teslim etmek olacaktır. Teknik servis personelimiz şarj soketi çalışmıyor ise orijinal yeni bir soket ile hızlı bir şekilde değişimi tamamlayacaktır.

Xiaomi Şarj Soketi Arızası

Xiaomi şarj soketi arızası sebeplerine baktığımızda; çoğunlukla darbe, sıvı ile temas, oksitlenme ve hatalı şarj etme olduğu söylenebilir. Tüm bu sebeplere bağlı olarak cihazınız artık şarj olmuyor ise Xiaomi şarj soketi değişimi yapılması gereklidir.

Şarj Soketi Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Cihazınızın alt kısmında yer alan ve şarj aletinizi taktığınız kısımda şarj soketi bulunmaktadır. Bu bölgede gerçekleştirilen Xiaomi şarj soketi değişimi sonrası bilgileriniz silinmemektedir.

Şarj Soketi Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Xiaomi şarj soketi değişim işlemi en fazla 30 dakika tamamlanmaktadır. Siz ikramımız olan kahvenizi yudumlarken teknik servis elemanımız tarafından Xiaomi şarj soketi değişimi tamamlanarak garanti belgesi ile cihazınız size teslim edilecektir.

Dileyen müşterilerimiz cihazlarını ücretsiz kargo ile de servisimize gönderebilirler.

Şarj Soketi Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Xiaomi şarj soketi değişimi tamamlandığında 6 aylık Tamirci Abi güvencesi sunulmaktadır. Bu güvence de yararlanabilmeniz için size verilen garanti sertifikasını saklamanız ve arıza durumunda ilgili personele göstermeniz gereklidir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Şarj Soketi Değişimi Teknik Servisi

Arifler İletişim 20 yıla yakın tecrübesini Tamirci Abi ile sizlere ulaştırmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız kalite ile birlikte en iyi Xiaomi şarj soketi değişim fiyatları ile de piyasada iddialıdır.

Menü