Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Xiaomi Ahize Değişimi

Xiaomi telefonunuz ile konuşmalarınızda ses iletim sorunu yaşıyorsanız muhtemelen Xiaomi ahize çalışmıyor olabilir. Böyle bir durumda Tamirci Abi servisimize ulaşarak Xiaomi ahize değişimi talebinde bulunabilirsiniz.

Xiaomi yetkili servis personelimiz cihazınızdaki sorunun kaynağını tespit ettikten sonra size yapılacak işlem hakkında gerekli bilgiyi iletecektir.

Xiaomi Ahize Değişim Fiyatı

Xiaomi ahize değişim fiyatı her model için farklıdır. Bu nedenle cihazınızın modelini bilmeniz gereklidir. Xiaomi ahize değişim fiyatı nedir öğrenmek için Xiaomi cihazınızın modelini seçmeniz gerekecektir.

Xiaomi Ahize Çalışmıyor

Xiaomi telefon modellerinde kimi zaman ses iletme sorunu yaşanabilmektedir. Böyle bir sorunda yapılması gerekli görülen işlem ise Xiaomi ahize değişimi olmaktadır.

Xiaomi ahize çalışmıyor, karşı tarafın sesim hiç gitmiyor ya da karşı tarafın sesi bana gelmiyor gibi şikayetleriniz 40 dakika da gerçekleştirilecek Xiaomi ahize değişimi ile son bulacaktır.

Xiaomi Ahize Tamiri

Xiaomi ahizeden ses gelmiyor, az ses geliyor veya hiç gelmiyor sorunlarında Xiaomi ahize tamiri parça değişimi ile yapılmaktadır. Tamirci Abi de orijinal Xiaomi ahize değişimi işlemi yapılmaktadır. Yaklaşık 40 dakika süren Xiaomi ahize değişimi sonrası 6 ay da garanti süresi verilmektedir.

Ahize Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Xiaomi ahize değişimi cihaz verilerinize müdahale gerektiren bir işlem değildir. Bu nedenle Tamirci Abi de yapılacak olan Xiaomi ahize değişimi sonrası bilgileriniz kesinlikle silinmez.

Üstelik yapılacak olan ahize değişimi Xiaomi yetkili servis elemanı tarafından yapılacağı için cihazınızı güvenle servisimize teslim edebilirsiniz.

Tamirci Abi de Xiaomi Ahize Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci Abi de verdiğimiz kaliteli hizmetlerin en iyi şekilde tamamlanması için gerekli olan bir ortalama süreç bulunmaktadır. Xiaomi ahize değişimi süreside en fazla 1-2 saat içerisinde tamamlanabilmektedir.

Ahize Değişimi Garanti Süresi Nedir?

1-2 saat aralığında süren Xiaomi ahize değişimi sonrasında 6 ay garantimiz bulunmaktadır. Servisimizde gerçekleştirilen her işlem 6 ay süreli garanti belgesi eşliğinde tamamlanmaktadır.

Ahize değişimi kaynaklı yaşanan sorunlar için garanti belgeniz ile Tamirci Abi servisimize başvurmanız ücretsiz servis için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Xiaomi Ahize Değişimi Teknik Servisi

20 yıldır Kadıköy’de ki adresinde telefon tamiri hizmetini sürdüren Arifler iletişim, Tamirci Abi ile tüm Türkiye’ye Xiaomi yetkili servis hizmetlerini sunmaktadır. Kaliteli ve garantili, orijinal yedek parça değişimi hizmetlerimizden hemen şimdi Tamirci Abi ile yararlanabilirsiniz.

Menü