Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone hoparlör değişimi fiyat listesi

iPhone hoparlör değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max hoparlör değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon hoparlör değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece hoparlör değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone hoparlör değişimi sayfamızdan hoparlör tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Hoparlör Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone hoparlör arızaları hoparlöre sıvı, nem teması sonucu oksitlenmesi, darbe sonucu işlevini kaybetmesi ya da hasar alması gibi birçok nedenden kaynaklanabilmektedir.

iPhone hoparlör değişimi için güvenilir ve uygun fiyatlarla telefonunuzu uzman teknik servisimizle tamir ettirebilirsiniz.

iPhone Hoparlör Değişim Fiyatı

iPhone hoparlör değişim fiyatı telefonunuzun seri modeline göre farklılık gösterecektir. iPhone hoparlör değişim fiyatını Tamirci Abi iletişim kanallarından iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

iPhone Hoparlör Arızası

iPhone hoparlör arızası genellikle oksitlenme, darbe alma vb. durumlar sebebiyle hasar oluşmaktadır. İPhone hoparlör değişim işlemini Tamirci Abi güvencesiyle yaptırabilirsiniz.

iPhone Hoparlör Tamiri

iPhone hoparlör değişimi ya da tamir işlemi için İstanbul/Kadıköy deki servisimize gelip yaptırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz moto kurye ya da yerinde servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo anlaşmamız olup ücretsiz gönderi imkânı sağlamaktayız.

iPhone Hoparlör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone hoparlör değişim işlemi sonrası bilgilerinizde, dosyalarınızda bir değişiklik olmayacaktır. Tamirci Abi donanımsal arızaların tamir ya da parça değişimi işlemlerinde telefonunuzun bilgilerine erişim sağlamadan işlem yapmaktadır.

Telefonunuzu Tamirci Abi teknik servis personelimize getirerek güvenli bir şekilde hoparlör tamir işlemini yaptırabilirsiniz. Yapılacak olan hoparlör değişim işlemi sonrası iPhone hoparlör ses kalitesi ilk günkü gibi olacaktır.

iPhone Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone hoparlör değişim işlemi yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Hoparlör değişim işleminin yanı sıra ahize temizliğini de ücretsiz şekilde yapmaktayız.

iPhone Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone hoparlör değişim işlemi sonrası hoparlör için 6 ay geçerli garanti belgesi sunulmaktadır. iPhone hoparlörünüzün bu süre zarfında tekrar arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da değişim hizmeti sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Hoparlör Değişimi Teknik Servisi

Arifler iletişim bünyesindeki Tamirci Abi 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri işlemlerinizi güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir. Telefonunuzu iPhone hoparlör değişim işlemi için iPhone yetkili servis personelimize güvenle teslim edebilirsiniz.

İstanbul/Kadıköy deki Arifler iletişime telefonunuzu getirebilir ya da İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo ücretsiz gönderi imkânı ile telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul içi müşterilerimize moto kurye ve yerinde servis hizmeti de sunmaktayız.

Menü