Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

iPhone hoparlör değişimi fiyat listesi

iPhone hoparlör değişimi 2022 fiyat listesi. iPhone 5S, SE, 6, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, X, 11 Pro Max, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 14,14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, 15, 15 Pro, 15 Pro Max hoparlör değişimi fiyatı.

iPhone akıllı telefon hoparlör değişimi ile alakalı güncel fiyat listesi hazırladık. Bu fiyatlar sadece hoparlör değişimi için geçerlidir. Fiyat sorunuz ibaresi gördüğünüz iPhone modellerinde iletişim sayfasından bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. iPhone hoparlör değişimi sayfamızdan hoparlör tamir fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

iPhone ModeliiPhone Hoparlör Değişimi Fiyatı
iPhone 5SFiyat Sorunuz
iPhone SEFiyat Sorunuz
iPhone 6Fiyat Sorunuz
iPhone 6 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 6SFiyat Sorunuz
iPhone 6S PlusFiyat Sorunuz
iPhone 7Fiyat Sorunuz
iPhone 7 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 8Fiyat Sorunuz
iPhone XSFiyat Sorunuz
iPhone XS MaxFiyat Sorunuz
iPhone XRFiyat Sorunuz
iPhone 11Fiyat Sorunuz
iPhone 8 PlusFiyat Sorunuz
iPhone 11 ProFiyat Sorunuz
iPhone XFiyat Sorunuz
iPhone 11 Pro MaxFiyat Sorunuz
iPhone SE 2020Fiyat Sorunuz

iPhone Hoparlör Değişimi

iPhone hoparlör arızaları hoparlöre sıvı, nem teması sonucu oksitlenmesi, darbe sonucu işlevini kaybetmesi ya da hasar alması gibi birçok nedenden kaynaklanabilmektedir.

iPhone hoparlör değişimi için güvenilir ve uygun fiyatlarla telefonunuzu uzman teknik servisimizle tamir ettirebilirsiniz.

iPhone Hoparlör Değişim Fiyatı

iPhone hoparlör değişim fiyatı telefonunuzun seri modeline göre farklılık gösterecektir. iPhone hoparlör değişim fiyatını Tamirci Abi iletişim kanallarından iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

iPhone Hoparlör Arızası

iPhone hoparlör arızaları, oksitlenme, darbe alma, kısa devre, su teması gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Bu durumlar, hoparlörden sesin düşük çıkmasına, hiç ses gelmemesine veya hoparlörün tamamen işlevini yitirmesine sebep olabilir. Ayrıca, hoparlör filtresinin tıkanması veya su kaçması da ses kalitesinde düşüşlere yol açabilir.

Eğer iPhone’unuzda hoparlörle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, Tamirci Abi’nin tecrübeli servis ekibi, hoparlör değişim işlemini güvenle gerçekleştirerek sorununuzu çözebilir. Ekibimiz, hoparlör testi yaparak sorunun kaynağını belirler ve gerekli müdahaleyi yapar. Bu sayede cihazınızın ses kalitesi, ilk günkü netliğine ve kuvvetine geri döner.

iPhone Hoparlör Tamiri

iPhone hoparlör değişimi ya da tamir işlemi için İstanbul/Kadıköy deki servisimize gelip yaptırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz moto kurye ya da yerinde servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul dışındaki müşterilerimiz için Yurtiçi kargo anlaşmamız olup ücretsiz gönderi imkânı sağlamaktayız.

iPhone Hoparlör Değişimi Garantiye girer mi?

iPhone hoparlör değişiminin garantiden kapsama alınıp alınmadığı, cihazınızın garanti durumuna ve hoparlör arızasının nedenine bağlı olarak değişir. Eğer cihazınız Apple’ın orijinal garantisi veya AppleCare+ altındaysa ve arıza, kullanıcı hatası olarak kabul edilmeyen bir durumdan kaynaklanıyorsa, hoparlör değişimi garanti kapsamında olabilir. Ancak, arıza cihazın düşürülmesi, sıvı teması gibi kullanıcı kaynaklı hatalardan kaynaklanıyorsa, bu tür durumlar genellikle garanti kapsamı dışında tutulur.

Garanti kapsamında olup olmadığınızı teyit etmek için, satın aldığınız yer veya bir Apple yetkili servisi ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır. Onlar, cihazınızın garanti durumunu kontrol edebilir ve hoparlör değişimi işleminin garanti kapsamında olup olmadığı konusunda size net bilgi verebilirler.

iPhone Hoparlör Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

iPhone hoparlör değişimi işlemi, telefonunuzun bilgilerinde veya dosyalarınızda herhangi bir değişikliğe yol açmaz. Tamirci Abi olarak, donanımsal arızaların giderilmesi için yapılan tamir ve parça değişimi işlemlerini, telefonunuzun verilerine erişim sağlamaksızın gerçekleştiriyoruz.

Hoparlör tamir işleminizi güven içinde Tamirci Abi teknik servis ekibimize emanet edebilirsiniz. Hoparlör değişim işlemimiz, iPhone’unuzun hoparlör ses kalitesini orijinal durumuna getirecek, böylece cihazınızdan aldığınız ses performansı ilk günkündeki gibi net ve temiz olacaktır.

iPhone Hoparlör Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone hoparlör değişim işlemi yaklaşık 40-60 dakika sürmektedir. Hoparlör değişim işleminin yanı sıra ahize temizliğini de ücretsiz şekilde yapmaktayız.

iPhone Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone hoparlör değişim işlemi sonrası hoparlör için 6 ay geçerli garanti belgesi sunulmaktadır. iPhone hoparlörünüzün bu süre zarfında tekrar arızalanması durumunda ücretsiz tamir ya da değişim hizmeti sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Hoparlör Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık deneyimiyle telefon tamiri alanında güvenilir hizmet sunmaktadır. iPhone hoparlör değişimi gibi ihtiyaçlarınız için yetkili servis personelimizle güvenle işlem yaptırabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy’deki servis merkezimize telefonunuzu bizzat getirebilir, İstanbul dışından iseniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderi fırsatından yararlanabilirsiniz. İstanbul içi müşterilerimize ise ekstra kolaylık olarak moto kurye ve yerinde servis hizmetlerimiz mevcuttur.

Menü