iPhone XS Max Cep Telefonu Tamiri

iPhone XS Max Hoparlör Değişimi

iPhone XS Max hoparlör değişimi için ilk olarak sorunun tam olarak anlaşılması gerekmektedir. En popüler iPhone modellerinden olan XS Max, kimi durumlarda işlevselliğini yitirebilmektedir. Bu durum da elbette yalnızca iPhone…

iPhone XS Max Hoparlör Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XS Max hoparlör değişimi için ilk olarak sorunun tam olarak anlaşılması gerekmektedir. En popüler iPhone modellerinden olan XS Max, kimi durumlarda işlevselliğini yitirebilmektedir. Bu durum da elbette yalnızca iPhone XS Max modeline özgü bir durum değildir. Her akıllı telefon, bazı istenmeyen durumlar neticesinde çeşitli özelliklerini kaybedebilir.

Applr hoparlör değişimi de bu anlamda mutlaka kullanılması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. iPhone XS Max model cihazlarda görülen ses problemlerinin büyük bir çoğunluğu kaliteli parça değişim hizmet sonucunda çözüme kavuşabilir.

iPhone XS Max Hoparlör Değişimi ve Tamiri

iPhone XS Max ahize değişimi gibi hoparlör değişim hizmetlerinden faydalanılması da mümkündür. Bunun için öncelikle sorunun neden kaynaklandığının uzman kişiler tarafından keşfedilmesi gerekmektedir. Sorunun tespit edilmesinden sonra duruma göre ya tamir ya da hoparlör değişim işlemleri uygulanabilir.

iPhone XS Max hoparlör değişimi için de mutlaka bu alanda uzman olan firmalardan hizmet alınması önerilir. Tamirci Abi de özellikle iPhone parça değişimi alanında uzun yıllardır hizmet veren kaliteli bir firmadır. Firma bünyesinde iPhone XS Max model akıllı telefonlar için de orijinal yedek parça hizmet sunulur.

Kaliteli yedek parçalar ile sunulan hizmetlerin neticesinde telefonda görülen hoparlör sorunlarının tam olarak önüne geçilmiş olacaktır. Bu da telefonun ses kalitesinin yükselmesine ve daha kaliteli bir telefon görüşmeleri yapılmasına olanak sağlamaktadır.

iPhone XS Max Hoparlör Değişimi Fiyatları

iPhone hoparlör değişimi fiyat listesinde akıllı cihaz parça değişimi için kullanılan yedek parçaların kalitesi de göz önüne alınır. Aynı zamanda bu hizmette verilen emek de fiyat listesine yansımaktadır. Bu konuda en net fiyat bilgisine ulaşabilmek için de Tamirci Abi firma temsilcisi ile irtibata geçilebilir.

Tamirci Abi firması, iPhone yedek parça değişimi alanında en kaliteli hizmeti sunan firmaların başında gelmektedir. Firma tarafından sunulan bu hizmette de her zaman A sınıf kalitede ve orijinal yedek parçalar tercih edilir. Firmadan alınan bu hizmet ile akıllı telefonun bir daha aynı sorunu yaşatmaması da garanti altına alınmış olacaktır.

iPhone XS Max Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XS Max hoparlör değişimi işlemi yapıldıktan sonra tüm servislerimizde olduğu gibi 6 aylık bir servis garantisi verilmektedir. Bu garanti hizmetimiz garanti koşullarına bağlı olarak geçerli olmakta ve kişisel kullanım hataları garanti dışı tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü