iPhone 7 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Plus Hoparlör Değişimi

iPhone 7 Plus hoparlör değişimi hizmeti, bu alanda sunulan hizmetlerin başında gelmektedir. iPhone 7 Plus modeller başta olmak üzere pek çok akıllı telefonun hoparlör sisteminde bozulmalar gözlemlenebilir. Böyle bir sorun…

iPhone 7 Plus Hoparlör Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 7 Plus hoparlör değişimi hizmeti, bu alanda sunulan hizmetlerin başında gelmektedir. iPhone 7 Plus modeller başta olmak üzere pek çok akıllı telefonun hoparlör sisteminde bozulmalar gözlemlenebilir. Böyle bir sorun ile karşılaşıldığında da derhal hoparlör sisteminin yenilenmesi ya da tamir edilmesi tavsiye edilmektedir.

Apple hoparlör değişimi hizmeti de Tamirci Abi firması bünyesinde sunulan en popüler hizmetler arasında yer alır. Apple marka cihazların daha verimli bir şekilde çalışmaları için bu tip parça değişim hizmetlerinden dönem dönem faydalanılması gerekebilir.

iPhone 7 Plus Hoparlör Değişimi ve Tamiri

iPhone 7 Plus ahize değişimi de başta olmak üzere akıllı telefonların hoparlör sistemlerine yönelik bazı ek hizmetlerin alınması gerekebilir. iPhone 7 Plus akıllı telefonlarda sık kullanılan alanların başında gelen hoparlör ve ahize sistemleri deforme olabilir. Böyle bir durumda da daha kaliteli bir ses sistemi açısından yedek parça ile değişim hizmetinden faydalanılması önerilmektedir.

iPhone 7 Plus hoparlör değişimi için de bu alanda uzun yıllardır kaliteli hizmet sunan Tamirci Abi firmasından destek alınabilir. Bu hizmet bünyesinde de mutlaka yedek parçaların yüzde yüz orijinal olmasına özen gösterilmelidir. Uzman kişiler tarafından sunulan bu hizmet neticesinde iPhone 7 Plus model cihazın daha kaliteli bir hoparlör sistemine sahip olması garanti edilir.

iPhone 7 Plus Hoparlör Değişimi Fiyatları

Telefon hoparlör değişimi fiyatları, kullanılan yedek parçanın kalitesi ile belirlenmektedir. Bu gibi hizmetlerde fiyat belirlenirken sağlanan işçiliğin de fiyat listesine yansıması mümkündür. Böyle bir hizmette orijinal ve A sınıf kalitede malzemelerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Bu tip parçalar da elbette değişim hizmetinin fiyatını önemli ölçüde arttırmaktadır. Fakat orijinal olmayan kalitesiz malzemelerin kullanılması da aynı ya da daha büyük sorunların bir kez daha yaşanmasına yol açabilir.

iPhone 7 Plus hoparlör değişim için Tamirci Abi firmasından hizmet alınması önerilmektedir. Firma, tamamı yüzde yüz orijinal yedek parçalar ile kaliteli hizmet sunmakta olan bir firmadır. Bununla da birlikte firmanın talep ettiği meblağ çoğu zaman piyasanın altındadır.

iPhone 7 Plus Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 7 Plus hoparlör değişimi işlemi yapıldıktan sonra tüm servislerimizde olduğu gibi 6 aylık bir servis garantisi verilmektedir. Bu garanti hizmetimiz garanti koşullarına bağlı olarak geçerli olmakta ve kişisel kullanım hataları garanti dışı tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü