iPhone 7 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Hoparlör Değişimi

iPhone 7 hoparlör değişimi, belli arızalarda ya da kullanım hatalarında alınması gereken önemli hizmetlerin başında gelmektedir. Buna göre iPhone marka akıllı telefonlarda bir takım sebeplerden dolayı hoparlör kısmında arızalar olabilir.…

iPhone 7 Hoparlör Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 7 hoparlör değişimi, belli arızalarda ya da kullanım hatalarında alınması gereken önemli hizmetlerin başında gelmektedir. Buna göre iPhone marka akıllı telefonlarda bir takım sebeplerden dolayı hoparlör kısmında arızalar olabilir. Böyle bir durumda da Apple hoparlör değişimi hizmetinden faydalanılması mümkündür.

Tamirci Abi firması da iPhone 7 başta olmak üzere diğer modellere yönelik de parça değişim hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde akıllı telefonun eskisi gibi verimli çalışması da mümkün hale gelecektir. iPhone 7 model cihazlara özel parça değişim hizmeti de firmanın bünyesinde bulunan uzman ekipler tarafından sağlanmaktadır.

iPhone 7 Hoparlör Değişimi ve Tamiri

iPhone 7 ahize değişimi hizmeti gibi hoparlörde değişim hizmetlerinden de faydalanılması mümkündür. iPhone 7 model cihazlarda bazı sebeplerden dolayı ahize ya da hoparlör kısmında bozulmalar meydana gelebilir. Böyle bir durumda yapılan incelemeler sonucunda da hoparlör sisteminin değişmesi gerekebilmektedir.

iPhone 7 hoparlör değişimi için mutlaka bu alanda uzman olan firmalardan ve teknik servislerden hizmet alınması önerilmektedir. Tamirci Abi firması da bu alanda uzun zamandır kaliteli ve güvenilir hizmet sunan bir firma niteliği taşır. Firma, hoparlör sisteminin yenilenmesi için son teknoloji ekipmanlar ile hizmet sağlamaktadır.

Hoparlör sisteminin değişim işlemi neticesinde iPhone 7 model cihazın daha kaliteli bir ses sağlaması da mümkündür. İlk günkü ses özelliğine kavuşan bu cihazlarda bu tip bir sorun ile yeniden karşılaşılması da oldukça zordur.

iPhone 7 Hoparlör Değişimi Fiyatları

iPhone hoparlör değişimi fiyat listesinde kullanılan yedek parçanın önemi de oldukça fazladır. Buna göre iPhone ya da diğer akıllı cihazlarda mutlaka A sınıf kalitede ve yüzde yüz orijinal yedek parçaların kullanılması gerekmektedir. Kullanılan parçanın kalitesiz olması cihazın yeniden aynı onarım ihtiyacını doğurmasına neden olacaktır.

Tamirci Abi firması da tamamen yüzde yüz orijinal yedek parçalar ile hizmet sunan bir firmadır. Uzun zamandır bu hizmeti sunan firmanın bünyesinde de bu alanda tecrübeli teknikerler görev yapmaktadır. Firma, iPhone 7 hoparlör değişimi fiyatlarında da rakiplerine oranla daha uygun fiyat garantisi ile hizmet verir.

iPhone 7 Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 7 hoparlör değişimi işlemi yapıldıktan sonra tüm servislerimizde olduğu gibi 6 aylık bir servis garantisi verilmektedir. Bu garanti hizmetimiz garanti koşullarına bağlı olarak geçerli olmakta ve kişisel kullanım hataları garanti dışı tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü