iPhone XR Cep Telefonu Tamiri

iPhone XR Hoparlör Değişimi

iPhone XR hoparlör değişimi için bu alanda uzman olan ve kaliteli hizmet garantisi taşıyan firmalardan hizmet alınması şarttır. iPhone XR modelinde de kimi zaman bazı istenmeyen sorunlar ile karşılaşılması mümkündür.…

iPhone XR Hoparlör Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone XR hoparlör değişimi için bu alanda uzman olan ve kaliteli hizmet garantisi taşıyan firmalardan hizmet alınması şarttır. iPhone XR modelinde de kimi zaman bazı istenmeyen sorunlar ile karşılaşılması mümkündür. Bu sorunların bir kısmı basit bir tamir ile çözülebilirken bazı sorunlar daha sıkıntılı olabilir.

Özellikle de ses sisteminde ya da hoparlör kısmında oluşan sorunlar için parça değişim desteğinden faydalanması gerekebilir. Böyle bir durumda da ilk iş olarak Apple hoparlör değişimi hizmeti sunan firmalar ile görüşülmelidir. İşte, Tamirci Abi firması da bu bağlamda uzun zamandır kaliteli hizmet sunan bir firma olma niteliğini taşır.

iPhone XR Hoparlör Değişimi ve Tamiri

Telefon hoparlör değişimi hizmetleri için önce sorunun köküne inilmesi gerekmektedir. Bu durum iPhpne XR model akıllı telefonlar için de geçerlidir. Her ne kadar günümüzde kullanılan bir model de olsa iPhone XR telefonlarda da ses ya da hoparlör sistemlerinde bazı sorunlar meydana gelebilir.

Bunun için de firma tarafından gerekli tetkiklerin yapılarak bir an evvel onarım işlemlerine başlanması önemlidir. iPhone XR hoparlör değişimi hizmetinde önce tamir gerektiren bir durum olup olmadığına karar verilir. Eğer sorun tamir ya da basit onarımlar ile çözülemeyecek gibiyse o zaman parça değişimi işlemine geçilmesi gerekmektedir.

iPhone XR için hoparlör değişimi yapılırken mutlaka birinci sınıf kalitede ve yüzde yüz orijinal parçalar kullanılmalıdır. Tamirci Abi firması da yedek parça konusunda her zaman orijinal parçalar ile hizmet veren bir firma olmuştur.

iPhone XR Hoparlör Değişimi Fiyatları

iPhone hoparlör değişimi fiyat listesi içerisinde alınan hizmetin bazı önemli nitelikleri de yer almaktadır. Buna göre kullanılan yedek parçanın kalitesi de değişim işleminin en net fiyatının tespit edilmesini sağlayan bir faktördür.

iPhone XR hoparlör değişimi için harcana emek de fiyat listesine yansır. Buna göre Tamirci Abi firması tarafından sunulan fiyat listesine göz atılması önerilmektedir. Aynı zamanda firma temsilcisi ile irtibata geçilerek de parça değişimi fiyat listesine ulaşılması mümkündür. Tamirci Abi, her daim uygun fiyat garantisi sunmayı başarmış bir firma olarak tanınmaktadır.

iPhone XR Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone XR hoparlör değişimi işlemi yapıldıktan sonra tüm servislerimizde olduğu gibi 6 aylık bir servis garantisi verilmektedir. Bu garanti hizmetimiz garanti koşullarına bağlı olarak geçerli olmakta ve kişisel kullanım hataları garanti dışı tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü