iPhone 8 Batarya Değişimi

iPhone 8 Hoparlör Değişimi

iPhone 8 hoparlör değişimi, bu model akıllı cihazların belli bir müddet sonra alması gereken önemli hizmetlerin başında gelmektedir. Buna göre bazı akıllı telefonlarda kimi kısımların deforme olması ya da kullanılmaz…

iPhone 8 Hoparlör Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 8 hoparlör değişimi, bu model akıllı cihazların belli bir müddet sonra alması gereken önemli hizmetlerin başında gelmektedir. Buna göre bazı akıllı telefonlarda kimi kısımların deforme olması ya da kullanılmaz hale gelmesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.

Bunun için de Apple hoparlör değişimi hizmeti sunan kaliteli ve güvenilir firmaların işçilik hizmetlerinden faydalanılabilir. Tamirci Abi firması, iPhone 8 model cihazlar için de hoparlör değişim hizmeti sunan bir firmadır. Bu firmanın bünyesinde ahize ve hoparlör sistemlerine yönelik önemli hizmetler yer alır.

iPhone 8 Hoparlör Değişimi ve Tamiri

iPhone 8 ahize değişimi başta olmak üzere hoparlör sistemi ile ilgili bazı hizmetlerden faydalanılması gerekebilir. Telefonun düşmesi, ıslanması ya da hoparlör sistemine yabancı bir maddenin kaçması sonucu ses kalitesinin azalması mümkündür. Böyle bir durumda da ilk önce akıllı telefonun hoparlör sisteminin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Hoparlör sisteminde yapılan incelemeler neticesinde eğer sistemin tamir olma şansı varsa tamir işlemlerine başlanır. Fakat bazı durumlarda en iyi çözüm hoparlör sisteminin yenilenmesidir. Böyle bir durumda da iPhone 8 hoparlör değişimi hizmeti sunan firmalardan yardım alınabilir.

Tamirci Abi firması da bu alanda uzun zamandır parça değişim ve tamir hizmeti veren bir firma olmuştur. iPhone 8 model cihazlar için de bu firmanın bünyesinde orijinal yedek parçalar bulunmaktadır.

iPhone 8 Hoparlör Değişimi Fiyatları

iPhone hoparlör değişimi fiyat bilgisi için firma ile irtibata geçilmesi tavsiye edilmektedir. Bu alanda hizmet sunan Tamirci Abi firması, değişim işlemlerinde kullanılan yedek parçaya ve sunulan işçiliğe göre bir fiyat belirlemektedir. Parça değişim işlemlerinde kullanılan parçaların A sınıf kalitede olması ve orijinalliği de oldukça önemlidir.

Birinci sınıf kalitede ve orijinal olan yedek parçaların kullanılması halinde aynı problem ile bir daha karşılaşılması çok zordur. Fakat aksi durumlarda akıllı telefonlarda daha büyük problemler de meydana gelebilir.

Bu yüzden daha fazla sorun ile karşılaşmamak ve daha fazla para harcanmaması için mutlaka yüzde yüz orijinal yedek parçalar ile hizmet alınması tavsiye edilir.

iPhone 8 Hoparlör Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

iPhone 8 hoparlör değişimi işlemi yapıldıktan sonra tüm servislerimizde olduğu gibi 6 aylık bir servis garantisi verilmektedir. Bu garanti hizmetimiz garanti koşullarına bağlı olarak geçerli olmakta ve kişisel kullanım hataları garanti dışı tutulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü