Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Şarj Soketi Değişimi

Cep telefonu şarj soketi arızası birçok insanın karşılaştığı arızadır. Şarj soketi kaynaklı arıza olduğu zaman kısa sürede şarj soketi değişimi yapılarak telefonu kullanma imkanınız vardır. Telefonun şarj soketi arızalanmaya başladığı zaman belirtisi ilk olarak telefonu şarja taktığımız zaman kabloyu aşağı yukarı oynatıldığında sadece şarj olmaya başlar veya çok sert bir şekilde iterek şarj etme imkanı verir.

Telefonun şarj soketi arızası yaşayan kullanıcılar bazen farklı bir kablo kullanarak bu soruna geçici çözümler bulabiliyor. Bu durumu farklı kablolar ile zorlayarak atlatmaya çalışan kullanıcılar sadece şarj soketini değiştirmek için servise gitmeleri gereken süreyi uzatıyor diyebiliriz. Telefonu şarj etmek için gösterilen bu uğraş şarj soketinin bağlı olduğu borda temassızlık yapmasından kaynaklanmaktadır.

Telefonların marka ve modeline göre sadece şarj soketi değişimi yapılırken, bazı modellerde şarj soketinin bağlı olan şarj soketi bord değişimi veya şarj soketi filmi değişimi yapılabilmektedir. Şarj soketi değişimi olacak telefonlar bord veya film değişmesi gerekirse, işlem sırasında telefonun mikrofonu ve kulaklık soketi girişi değişmiş olmaktadır.

Şarj soketi değişimi sırasında bilgiler silinir mi?

Şarj soketi değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. Şarj soketi değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Şarj soketi değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi Şarj Soketi Değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki şarj soketi sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefonun şarj soketi ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da şarj soketi tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü