Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Kulaklık Soketi Değişimi

Telefon kulaklık girişinde temassızlık yaşayan kullanıcılar soketin içini temizleyerek sorunu gidermeye çalışabilirler. Telefon kulaklık soketini temizlemek için ince bir iğne yeterli olabilir. Tabi hafif hafif yapmakta fayda vardır. Sert bir şekilde yapacağınız işlemler ile telefona daha çok hasar verebilirsiniz.

Telefonun soketi temizlemeye çalışırken toz birikintisi gibi parçalar çıktı ise bundan sonra telefonunuzu kullanarak test etmeniz gerekmektedir. Sorun devam ediyor ise servisimize gelip gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Kulaklık girişi temizleme işlemi bir çok kez işe yaramıştır. Eğer telefonunuzda kulaklık girişi pislenmiş ise kulaklık girişi temizliği yaprak sorunu düzeltebilirsiniz.

Kulaklık girişi temizleme

Kulaklık girişi temizleme işlemi, kulaklık girişi ile alakalı bir sorun yok ise kesin çözüme kavuşturan bir işlemdir. Bu işlem bazı zamanlar bir iğne ile yapılacak kadar basit olabilmektedir. Kulaklık soketinde pislikler çıkmıyor ise elektronik cihazlara zarar vermeyecek ve uçucu özelliğe sahip temizleme sıvıları yardımı ile temizlik işlemi yapılır.

Kulaklık girişi neden bozulur?

Kulaklık girişinin bozulması sorununun en büyük nedenleri tozlu ortamda kullanılması ve sıvı temasıdır. Sıvı teması olmuş telefonlarda kulaklık soketi, telefonda görüşme esnasında ve müzik video dinlerken kulaklık takılıymış gibi algılamasını sağlar.

Belli bir süre bekledikten sonra bu sorun kendiliğinden düzelmez ise kulaklık soketinin değişmesi gerekmektedir. Akıllı telefonlarda yaşadığınız kulaklık girişi sorunu için kesin çözümü telefon inceledikten sonra vermemiz gerekir. Kulaklık girişi sorunu çözümü için servisimizde ücretsiz olarak arıza tespiti yapılmaktadır.

Kulaklık soketi değişimi sırasında bilgiler silinir mi?

Kulaklık soketi değişim sırasında telefondaki hiçbir bilgiye zarar gelmez. Kulaklık soketi değişimi yapılması için telefonların açılarak içindeki arızalı parçalar değiştirilerek yapılmaktadır. Bu arızalı parçaların değiştirilmesi, bilgilerin kaybolmasına silinmesi sebep oluşturacak bir işlem değildir.

Kulaklık soketi değişiminde garanti süresi

Yaptığımız tamirlerinde ve onarımların tamamında olduğu gibi kulaklık soketi değişimi işleminde de 6 ay (180 gün) garanti verilmektedir. Tamir işleminden sonra garanti süreniz boyunca size verilen garanti belgesi ile dilediğiniz zaman telefondaki kulaklık soketi sorunu için servisimize gelip ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Telefonun kulaklık soketi ile ilgili sorun olup olmadığını anlayamıyorsanız ve bu yardıma desteğe ihtiyacınız var ise 0216 346 75 74 nolu telefondan veya 0546 725 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca whatsapp destek hattımızdan da hoparlör tamiri ile alakalı detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Menü