Hizmet Verdiğimiz Markalar

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Neden Tamirci Abi?

Orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar

Onarımlarımız ve yedek parçalarımız telefonun ömrünü uzatır. Onarımlarımızda orjinal parçalar ve Tamirci Abi onaylı A kalite parçalar kullanıyoruz.

6 Ay Garanti

Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve kılıfınızı istemeyi unutmayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Galeri

iphone ekran camı değişimi
iphone ekran değişimi
iphone tamiri 2
iphone tamiri

Kamera camı değişimi

Telefonunuzun kamerasında herhangi bir sorun yok iken kamera camı kırılabilir, çatlayabilir ya da çizilebilir. Böyle bir durumda kameranızın çekimlerinde herhangi bir sorun yoksa sadece kamera camı değiştirilmesi gerekmektedir.

Uzun süre kırık olan kamera lensi içerisine toz birikintileri alarak kameranın lensini çizeceği için kamera çekimleri eski performansını vermeyecektir ve odaklama sorunları yaratacaktır. Bundan kaynaklı kamera lensi kırıldığı anda değiştirilmelidir. O an için herhangi bir sebepten dolayı onarımını yaptırmaya müsait değilseniz muhakkak bir bant ile kamera çerçevesi kapatılmalıdır. Bu işlem toz ve suya karşı koruma sağlayacaktır.

Lens camı tekrar yenisiyle değiştirildikten sonra eski performansından ödün vermez. Lens camı Çok kolay çizilebilen bir üründür cep telefonunuzu masa veya herhangi bir yere koyarken lens camı çizilebilir, çizilen lens camı puslu olarak çekim yapar ve performans vermez. Bundan kaynaklı eğer ekranda koruyucu varsa ön yüz yere gelecek şekilde koyulmalıdır. Kamera camını korumak içinde kamera lens koruyucu aparatlar kullanılmalıdır.

Servisimizde cep telefonu, akıllı telefon lens camı değişimi yapılırken cihazı komple sökmeden dışarıdan müdahale ederek değişimini gerçekleştirebilmekteyiz. Bunun Artısı cihazınız açılmadığı için fabrikasyon sıvı ve toz bantları sökülmeden onarılmasıdır.

Menü