Huawei Y6 2018 Cep Telefonu Tamiri

Huawei Y6 2018 Batarya Değişimi

Huawei Y6 2018 batarya (pil) arızası belirtilerinden bazıları şunlardır; Huawei Y6 2018 pilinin de diğer cep telefonları gibi belirli bir dayanma süresi vardır örn: 1-1,5 yıl ya da 500 kere…

Huawei Y6 2018 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Huawei Y6 2018 batarya (pil) arızası belirtilerinden bazıları şunlardır;

  • Huawei Y6 2018 pilinin de diğer cep telefonları gibi belirli bir dayanma süresi vardır örn: 1-1,5 yıl ya da 500 kere dolum gibi.
  • Huawei Y6 2018 bataryası 1 günden daha az gidiyor ise ya da gün içerisinde birden fazla şarja bağlama gereği duyuyorsanız cihazın bataryası bitmek üzeredir.
  • Öte yandan cihazınızın bataryası dolu iken birdenbire kapanıyor ve siz tekrar cihazınızı açtığınızda batarya dolu gösteriyor ise bu da bataryanın arızalı olduğuna dair bir işarettir.
  • Ayrıca batarya seviyesinde gözle görülür bariz ve hızlı bir düşüş varsa, mesela batarya seviyesi %80‘den bir anda %40‘a düşmesi gibi, cihazınızın bataryası bitmek üzeredir.
  • Huawei cihazınızın ekranı yukarı doğru bombe yapabilir yani şişebilir, bunun sebebi batarya şişmesidir vakit kaybetmeden ve ekrana zarar vermeden batarya değişimi gerçekleştirilmelidir.

Yukarıda sıraladığım tüm durumlar Huawei Y6 2018 batarya probleminin belirtileridir, fakat bu belirtiler düşük bir ihtimal de olsa cihazınızda var olan bir kısa devre arızasından da kaynaklanabilir.

Bu arızayı siz kullanıcılarının tespit etmesi olanaksızdır, Tamirci Abi onarım merkezine ulaştığınızda veya cihazınızı bize yolladığınızda, Huawei marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde uzmanlaşmış elemanlarımız tarafından multimetre dediğimiz bir cihaz ile tespit edilecektir. Tespit süresi maximum 30 dakika olup arıza tespiti tamamen ücretsizdir.

Huawei Y6 2018 batarya deği̇şi̇mi̇ ne kadar sürer?

Huawei Y6 2018 batarya değişimi cihaz bize ulaştığı andan itibaren maximum 45 dakika içerisinde Huawei marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde ustalaşmış teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Huawei Y6 2018 batarya deği̇şi̇mi̇ nasıl yapılır?

Değişim esnasında hiçbir veriniz silinmez, değişim işlemi gözünüzün önünde tamamen şeffaf bir şekilde yapılır. Teknisyenlerimiz tamamen özel ekipmanlar ile çalışmaktadır, batarya değişim esnasında cihazınızda farklı bir arıza meydana gelmez.

Takılan batarya orijinal değildir fakat amper değerleri orijinal ile aynıdır, dolayısı ile batarya dayanma süresi ile alakalı hiçbir sorun yaşamazsınız.

Kullandığımız bataryaları piyasada çok uzun zamandır hizmet veren güvenilir ve kurumsal yapıya sahip birkaç firmadan tedarik etmekteyiz. Bu firmalar bize sattıkları her batarya ile alakalı garanti vermektedir, biz de siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile bu batarya değişimlerini yapabilmekteyiz.

Biz prensip olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olduk, Bu yüzden tam 19 yıldır İstanbul Kadıköy’de aynı adres de hizmet vermekteyiz

İşlem sonunda sizlere Tamirci Abi garanti belgesi verilecektir ve bataryanız 6 ay Tamirci Abi garantisi altında olacaktır, ayrıca Huawei Y6 2018’e özel ücretsiz kılıf ve zırhlı ekran koruyucunuzu istemeyi unutmayın. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü