Huawei Y7 2019 Cep Telefonu Tamiri

Huawei Y7 2019 Batarya Değişimi

Cihazınızın bataryası mı arızalı yoksa cihazın kendisi mi arızalı emin değilseniz, Huawei Y7 2019 batarya (pil) arızası belirtileri şunlardır; Huawei Y7 2019 pilinin de diğer cep telefonları gibi belirli bir…

Huawei Y7 2019 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Cihazınızın bataryası mı arızalı yoksa cihazın kendisi mi arızalı emin değilseniz, Huawei Y7 2019 batarya (pil) arızası belirtileri şunlardır;

  • Huawei Y7 2019 pilinin de diğer cep telefonları gibi belirli bir dayanma süresi vardır ör: 1-1,5 yıl ya da 500 kere dolum vb. şeklindedir.
  • Huawei Y7 2019 bataryası 1 günden daha az gidiyor ise ya da gün içerisinde birden fazla şarja bağlama gereği duyuyorsanız cihazınızın bataryası bitmek üzeredir.
  • Öte yandan cihazınızın bataryası dolu iken birdenbire kapanıyor ve siz tekrar cihazınızı açtığınızda batarya dolu gösteriyor ise buda bataryanın arızalı olduğuna dair bir işarettir.
  • Ayrıca batarya seviyesinde gözle görülür bariz ve hızlı bir düşüş varsa, mesela batarya seviyesi %80’den bir anda %40’a düşmesi gibi, telefonunuzun bataryası bitmek üzeredir.
  • Huawei Y7 2019 cihazınızın ekranı yukarı doğru bombe yapabilir yani şişebilir, bunun sebebi batarya şişmesidir vakit kaybetmeden ve ekrana zarar vermeden batarya değişimi gerçekleştirilmelidir.
  • Yukarıdaki tüm durumlar Huawei Y7 2019 batarya probleminin belirtileridir fakat bu belirtiler düşük bir ihtimal olsa da cihazınızda var olan bir kısa devre arızasından da kaynaklanabilir. Bu arızayı siz Huawei Y7 2019 kullanıcılarının tespit etmesi olanaksızdır, Tamirci Abi onarım merkezine ulaştığınızda veya cihazınızı bize yolladığınızda, Huawei marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde uzmanlaşmış elemanlarımız tarafından multimetre dediğimiz bir cihaz ile tespit edilecektir. Tespit süresi maximum 30 dakika olup arıza tespiti tamamen ücretsizdir.

Huawei Y7 2019 batarya değişimi ne kadar sürüyor?

Huawei Y7 2019 batarya değişimi cihaz bize ulaştığı andan itibaren maximum 45 dakika içerisinde Huawei marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde ustalaşmış teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Huawei Y7 2019 batarya değişim fiyatı

Huawei Y7 2019 batarya değişimi fiyatı 179 TL‘dir. Huawei Y7 2019 telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ürünler test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Huawei teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

Değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

Huawei Y7 2019 batarya değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Batarya değişimi sonrası telefonunuzda bulunan özel olan (rehber, galeri fotoğrafları ve benzeri) bilgileriniz silinmemektedir.

Telefonunuz olduğu gibi geri iade edilir hiçbir dosya sıkıntısı çekmemiş olmaktasınız. Değişim işlemi gözünüzün önünde tamamen şeffaf bir şekilde yapılır.

Huawei Y7 2019 batarya değişimi nasıl yapılmaktadır?

Teknisyenlerimiz tamamen özel ekipmanlar ile çalışmaktadır, batarya değişim esnasında cihazınızda farklı bir arıza meydana gelmez. Takılan batarya A kalite Tamirci Abi onaylı, amper değerleri orijinal ile aynıdır, dolayısı ile batarya dayanma süresi ile alakalı hiçbir sorun yaşamazsınız.

Kullandığımız bataryaları piyasada çok uzun zamandır hizmet veren güvenilir ve kurumsal yapıya sahip birkaç firmadan tedarik etmekteyiz. Bu firmalar bize sattıkları her batarya ile alakalı garanti vermektedir, biz de siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile bu batarya değişimlerini yapabilmekteyiz.

Huawei Y7 2019’a özel ücretsiz kılıf ve zırhlı ekran koruyucunuzu istemeyi unutmayın.

Huawei Y7 2019 batarya değişimi garanti süresi nedir?

Huawei Y7 2019 batarya değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

Tamirci Abi – Huawei batarya değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimiyle Türkiye geneline kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için oluşturulmuş bir platformdur. Telefon batarya değişimi gibi işlemler sırasında kullanıcıların karşılaşabileceği sorunları ve soru işaretlerini gidermeyi amaçlar. Fazla çıkan vidalar, takılmayı unutulan parçalar gibi olası hataları en aza indirgeyerek, cep telefonu tamirinde Türkiye’deki en kaliteli hizmeti sunmayı hedefler.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü