iPad Pro 12.9 inç A1652 batarya değişimi

iPad Pro 12.9 inç A1652 Batarya Değişimi

iPad Pro 12.9 inç A1652 Batarya Değişimi: Cihazınızın gücünü geri kazanın! İşte Tamirci Abi ile sorunsuz ve hızlı batarya değişimi hakkında detaylar yazımızda. Tamirciabi.com iPad Pro 12.9 inç A1652 Batarya…

iPad Pro 12.9 inç A1652 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPad Pro 12.9 inç A1652 Batarya Değişimi: Cihazınızın gücünü geri kazanın! İşte Tamirci Abi ile sorunsuz ve hızlı batarya değişimi hakkında detaylar yazımızda.

Tamirciabi.com iPad Pro 12.9 inç A1652 Batarya Değişimi Hizmeti Nelerdir? 

🔋 Yüksek Kalite Batarya Kullanımı

iPad Pro 12.9 inç A1652 batarya değişimi için yalnızca orijinal veya orijinal kalitede bataryalar kullanıyoruz. Böylece cihazınızın performansını ve dayanıklılığını koruyoruz.

🕒 Hızlı Onarım

iPad Pro 12.9 inç A1652’nin batarya değişimi hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleşir. Ekran ve batarya değişimlerinizi 30-45 dakika içinde mağazamızda tamamlayabilirsiniz. Ancak, kasa, anakart veya cam değişimi gibi daha karmaşık durumlar için servis süresi ortalama olarak 3 saat sürmektedir. Ayrıca, cihazınızı şehir dışından kargo ile gönderiyorsanız, tamir süresi “iş günü” olarak hesaplanır ve bu süre içinde tamirat yapılır.

📅 Online Randevu

Randevu alarak beklemek zorunda kalmazsınız. Teknik ekibimiz size öncelik verir ve işlem daha hızlı tamamlanır.  Randevu ile cihazınızı getireceğiniz zamanı siz belirlersiniz. Size en uygun saatte gelerek cihazınızı teslim edebilirsiniz. Randevu sistemi, işlerin daha verimli bir şekilde yürütülmesine yardımcı olur, böylece hem sizin hem de diğer müşterilerin zamanını korur. Tamirci Abi’nin sunduğu hizmetten en iyi şekilde faydalanmak için randevu almayı unutmayın.

🛡️ Garanti

Tamirci Abi, iPad Pro 12.9 inç A1652 batarya değişimi işlemi için kullanılan kaliteli yedek parçalar ve uzman işçilik kalitesine güvendiği için, müşterilerine 6 ay garanti sunmaktadır. Bu süre boyunca herhangi bir tamirat kaynaklı sorun ortaya çıkarsa, ücretsiz düzeltme hizmeti sağlamaktayız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü