iPad Pro 2. Nesil A2228 Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPad Pro 2. Nesil A2228 Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

iPad Pro 2. Nesil A2228 Ses Tuşu Değişimi Sonrası iPad Pro’nuzu Nasıl Koruyabilir Ve Bakımını Yapabilirsiniz?

  • Ses Tuşu Değişimi sonrası iPad Pro’nuzu korumak için, cihazınıza düşmelerden, darbelere karşı koruyucu bir kılıf kullanmanız önemlidir. Ayrıca, ekranı çizilmelere karşı dayanıklı bir koruyucu filmle kaplayabilirsiniz. Bu, cihazınızın fiziksel hasarlardan korunmasına yardımcı olacaktır.
  • Ayrıca, iPad Pro’nuzun düzenli temizliğini yapmalısınız. Toz ve kir birikmesini önlemek için yumuşak bir mikrofiber bezle ekranı ve cihazın dış yüzeyini temiz tutun. 
  • Tuşlarınızın çalışmasını sağlamak için klavye veya tuş takımınıza herhangi bir sıvı sızıntısını önlemek için dikkatli olmalısınız.

Herhangi bir sorun veya arıza durumunda, bizi Tamirci Abi olarak arayabilirsiniz. Cihazınıza gereken bakımı ve onarımları yaparak, iPad Pro’nuzun uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabiliriz. Size en iyi hizmeti sunabilmek Tamirci Abi olarak hizmetinizdeyiz!

iPad Pro 2.Nesil A2228 Ses Tuşu Değişimi İşlemini Tamirci Abi’nin Kaç Dakikada Tamamladığını Bilmek İster Misiniz?

Tamirci Abi, iPad Pro 2.Nesil A2228 için sunduğu Ses Tuşu Değişim hizmeti ile biliniyor. Bu hizmet normalde 30 ila 45 dakika içinde tamamlanıyor. Ancak, Tamirci Abi’nin yoğunluğu veya cihazın ek onarımlara ihtiyaç duyması gibi faktörler süreyi etkileyebilir. Eğer cihazınızı şehir dışından gönderiyorsanız, tamir süresi iş günleri hesaplanır. Tamirci Abi ekibi, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Ses tuşu sorunlarınıza çözüm bulmak için bize güvenebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek ve randevu oluşturmak için www.tamirciabi.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sorularınızı bize iletmekten çekinmeyin; ekibimiz her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.

iPad Pro 2.Nesil A2228’inizi Tamirci Abi’ye Nasıl Gönderebilirsiniz?

iPad Pro 2.Nesil A2228’nizi Tamirci Abi’ye güvenli ve sorunsuz bir şekilde göndermek oldukça basit bir süreçtir. İlk adım olarak, Tamirci Abi’nin resmi web sitesini ziyaret edin ve “Gönderim Seçenekleri” başlığını inceleyin. Bu bölüm, size en uygun seçeneği belirlemenize yardımcı olacaktır. Şehir dışından gönderim yapmayı planlıyorsanız, web sitesinde yer alan anlaşmalı kargo şirketinin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu kargo şirketi, iPad Pro’nuzu güvenli bir şekilde paketleyip belirttiğiniz adrese teslim alacaktır. İstanbul içindeyseniz, Tamirci Abi’nin kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Kurye, iPad Pro’nuzu alacak ve Tamirci Abi’ye ulaştıracaktır. Bu hizmet sayesinde, cihazınızı kolayca tamir ettirmek için ekstra bir çaba sarf etmeniz gerekmez.

iPad Pro 2.Nesil A2228 Ses Tuşu Değişiminin Sonunda iPad Pro’nuza Tamirci Abi Ne Kadar Süre Garanti Sağlar?

Tamirci Abi, iPad Pro 2.Nesil A2228 kullanıcıları için ses tuşu değişimi hizmeti sunarken, onarım sonrası müşterilerine 6 aylık bir tamir garantisi sunuyor. Bu süre zarfında, herhangi bir tamirat kaynaklı sorun ortaya çıkması durumunda, ücretsiz bir şekilde düzeltme hizmeti sağlanmaktadır. Biz, kaliteli işçiliğimiz ve yüksek kaliteli yedek parça kullanımımız konusunda büyük bir özgüvene sahibiz. Tamirci Abi olarak cihazınızın sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız. Müşteri memnuniyeti ve güvencesiyle sorunlarınıza çözüm olmaktan gurur duyuyoruz.

Tamirci Abi, iPad Pro 2.Nesil A2228 Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi İçin Ne Kadar Ücret Talep Eder?

Tamirci Abi, iPad Pro 2.Nesil A2228 ses açma kapama tuşu değişimi için kesin bir ücret belirlemek pek mümkün değil. Her cihazın onarım ihtiyaçları farklıdır ve bu fiyatlandırmayı etkileyen birçok değişken bulunur. Özellikle cihazınızda başka onarım gerekiyor mu, kullanılan parçaların kalitesi ve dolar kuru gibi faktörler, fiyatı belirlerken göz önünde bulundurulmalıdır. Tam olarak ne ödeyeceğinizi öğrenmek için www.tamirciabi.com web sitemizdeki iletişim seçeneklerinden birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede size en güncel ve doğru fiyat bilgisini sunabiliriz. Her müşterinin ihtiyacı farklı olduğundan, size özel bir teklif hazırlamaktan mutluluk duyarız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü