iPad Pro 3. Nesil A1876 Batarya Değişimi

iPad Pro 3. Nesil A1876 Batarya Değişimi

iPad Pro 3. Nesil A1876 modelinizin bataryasıyla ilgili sorun yaşıyorsanız, hızlı ve uygun fiyatlı batarya değişimi hizmetlerimizle size yardımcı olabiliriz. iPad’inizin gücünü geri kazanmak için Tamirci Abi burada!

iPad Pro 3. Nesil A1876 Modelinin Bataryasının Kapasitesi Ve Özellikleri Nedir?

iPad Pro A1876 modeli, kullanıcılarına uzun kullanım süresi sunabilmek adına yüksek kapasiteli bir batarya ile donatılmıştır. iPad Pro A1876 modelinin bataryası, yaklaşık olarak 9720 mAh kapasitesindedir. Bu, yoğun kullanımda bile gün boyu enerjisini koruyabilecek bir kapasite anlamına gelmektedir. Apple, bu modelde Li-Po batarya teknolojisini kullanmıştır, bu sayede bataryanın hem hafifliği hem de yüksek enerji yoğunluğu sağlanmıştır. Yani, cihazınızın şarjı, normal kullanımda rahatça bir günü aşkın süreyle devam edebilir.

iPad Pro 3. Nesil A1876 Modelinin Bataryasının Değişim Zamanının Geldiğini Nasıl Anlarım?

Bir cihazın bataryasının değişim zamanı geldiğini anlamak bazen açık sinyallerle, bazen ise daha ince detaylarla kendini gösterir.

  • Kısa Batarya Ömrü: Cihazınız tam şarjla eskisi kadar uzun süre çalışmıyorsa, bu bir değişim işaretidir.
  • Ani Kapama: Yüzde 20-30 gibi yüksek bir yüzde gösterirken cihazın aniden kapanması batarya sorununun belirtisidir.
  • Şarjın Yavaş Dolması: Cihazınızın şarjı eskisinden daha yavaş doluyorsa, bataryada bir sorun olabileceğini düşünebilirsiniz.
  • Aşırı Isınma: Normal kullanımda bile cihazın aşırı ısınması bataryada bir problem olduğuna işaret edebilir.
  • Sistem Bilgisi: Ayarlar > Batarya bölümünde batarya sağlığını kontrol ederek mevcut durumu görebilirsiniz. Eğer maksimum kapasite düşükse, bu değişim zamanının geldiğini gösterir.

Eğer iPad Pro A1876 modelinizin bataryası artık ilk günkü performansını göstermiyorsa ya da şarj süresinde azalmalar fark ediyorsanız, batarya değişimi için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir. Tamirci Abi olarak, uzman ekibimiz ve orijinal parça garantisiyle hizmet veren bir yetkili servisiz.

Tamirci Abi, iPad Pro 3. Nesil Batarya Değişimi İçin Kargo İle Gönderim Kabul Ediyor Mu?

Evet, şehir dışından Tamirci Abi’ye cihazınızı göndermek için anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle güvenle ve hızla gönderim yapabilirsiniz. Kargonuz bize ulaştığında, cihazınız en deneyimli teknisyenlerimizin eline geçer ve titizlikle tamir edilir. İstanbul içindeyseniz ve cihazınızı bizzat getiremiyorsanız, kurye seçeneğimiz sayesinde cihazınızı adresinizden alıp, tamir sonrası tekrar adresinize teslim edebiliriz. Tamirci Abi olarak sizlere daha hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmek adına sürekli yeniliklere ve kolaylıklara imza atmaktayız. Gönderim seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya aklınıza takılan soruları sormak için web sitemizi ziyaret edebilir veya doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemde, Tamirci Abi olarak sizlerin yanındayız!

Kadıköy Tamirci Abi Servisinin iPad Pro 3. Nesil Batarya Değişimi İçin Çalışma Saatleri Nedir?

Her türlü teknik sorununuzda yanınızda olduğumuz gibi batarya değişimi konusunda da oldukça uzmanız. Peki, bizimle ne zaman iletişime geçebilirsiniz? Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar olan hafta içi günlerde sabah 09:00’dan akşam 20:30’a kadar, Pazar günleri ise öğleden sonra 12:00’dan akşam 18:00’a kadar kapılarımızı siz değerli müşterilerimize açıyoruz. Hem kaliteli servisimizle hem de uygun fiyatlarımızla Kadıköy’ün en gözde tamir servisi olmayı başardık.

Tamirci Abi’nin iPad Pro 3. Nesil A1876’nın Batarya Değişimi Fiyatlandırması Nedir?

iPad Pro 3. Nesil A1876’nın batarya değişimi fiyatlandırması, birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu etkenler arasında dolar kurunun güncel durumu, cihazınızdaki diğer olası onarımlar ve kullandığımız malzemenin kalitesi gibi faktörler yer almaktadır. Tamirci Abi olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz. Ancak, kesin bir fiyatlandırma bilgisi vermeden önce cihazınızın teknik incelemeden geçirilmesi gerekmektedir. iPad Pro 3. Nesil A1876 batarya değişimi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, Web sitemizde yer alan iletişim seçeneklerinden biri ile bizimle doğrudan iletişime geçebilir ve cihazınızla ilgili tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz. Tamirci Abi olarak, cihazlarınızın sorunlarına en kısa sürede ve en etkili şekilde çözüm sunmayı amaçlıyoruz. İletişim formunda cihazınızın modelini ve yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde belirttikten sonra teknik ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü