iPad Pro 4.Nesil A2229 Kasa Değişimi

iPad Pro 4.Nesil A2229 Kasa Değişimi

iPad Pro 4.Nesil A2229 Kasa Değişimi Nedir?

iPad Pro 12, 4.Nesil A2229 kasa değişimi, cihazınızın fiziksel görünümünü ve dayanıklılığını yenilemek için önemli bir adımdır. Bu işlem, Tamirci Abi gibi güvenilir teknik uzmanlar tarafından titizlikle gerçekleştirilmelidir. Kullandığımız orijinal veya orijinal kalitede yedek parçalar sayesinde cihazınızın performansını etkilemeden, estetik açıdan yeni gibi görünmesini sağlıyoruz. Ayrıca Kadıköy’deki işyerimizi ziyaret edebilir veya cihazınızı bize güvenle gönderebilirsiniz. Kasa değişimi sonrasında sunduğumuz garanti süresiyle, cihazınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz. Teknoloji konusundaki ihtiyaçlarınız için Tamirci Abi her zaman yanınızda.

iPad Pro 12, 4.Nesil A2229 Kasa Değişimi Sonrasında iPad’imin Suya Dayanıklılığı Azalır Mı?

iPad Pro 12, 4.Nesil A2229 kasa değişimi sonrasında, cihazın suya dayanıklılığında bir azalma olabilir. Bu, kasa değişimi sırasında cihazın su sızdırmazlık özelliklerini sağlayan yapışkanların sökülmesinden kaynaklanır. Bu nedenle, cihazın artık su geçirmezliğinin azalacağını belirtmek önemlidir. Tamirci Abi olarak, kasa değişimi sonrasında suya karşı daha dikkatli olmanızı öneriyoruz. Cihazınızın suya maruz kalmasını engellemek için ekstra önlemler almak, özellikle su, çay veya kahve dökülmesi gibi kazaları önlemek için gereklidir. Unutmayın ki herhangi bir teknik servis müdahalesi sonrasında, cihazınızın orijinal suya dayanıklılık özelliklerinin garantisi olmayabilir. Tamirci Abi olarak, cihazınızın bakımı ve kullanımı konusunda size daha fazla tavsiye ve bilgi sunmaktan mutluluk duyarız. Size uygun koruma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize başvurabilirsiniz.

Kasa Değişimi Sırasında iPad Pro 12, 4.Nesil A2229’un Ekranı Zarar Görür Mü?

iPad Pro 12, 4.Nesil A2229’un kasa değişimi , özenle ve deneyimli ellere sahip uzmanlar tarafından gerçekleştirildiğinde, ekranın zarar görmesi neredeyse imkansızdır. Tamirci Abi olarak, cihazınıza mümkün olan en iyi bakımı sağlamak için hassas bir yaklaşım benimseriz. Ekran değişimi gerekiyorsa, aynı zamanda bu hizmeti de sunarak cihazınızın hem yeni bir kasa hem de sorunsuz bir ekranla güncellenmesini sağlarız. Bu sayede, iPad Pro’nuz ilk günkü performansı ve estetiğiyle kullanmaya devam eder. Güvenilir ve profesyonel bir hizmet için www.tamirciabi.com web sitemiz üzerinden bize her zaman başvurabilirsiniz.

Tamirci Abi, iPad Pro 12, 4.Nesil A2229 Kasa Değişimi Sonrasında Hangi Ödeme Yöntemlerini Kabul Eder?

Müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla kredi kartı, nakit ödeme, banka havalesi gibi farklı ödeme seçeneklerini kabul ediyoruz. Böylece her müşterinin tercih ettiği yöntemi kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme yapabilmesini sağlıyoruz. Biz, teknolojiye olan tutkumuzla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. iPad Pro kasa değişimi sonrası ödeme işlemleri sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilirken, müşterilerimize aynı zamanda rekabetçi fiyatlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz de cihazınızın kasa değişimini güvenilir bir şekilde yaptırmak isterseniz, Tamirci Abi olarak bizimle iletişime geçebilir ve ödeme seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Tamirci Abi, iPad Pro 12, 4.Nesil A2229 Kasa Değişimi Ne Kadar Sürer Ve Ücreti Nedir?

Normal şartlarda, iPad Pro kasa değişimi işlemi 30 ila 45 dakika arasında tamamlanmaktadır. Ancak Tamirci Abi’nin randevu yoğunluğu veya cihazın başka onarımlara ihtiyaç duyması durumunda bu süre uzayabilir. Ayrıca, cihazınızı şehir dışından kargo ile gönderiyorsanız, tamir süresi ‘iş günü’ olarak hesaplanmaktadır. Tamirci Abi olarak iPad Pro 12, 4.Nesil A2229 kasa değişimi hizmetimiz ise cihazınızın durumuna ve döviz kuru gibi değişkenlere bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Detaylı fiyat bilgisi ve randevu oluşturmak için www.tamirciabi.com web sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden biri ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü