iPhone 11 Pro Max Cep Telefonu Tamiri

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone cihazlarının tamiratı, marka ve modele göre değişen maliyetlerle karşılaşabilir. Özellikle iPhone 11 Pro Max gibi yüksek fiyatlı modellerin ekran değişimi gibi işlemleri, bazen sıfır telefon almak kadar maliyetli olabilir.…

[ez-toc]

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone cihazlarının tamiratı, marka ve modele göre değişen maliyetlerle karşılaşabilir. Özellikle iPhone 11 Pro Max gibi yüksek fiyatlı modellerin ekran değişimi gibi işlemleri, bazen sıfır telefon almak kadar maliyetli olabilir.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için iPhone 11 Pro Max ekran değişimi konusunda özel çaba gösteriyoruz.

 

iPhone 11 Pro Max Orjinal Ekran Fiyatı Ne Kadar?

iPhone 11 Pro Max’in ekran değişim ücreti 3800TL’dir. Bu fiyata, telefonunuz için özenle seçilmiş orijinal ekranı ve 6 aylık garantiyi içerir. Daha fazla bilgi için Garanti Şartları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. iPhone 11 Pro Max ekran değişimi, Apple uzman teknisyenleri tarafından yapılmaktadır ve telefonunuzun güvenliği ön plandadır.

Ayrıca, ekran değişimi yaptıran müşterilerimize ücretsiz olarak ahize ve hoparlör temizliği hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde, telefonunuzdaki ses kalitesini artırabilir ve daha temiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone 11 Pro Max model telefonlarda ekran kırılmalarının değişimlerinde şu şekilde yapılmaktadır;

  • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
  • İlk olarak kırık veya çatlak olan ekran telefonunuz üzerinden itinalı bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından çıkarılmaktadır.
  • İçinde bulunan kir ve tozlar temizlenmektedir.
  • Sökülen ekran yerine isteğiniz üzerine orijinal ekran takılmaktadır.
  • En son telefonunuz test edilerek size teslim edilir.
  • Türkiye’de ki tüm illerimize ekran değişimi ve diğer çeşit arızaların tamiri için hizmetler sunmaktayız.
  • Değişim yapılan iPhone 11 Pro Max model telefonlarda orijinal yedek parçalar kullanılarak ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone 11 Pro Max ekran değişim süresi ortalama 40 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

Ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone 11 Pro Max telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone 11 Pro Max cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz.

Ekran değişiminde güvenilirlik

Tamirci Abi, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetine son derece önem verir. Bu nedenle, size yollanan telefonun ekran değişiminden memnun kalmazsanız veya herhangi bir hata bulursanız, telefonu iade etme şansınız bulunmaktadır. Böylece, paranızı asla riske atmazsınız ve Tamirci Abi’nin kalitesinden emin olursunuz.

Tamirci Abi, her zaman en kaliteli hizmeti sunarak müşterilerinin takdirini kazanır. Size verdiği bu güvenceyle, telefonunuzun güvende olduğunu ve en iyi şekilde tamir edileceğini bilirsiniz.

Değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi işlemi sırasında, servisimize teslim ettiğiniz telefonunuzun içindeki kişisel bilgileriniz kesinlikle silinmez. Ekran değişimi sonrasında, rehberinizden galeri fotoğraflarınıza kadar olan özel bilgileriniz hiçbir şekilde etkilenmez ve telefonunuz olduğu gibi size geri teslim edilir. Bu sayede, hiçbir dosya kaybı yaşamazsınız ve telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

Yedekleme işlemlerinizi, telefonu servisimize teslim etmeden önce yapabilirsiniz. Ancak yedekleme yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak yardımcı olur ve yedekleme işlemlerini biz gerçekleştiririz.

Bazı iPhone 11 Pro Max kullanıcıları, dokunmatik kendiliğinden basarak sürekli yanlış şifre girebilirler. Bu durumda telefon, güvenlik amaçlı kendini kilitler ve şifre girmenize izin vermez. Ekranda “iTunes’e bağla” yazısı çıkar ve başka bir işlem yapmanıza izin verilmez. Bu durumdaki telefonlarda, bilgiler tamamen sıfırlanır. Ancak iCloud yedekleme işlemi yapılmışsa, bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

 

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi garanti süresi nedir?

Servisimize getirilen tüm arızalı cihazların tamir işlemlerinin ardından, garanti hizmeti sunuyoruz. iPhone 11 Pro Max ekran değişimi için 6 Ay Tamirci Abi Garantisi veriyoruz. Bu süre boyunca, telefon ekranında kırılma veya sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak herhangi bir sorun için Tamirci Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi sağlar.

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi ve diğer arıza işlemlerinin ardından, servisimiz donanımsal ve işlemci kaynaklı tüm arızaları ücretsiz bir şekilde tekrar onarır. Kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve 1. sınıf malzemelerdir, böylece tamir sonrası oluşabilecek hataların önüne geçilir. Sizin memnuniyetiniz bizim için önemlidir ve en yüksek kalitede hizmet sunmak için çaba gösteriyoruz.

iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Tamirci Abi Kadıköy servisimizden randevulu bir şekilde gelinmesi halinde dakikalar içerisinde ekran arızalarınıza çözüm sunmaktayız. Telefon ekranı değiştirilirken farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız cep telefonu tamirinde Türkiye’de ki en iyi hizmeti veren teknik servisiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü