iPhone 11 Pro Max Cep Telefonu Tamiri

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

iPhone cihazlar pahalı modeller olması sebebiyle ürünlerin tamiratı marka ve model bazında değişiklik gösteren bir tablo oluşturabilmektedir. Bazı telefon ve modellerin tamirat işlemleri sıfır telefon düzeyine ulaşacak maliyetleri ortaya çıkarabilmektedir.…

[ez-toc]

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone cihazlar pahalı modeller olması sebebiyle ürünlerin tamiratı marka ve model bazında değişiklik gösteren bir tablo oluşturabilmektedir. Bazı telefon ve modellerin tamirat işlemleri sıfır telefon düzeyine ulaşacak maliyetleri ortaya çıkarabilmektedir. iPhone 11 Pro Max ekran değişimi konusunda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

iPhone 11 Pro Max orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone 11 Pro Max orijinal ekran değişim fiyatı 2599 TL’dir. iPhone 11 Pro Max telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone 11 Pro Max model telefonlarda ekran kırılmalarının değişimlerinde şu şekilde yapılmaktadır;

  • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
  • İlk olarak kırık veya çatlak olan ekran telefonunuz üzerinden itinalı bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından çıkarılmaktadır.
  • İçinde bulunan tozlar temizlenmektedir.
  • Sökülen ekran yerine isteğiniz üzerine orijinal ekran takılmaktadır.
  • En son telefonunuz test edilerek size teslim edilir.
  • Türkiye’de ki tüm illerimize ekran değişimi ve diğer çeşit arızaların tamiri için hizmetler sunmaktayız.
  • Değişim yapılan iPhone 11 Pro Max model telefonlarda orijinal yedek parçalar kullanılarak ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone 11 Pro Max ekran değişim süresi ortalama 15 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

Ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone 11 Pro Max telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone 11 Pro Max cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz.

Ekran değişiminde güvenilirlik

Tamirci Abi’nin en önem verdiği detaylardan birisi de güvenilirlik olmaktadır. Bunun için size yollanan telefon ekran değişimden memnun kalmaz veya bir hata bulursanız size iade etme şansı tanımaktadır. Bu yüzden paranızı asla riske atmamaktasınız. Tamirci Abi sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Ekran değişimi sonrası telefonunuzda bulunan özel olan (rehber, galeri fotoğrafları ve benzeri) bilgileriniz silinmemektedir. Telefonunuz olduğu gibi geri iade edilir hiçbir dosya sıkıntısı çekmemiş olmaktasınız.

Sizlerde telefonunuzun yedekleme işlemlerini daha önceden telefonu bizlere teslim etmeden yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak bizler yardımcı olmakta ve yedekleme işlemlerini bizler yapmaktayız.

Bazı kullanıcılarının iPhone 11 Pro Max telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi garanti süresi nedir?

Servisimize getirilen tüm arızalı cihazların tamir işlemlerinin ardından garanti hizmeti vermekteyiz. iPhone 11 Pro Max ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi ve diğer arıza işlemlerinin ardından da servisimiz donanımsal ve işlemci kaynaklı oluşan tüm arızaları ücretsiz bir şekilde tekrardan onarılmaktadır. Onarım ve değişim esnasında kullanılan orijinal yedek parçalar ve 1. sınıf malzemeler tamir sonrası oluşan hataların önüne geçilmesi için servisimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için yapılmış bir ARİFLER İLETİŞİM hizmetidir. Telefon ekranı değiştirilirken farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız cep telefonu tamirinde Türkiye’de ki en iyi hizmeti veren teknik servisiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü