iPhone 14 Pro Ekran Değişimi

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi

iPhone 14 Pro ekranınız mı bozuldu? Tamirci Abi’nin uzman ekibi ile orijinal ve garantili ekran değişimi hizmetimizden hemen yararlanın!

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi Sırasında Başka Bir Sorun Fark Edilirse Ne Olur?

iPhone 14 Pro ekran değişimi sırasında, cihazın tam bir incelemesi uzman ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Bu kapsamlı inceleme sırasında, ekran dışında herhangi bir başka sorun ya da arıza fark edilirse, bu durum müşteriye mutlaka bildirilir. Tamirci Abi’nin temel ilkesi, müşterilere şeffaf, dürüst ve yüksek kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu nedenle, fark edilen ekstra sorunlar veya olası riskler hakkında size detaylı bilgi verilir. Bu bilgiler ışığında, onayınız alındıktan sonra ek tamir ya da bakım işlemleri gerçekleştirilir. iPhone 14 Pro ekran değişimi hizmetimiz adına randevu oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi Sonrası Suya Dayanıklılık Özelliği Devam Eder Mi?

iPhone 14 Pro ekran değişimi sonrası suya dayanıklılık konusu, birçok kullanıcı için önemli bir endişe kaynağıdır. Ekran değişimi sırasında, telefonun orijinal yapısının bozulduğunu ve toz ve su sızdırmazlık özelliğini sağlayan yapışkanların söküldüğünü unutmamak esastır. Bu, değişim sonrası telefonun bu özelliğini tamamen koruyamayacağı anlamına gelir. Dolayısıyla Tamirci Abi olarak, telefonunuz için yanlışlıkla su, çay veya kahve dökülmesi gibi kazalara karşı ekstra önlem almanızı şiddetle tavsiye ederiz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim formumuz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi İçin Telefonumu Ne Kadar Süreyle Bırakmalıyım?

iPhone 14 Pro ekran değişimi konusunda birçok kişi merak içerisinde. Eğer telefonunuzdaki ekran ya da batarya gibi temel sorunlar için Tamirci Abi’ye başvurduysanız, bu tür değişimlerinizi mağazada ortalama 1 saat içerisinde tamamlayabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki, bazen istisnai durumlar olabilmekte ve bu süreç biraz daha uzayabilmektedir. Örneğin, Tamirci Abi’nin randevu yoğunluğuna bağlı olarak veya telefonunuzun ek onarımlara ihtiyaç duyması durumunda belirtilen sürelerde değişiklikler olabilmektedir. Ayrıca, kasa veya anakart cam değişimi gibi daha detaylı tamir işlemleri için servis süresi yaklaşık 3 saate kadar çıkabilmektedir. Eğer cihazınızı şehir dışından kargo ile Tamirci Abi’ye göndermeyi planlıyorsanız, tamir süresi genellikle ‘iş günü’ bazında belirlenir.

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi İçin Tamirci Abi Garantisi Nedir?

Tamirci Abi ekran değişimi sonrası yaşanabilecek olası sorunlarda, müşterilerinin mağdur olmaması için 6 aylık bir tamir garantisi sunmaktadır. Bu süre zarfında ekranla ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız, bu tamirat kaynaklı bir sorunsa, Tamirci Abi ücretsiz olarak bu sorunu giderecektir. Güvendiğiniz bu servis, telefonunuzun ekranının sağlam ve güvende olmasını sağlayarak, sizi endişelerinizden kurtarır. Özgün, kaliteli ve müşteri odaklı hizmetiyle Tamirci Abi, ekran değişimi ihtiyaçlarınız için en doğru adresinizdir. Detaylı bilgi edinmek için Garanti Şartlarımızı inceleyebilirsiniz.

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi Fiyatı Nedir?

iPhone 14 Pro ekran değişimi ücreti, cihazda başka bir onarımın gerekli olup olmadığına, dolar kurunun değişkenlik göstermesi gibi etkenlere göre güncellenebilmektedir. Tamirci Abi, bu tür durumlar için müşterilerinden iletişim formunda cihazlarıyla ilgili yaşadıkları sorunları detaylıca belirtmelerini talep etmektedir. Ancak, en kesin ve doğru fiyat bilgisi için cihazınızın Tamirci Abi uzmanları tarafından ön incelemeden geçirilmesi gerekmektedir. Bu ön inceleme, kesin arızanın tespitini sağlar. Detaylı fiyat bilgisi ve cihazınızın onarım aşamaları ile ilgili bilgi almak için WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

İPhone 14 Pro Ekran Değişimi Süreci

iPhone 14 Pro ekran değişimi, aşağıdaki adımlardan oluşur:

1. Randevu oluşturma

Tamirci Abi’nin web sitesi veya iletişim kanalları üzerinden randevu oluşturabilirsiniz.

2. Cihazın teslimi

Randevu tarihinde ve saatinde cihazınızı Tamirci Abi’ye teslim edin.

3. Ekran değişimi

Cihazınız, Tamirci Abi’nin uzman ekibi tarafından incelenir ve ekran değişimi işlemi başlatılır.

4. Cihazın teslimi

Ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra cihazınız size teslim edilir.

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

iPhone 14 Pro ekran değişimi ücreti, cihazda başka bir onarımın gerekli olup olmadığına, dolar kurunun değişkenlik göstermesi gibi etkenlere göre güncellenebilmektedir. Tamirci Abi, bu tür durumlar için müşterilerinden iletişim formunda cihazlarıyla ilgili yaşadıkları sorunları detaylıca belirtmelerini talep etmektedir. Ancak, en kesin ve doğru fiyat bilgisi için cihazınızın Tamirci Abi uzmanları tarafından ön incelemeden geçirilmesi gerekmektedir. Bu ön inceleme, kesin arızanın tespitini sağlar.

iPhone 14 Pro Ekran Değişimi Garantisi

Tamirci Abi ekran değişimi hizmeti, 6 aylık bir garanti ile birlikte sunulmaktadır. Bu garanti, ekran değişimi sonrası yaşanabilecek olası sorunlarda, müşterilerin mağdur olmaması için tasarlanmıştır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü