iPhone 15 Pro Max Batarya Değişimi

iPhone 15 Pro Max Batarya Değişimi

iPhone 15 Pro Max Batarya Değişimi artık bir sorun değil! Tamirci Abi ile hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı servis hizmetleri bir tık uzağınızda. Hemen arayın!

iPhone 15 Pro Max Batarya Değişimi Gerektiren Arızalar Nelerdir?

iPhone 15 Pro Max’in 4.422 mAh kapasiteli bataryası, telefonun uzun süreli kullanım ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak, bataryanın ömrü zamanla azalabilir ve bu da çeşitli arızalara neden olabilir. Bu arızalar arasında;

  • Batarya Kapasitesinin Azalması: iPhone 15 Pro Max’in batarya kapasitesi 4.422 mAh’tır. Bu kapasitenin %80’inin altına düşmesi batarya değişimini gerektirebilir.
  • Batarya Şişmesi: Batarya şişmesi, bataryanın ömrünün sona yaklaştığının bir işaretidir. Bu durumda batarya patlama riski taşır ve mutlaka değiştirilmelidir.
  • Batarya Arızası: Batarya arızası, cihazın şarj olmamasını, şarjdan aniden düşüp kapanmasını veya aşırı ısınmasını neden olabilir. Bu durumlarda da batarya değişimi gerekir.

iPhone 15 Pro Max batarya değişimi için Tamirci Abi’den randevu alabilirsiniz. Tamirci Abi, alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile iPhone batarya değişimini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü