iPhone 5S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone 5S ekran değişimi için sizin tercih edeceğiniz tamir ve onarım yöntemleri uygulanmaktadır. Ekran değişimi konusunda uzman olan Tamirci Abi firması, iPhone 5S telefon sahiplerine iki farklı seçenek sunmaktadır. iPhone…

[ez-toc]

iPhone 5S Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 5S ekran değişimi için sizin tercih edeceğiniz tamir ve onarım yöntemleri uygulanmaktadır. Ekran değişimi konusunda uzman olan Tamirci Abi firması, iPhone 5S telefon sahiplerine iki farklı seçenek sunmaktadır.

  • iPhone Orijinal ekran değişimi
  • iPhone Ön cam değişimi

Siz de yukarıdaki seçeneklerden birini tercih ederek iPhone 5S ekran değişimi için gereken hizmeti satın alabilirsiniz.

iPhone 5S Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 5S ekran değişimi için fiyat bilgisi farklı alternatiflere göre çeşitlenmektedir. iPhone için ekran değişimi alternatiflerinin her biri de Tamirci Abi firması tarafından yerine getirilmektedir. iPhone teknik servis kalitesinde hizmet sağlayan Tamirci Abi, bu alanda her daim kaliteli işçilik ile hizmet sunma garantisi verir.

iPhone 5S ekran değişimi, doğru yapıldığı taktirde cihazın ömrü de önemli ölçüde uzatılmış olur. Ekranda meydana gelen her türlü deformasyonun onarımı da bu yöntem ile mümkün olacaktır.

iPhone 5S Ekran Değişimi

iPhone ekran değişiminin de içinde yer aldığı bu hizmetler, 5S model cihazlardan alınan verimi de yükseltmektedir. Bu sayede deforme olmuş olan cihazların ekranları ilk günkü verim ile çalışabilir. Aşağıdaki yöntemler de iPhone 5S için uygulanan en popüler ve etkili ekran değişimi yöntemleridir.

iPhone 5S Orijinal Ekran Değişimi

iPhone orijinal ekran değişimi için de Tamirci Abi güvencesinden faydalanılması önerilir. Yüzde yüz orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılan bu işlemde cihazın ömrü de önemli ölçüde arttırılmış olur. En güvenilir yöntem olan orijinal ekran parça değişimi, 5S model olan cihazların ilk günkü veriminin yeniden yakalanması açısından da oldukça önemlidir.

iPhone 5S Ekran değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone 5S ekran değişimi işleminde hiçbir bilginiz silinmez. Telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazı kullanıcılarının iPhone 5S telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

iPhone 5S Ekran mı değişmesi gerekiyor ön cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone 5S telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız içi birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone 5s ön cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone 5S ön cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

Tamirci Abi – iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için yapılmış bir ARİFLER İLETİŞİM hizmetidir. Telefon ekranı değiştirilirken fazla çıkan vidalar, takılmayı unutulan parçalar ve daha nice farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız Cep telefonu tamirinde Türkiye’deki En kalite hizmeti veren firmayız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü