iPhone 6 Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6 Ekran Değişimi

iPhone 6 ekran değişim için size en uygun olan ekran değişim yöntemini seçerek iPhone 6 telefonunuzun ekranını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. A kalite ekran değişimi Orijinal ekran değişimi Revize ekran…

iPhone 6 Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6 ekran değişim için size en uygun olan ekran değişim yöntemini seçerek iPhone 6 telefonunuzun ekranını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  • A kalite ekran değişimi
  • Orijinal ekran değişimi
  • Revize ekran değişimi

iPhone 6 ekran değişim fiyatı

iPhone 6 ekran değişim fiyatı 650TL‘dir. iPhone 6 telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ürünler test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 6 ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Biz, orijinal ekranlara çok fazla paralar vermek yerine orijinale en yakın birinci sınıf kaliteye sahip olan ekranları önermekteyiz. Ayrıca iPhone için belirlemiş olduğumuz birinci sınıf kaliteye sahip olan orijinal ekran değişimlerini aynı anda test etme imkanı da sunmaktayız.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone 6 orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone 6 orijinal ekran değişim fiyatı 650 TL’dir. iPhone 6 telefonda kullandığımız Orijinal Ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 6 ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone 6 revize ekran

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz diğer bir yol ise revize ekranlardır. Bu ekranlar daha önce kullanılmış ve orijinal şekilde çıkarılmış olan iPhone 6 ekranlarının tekrar revize edilmesi ile meydana gelmektedir. Böylelikle daha düşük maliyetler ile telefonunuz için orijinal ekrana sahip olabilirsiniz. Revize ekran değişimleri için de garanti süresi 6 ay olmaktadır.

Ekran değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone 6 ekran değişimi işleminde hiçbir bilginiz silinmez. Telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazı kullanıcılarının iPhone 6 telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup (yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

Ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone 6 telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız içi birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda yeşil ve pembe çizgiler ve siyah lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone 6 cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone 6 cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

iPhone 6 ekran değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone 6 ekran değişim süresi ortalama 45 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında ne fark var?

Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında görüntü kalitesi farkı vardır. Orijinal ekranda aldığınız renk tonları ve gerçekçi renkler, A kalite yan sanayi ekrana göre daha iyidir. Fakat çok dikkat etmeyen kullanıcılar için bu fark yok denebilecek kadar azdır.

Çünkü kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar özel seçilmiş yedek parçalardır. Orijinal ekranın bu görüntü kalitesi fiyata da etki etmektedir.

iPhone 6 ekran değişimi garanti süresi nedir?

iPhone 6 Ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

Tamirci Abi – iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için tasarlanmış dijital markadır. Telefon ekranı değiştirilirken fazla çıkan vidalar, takılmayı unutulan parçalar ve daha nice farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız Cep telefonu tamirinde Türkiye’deki En kalite hizmeti veren firmayız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü