iPhone 6 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus ekran değişim fiyatı iPhone 6 Plus ekran değişim fiyatı 650TL‘dir. iPhone 6 Plus telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir.…

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6 Plus ekran değişim fiyatı

iPhone 6 Plus ekran değişim fiyatı 650TL‘dir. iPhone 6 Plus telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 6 Plus ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone 6 Plus orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone 6 Plus orijinal ekran değişim fiyatı 1250TL’dir. iPhone 6 Plus telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 6 Plus ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone 6 Plus model telefonlarda ekran kırılmalarının değişimlerinde şu şekilde yapılmaktadır;

  • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
  • iPhone 6 Plus model telefonlarda servisimizde ekran değişimi işlemini profesyonel kişilerce ve profesyonel ekipmanlar ile değişim yapılmaktadır.
  • Değişim için vermiş olduğunuz iPhone 6 Plus model telefonunuz kısa süre içerisinde değişimi yapılarak teslim edilmektedir.
  • Türkiye’de ki tüm illerimize ekran değişimi ve diğer çeşit arızaların tamiri için hizmetler sunmaktayız.
  • Değişim yapılan iPhone 6 Plus model telefonlarda orijinal yedek parçalar kullanılarak ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

Ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone 6 Plus telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone 6 Plus cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone 6 Plus cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone 6 Plus ekran değişim süresi ortalama 45 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

Değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone 6 Plus ekran değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Sizlerde telefonunuzun yedekleme işlemlerini daha önceden telefonu bizlere teslim etmeden yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak bizler yardımcı olmakta ve yedekleme işlemlerini bizler yapmaktayız.

Bazı kullanıcılarının iPhone 6 Plus telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında ne fark var?

Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında görüntü kalitesi farkı vardır. Orijinal ekranda aldığınız renk tonları ve gerçekçi renkler, A kalite yan sanayi ekrana göre daha iyidir. Fakat çok dikkat etmeyen kullanıcılar için bu fark yok denebilecek kadar azdır.

Çünkü kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar özel seçilmiş yedek parçalardır. Orijinal ekranın bu görüntü kalitesi fiyata da etki etmektedir.

iPhone 6 Plus telefonunuz eski görünümüne kavuşsun

iPhone 6 Plus ekran değişimi için servisimize getirmiş olduğunuz telefonunuz değişim işleminden sonra eski görünümüne ve performansına kavuşmuş olacaktır. İlk günkü dokunmatik hızına, eski renk canlılığına ve dokunmatik hassasiyetine tekrardan kavuşmuş olacaktır.

iPhone 6 Plus ekran değişimi garanti süresi nedir?

Servisimize getirilen tüm arızalı cihazların tamir işlemlerinin ardından garanti hizmeti vermekteyiz. iPhone 6 Plus Ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

iPhone 6 Plus ekran değişimi ve diğer arıza işlemlerinin ardından da servisimiz donanımsal ve işlemci kaynaklı oluşan tüm arızaları ücretsiz bir şekilde tekrardan onarılmaktadır. Onarım ve değişim esnasında kullanılan orijinal yedek parçalar ve 1. sınıf malzemeler tamir sonrası oluşan hataların önüne geçilmesi için servisimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübesini online platformda Türkiye’nin her yerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunmak amacıyla sunmaktadır. Telefon ekranı değişiminde kullanıcıların farkına varmadan yaşadıkları olumsuzluklara çözüm getirmek ve sorularını cevaplamak için buradayız. Türkiye’nin en iyi cep telefonu tamiri hizmetini sunan teknik servisiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü