iPhone 6S Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Ekran Değişimi

iPhone 6S ekran değişim fiyatı iPhone 6S ekran değişim fiyatı 650’dir. iPhone 6S telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için…

iPhone 6S Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6S ekran değişim fiyatı

iPhone 6S ekran değişim fiyatı 650’dir. iPhone 6S telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 6S ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Ekran değişimi sonrasında Touch ID, parmak izi zarar görmemektedir.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone 6S orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone 6S orijinal ekran değişim fiyatı 650TL’dir. iPhone 6S telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 6S ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone 6S model telefonlarda ekran kırılmalarının değişimlerinde şu şekilde yapılmaktadır;

  • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
  • İlk olarak kırık veya çatlak olan ekran telefonunuz üzerinden itinalı bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından çıkarılmaktadır.
  • İçinde bulunan tozlar temizlenmektedir.
  • Sökülen ekran yerine isteğiniz üzerine orijinal veya A kalite ekran takılmaktadır.
  • En son telefonunuz test edilerek size teslim edilir.
  • Türkiye’de ki tüm illerimize ekran değişimi ve diğer çeşit arızaların tamiri için hizmetler sunmaktayız.
  • Değişim yapılan iPhone 6S model telefonlarda orijinal yedek parçalar kullanılarak ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

iPhone 6S ekran değişimi ne kadar sürüyor?

iPhone 6S ekran değişim süresi ortalama 15 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

iPhone 6S ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone 6S telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda siyah lekeler, piksel kaybı, mürekkep akıntısı veya yeşil ve pembe çizgiler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone 6S cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone 6S cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

iPhone 6S ekran değişiminde güvenilirlik

Tamirci Abi’nin en önem verdiği detaylardan birisi de güvenilirlik olmaktadır. Bunun için size yollanan telefon ekran değişimden memnun kalmaz veya bir hata bulursanız size iade etme şansı tanımaktadır. Bu yüzden paranızı asla riske atmamaktasınız. Tamirci Abi sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

iPhone 6S değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone 6S ekran değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Ekran değişimi sonrası telefonunuzda bulunan özel olan (rehber, galeri fotoğrafları ve benzeri) bilgileriniz silinmemektedir. Telefonunuz olduğu gibi geri iade edilir hiçbir dosya sıkıntısı çekmemiş olmaktasınız.

Sizlerde telefonunuzun yedekleme işlemlerini daha önceden telefonu bizlere teslim etmeden yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak bizler yardımcı olmakta ve yedekleme işlemlerini bizler yapmaktayız.

Bazı kullanıcılarının iPhone 6S telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer iCloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, iCloud üzerinden bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

iPhone 6S orijinal ekran ile A kalite ekran arasında ne fark var?

Yan sanayi ekranların görüntü kalitesindeki farkın, orijinal ekrana göre daha az olduğunu vurguluyor. Özellikle dikkat etmeyen kullanıcılar için bu farkın neredeyse fark edilemeyecek kadar az olduğunu belirtmek önemli.

Ayrıca, A kalite yan sanayi ekranların özenle seçilmiş yedek parçalar olduğunu ve orijinal ekrana kıyasla daha uygun fiyatlarla sunulduğunu belirtmek de faydalı olabilir. Bu bilgiler kullanıcılara ekran seçimi konusunda daha bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olabilir.

iPhone 6S ekran değişimi garanti süresi nedir?

Servisimize getirilen tüm arızalı cihazların tamir işlemlerinin ardından garanti hizmeti vermekteyiz. iPhone 6S Ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

iPhone 6S ekran değişimi ve diğer arıza işlemlerinin ardından da servisimiz donanımsal ve işlemci kaynaklı oluşan tüm arızaları ücretsiz bir şekilde tekrardan onarılmaktadır. Onarım ve değişim esnasında kullanılan orijinal yedek parçalar ve 1. sınıf malzemeler tamir sonrası oluşan hataların önüne geçilmesi için servisimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi – Tamirci Abi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübesini online hizmetle buluşturarak Türkiye geneline kaliteli ve uygun fiyatlı ekran değişimi hizmeti sunuyor. Kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için buradayız. Türkiye’nin en iyi cep telefonu tamiri servisi.”

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü