iPhone 6S Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi

iPhone 6S Plus ekran değişimi uygulamasının birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Tamirci Abi firması da bu yöntemleri uygulayan en kaliteli tamir ve onarım firmalarından biridir. Aşağıda verilmiş olan yöntemlerden birini seçerek…

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone 6S Plus ekran değişimi uygulamasının birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Tamirci Abi firması da bu yöntemleri uygulayan en kaliteli tamir ve onarım firmalarından biridir. Aşağıda verilmiş olan yöntemlerden birini seçerek siz de iPhone 6S model cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • iPhone A kalite ekran değişimi
  • iPhone Orijinal ekran değişimi
  • iPhone ön cam değişimi

Yukarıdaki uygulamalar, akıllı telefonun ihtiyacına yönelik tercih edilmesi gereken onarım uygulamalarıdır. iPhone 6S Plus ekran değişimi için siz de ihtiyacınız olan yöntemi tercih edebilirsiniz.

iPhone 6S Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 6S Plus ekran değişimi için her 3 farklı yönteme uygun bir şekilde fiyat politikası belirlenmiştir. Buna göre de tercih edilen yöntemin içeriğine göre net bir fiyat bilgisine ulaşmak mümkün olacaktır.

Bu konuda uzun zamandır hizmet vermeye devam eden Tamirci Abi de her zaman uygun fiyat ve üstün kalite garantisi sunan bir firma olmuştur. Kullanılan yedek malzemenin kalitesi ve işçilik fiyat belirlemede birincil rol oynayan iki önemli unsurdur.

iPhone 6S Plus A Kalite Ekran Değişimi

iPhone 6S Plus ekran değişimi için tercih edilen yöntemlerin arasında yüksek kalitede malzemelerin kullanılarak yapılan onarım uygulaması da yer alır. Buna göre orijinal olmasa da birinci sınıf kalitede olan yedek parçaların kullanılması ile de gereken tamir işlemi yerine getirilebilir. iPhone 6S Plus A kalite ekran değişimi için de Tamirci Abi firmasına güvenilebilir.

iPhone 6S Plus Orijinal Ekran Değişimi

iPhone 6S Plus ekran değişimi uygulamalarından en popüler olanı da orijinal ekran değişimi uygulamasıdır. iPhone orijinal ekran değişimi uygulamasında direkt olarak markanın orijinal ürünleri kullanılır. Bu sayede cihazın kullanılabilirliği de önemli ölçüde artmış olacaktır.

iPhone 6S Plus Ekran değişimi sonrası bilgiler silinir mi?

iPhone 6S Plus ekran değişimi işleminde hiçbir bilginiz silinmez. Telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Bazı kullanıcılarının iPhone 6S Plus telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone 6S Plus ekran değişim süresi ortalama 45 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

iPhone 6S Plus Orijinal Ekran ile A kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında görüntü kalitesi farkı vardır. Orijinal ekranda aldığınız renk tonları ve gerçekçi renkler, A kalite yan sanayi ekrana göre daha iyidir. Fakat çok dikkat etmeyen kullanıcılar için bu fark yok denebilecek kadar azdır.

Çünkü kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar özel seçilmiş yedek parçalardır. Orijinal ekranın bu görüntü kalitesi fiyata da etki etmektedir.

iPhone 6S Plus Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

iPhone 6S Plus Ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – iPhone Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık deneyim ve birikimiyle Türkiye’nin her yerine kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunar. Cep telefonu ekranı değişimi gibi işlemlerde ortaya çıkan sorunları çözmek için buradayız. Tartışmasız, cep telefonu tamiri konusunda Türkiye’nin en kaliteli hizmetini sunuyoruz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü