iPhone 7 Plus Cep Telefonu Tamiri

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi

Oldukça hassas olan cep telefonu ekranları bozulduğunda, uzman personelimiz tarafından büyük bir titizlikle çalışılarak onarılır. Sektördeki tecrübemiz, müşterilerimize kaliteli ve uygun maliyetlerde hizmet sunmamıza olanak sağlar. Teknik personelimiz, iPhone 7…
iPhone 7 Plus Ekran Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Oldukça hassas olan cep telefonu ekranları bozulduğunda, uzman personelimiz tarafından büyük bir titizlikle çalışılarak onarılır. Sektördeki tecrübemiz, müşterilerimize kaliteli ve uygun maliyetlerde hizmet sunmamıza olanak sağlar. Teknik personelimiz, iPhone 7 Plus ekran değişimi işlemini, baştan aşağı sterilize edilmiş ve son teknolojiye sahip ekipmanlar ile gerçekleştirir.

Bozulan parça değişimleri veya onarımları uzman personellerimiz tarafından en kısa sürede yapılır. İşlem esnasında kullandığımız orijinal ve kaliteli parçalar sayesinde telefonunuz, ilk günkü işlevselliğini geri kazanır.

Birinci sınıf ekipmanlarla ekran değişimi

Cep telefonu ekranları oldukça hassas parçalardan meydana geldiği için, firmamız en kaliteli hizmeti sunabilmek adına, bilgisayar destekli ve son teknoloji ekipmanları kullanır. Kullandığımız ekipmanlar, tecrübeli teknik personelimiz ile buluştuğun da, en doğru teknikler ile onarılır. Kullanılan ekipmanlar iPhone 7 Plus ekran değişimi için özel olarak seçilir.

iPhone 7 Plus ekran değişim fiyatı

iPhone 7 Plus ekran değişim fiyatı 250 TL‘dir. iPhone 7 Plus telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 7 Plus ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone 7 Plus orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone 7 Plus orijinal ekran değişim fiyatı 550 TL’dir. iPhone 7 Plus telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone 7 Plus ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone 7 Plus ekran değişimi yapılmadan önce, bilgisayarlar ile sorun tespiti yapılır. Yapılan sorun tespitinin ardından müşterilerimiz bilgilendirilir. Ardından cihaz servis odamıza alınır ve değişim işlemine başlanır. Değişim işlemi şu şekildedir;

  • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
  • iPhone 7 Plus model telefonlarda servisimizde ekran değişimi işlemini profesyonel kişilerce ve profesyonel ekipmanlar ile değişim yapılmaktadır.
  • Değiştirilmesi gereken ekran, özel ekipmanlarla sökülür.
  • İçinde bulunan tozlar temizlenmektedir.
  • Sökülen ekran yerine isteğiniz üzerine orijinal veya A kalite ekran takılmaktadır.
  • En son telefonunuz test edilerek size teslim edilir.
  • Türkiye’de ki tüm illerimize ekran değişimi ve diğer çeşit arızaların tamiri için hizmetler sunmaktayız.
  • Değişim yapılan iPhone 7 Plus model telefonlarda orijinal yedek parçalar kullanılarak ilk günkü görünümüne kavuşmaktadır.

Test edilen cihazınız, kilitli kasalara alınır ve sizlere teslim edilene kadar güvenle muhafaza edilir.

iPhone 7 Plus ekran değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone 7 Plus ekran değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Sizlerde telefonunuzun yedekleme işlemlerini daha önceden telefonu bizlere teslim etmeden yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak bizler yardımcı olmakta ve yedekleme işlemlerini bizler yapmaktayız.

Bazı kullanıcılarının iPhone 7 Plus telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında ne fark var?

Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında görüntü kalitesi farkı vardır. Orijinal ekranda aldığınız renk tonları ve gerçekçi renkler, A kalite yan sanayi ekrana göre daha iyidir. Fakat çok dikkat etmeyen kullanıcılar için bu fark yok denebilecek kadar azdır.

Çünkü kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar özel seçilmiş yedek parçalardır. Orijinal ekranın bu görüntü kalitesi fiyata da etki etmektedir.

iPhone 7 Plus ekran değişimleri garantili mi?

Servisimizce bize getirilmiş olan tüm arızalı cihazların tamiri sonrasında 6 Ay Tamirci Abi Garantisi verilmektedir. iPhone 7 Plus ekran değişimi için servisimize getirilen cihazların değişimlerinin ardından garantisi servisimizce verilmektedir. Fakat kullanıcı hatası ile oluşan arızalara garanti kapsamı sağlanmamaktadır.

Sistemsel veya donanımsal oluşan hatalar servisimizce garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Tecrübeli ekiplerimizin bulunduğu ve 1. Sınıf malzemelerin kullanıldığı servisimizde sizlerin memnuniyeti bizler için çok değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için yapılmış bir ARİFLER İLETİŞİM hizmetidir. Telefon ekranı değiştirilirken farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız cep telefonu tamirinde Türkiye’de ki en iyi hizmeti veren teknik servisiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü