iPhone SE Cep Telefonu Tamiri

iPhone SE Ekran Değişimi

iPhone SE ekran değişimi servisimiz tarafından profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından kısa süre içerisinde değişim yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. iPhone SE ekran değişimi yapılırken ön cam, iç…

[ez-toc]

iPhone SE Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone SE ekran değişimi servisimiz tarafından profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından kısa süre içerisinde değişim yapılarak siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. iPhone SE ekran değişimi yapılırken ön cam, iç ekran, dış panel ve dokunmatik olan alanların tamamını orijinal olan parçalar ile değiştirmekteyiz.

Bu işlemleri gerçekleştirirken de telefonunuzu hiçbir şekilde sıfırlama yapmamaktayız. Servisimiz tarafından gerçekleştirilen değişim işlemlerinin ardında iPhone SE telefonunuz ilk günkü ekran performansına tekrardan kavuşacaktır. Ekran parlaklığı, çözünürlüğü, dokunmatik hızı ve hassasiyeti sıfır haliyle bire bir aynı olacaktır.

Ekran değişiminin ardından cihazınızda beğenmediğiniz veya olmadığını düşündüğünüz durumlarda servisimiz ücretsiz hizmet vermektedir.

iPhone SE ekran değişim fiyatı

iPhone SE ekran değişim fiyatı 170 TL‘dir. iPhone SE telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone SE ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone SE orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone SE orijinal ekran değişim fiyatı 249 TL’dir. iPhone SE telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone SE ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone SE cihazlarında meydana gelen ekran kırılması sonucu ekran değişimi şu şekilde onarılmaktadır;

  • İlk olarak servisimiz tarafından ücretsiz olarak arıza tespiti yapılır.
  • Servisimizce iPhone SE ekran değişimi, profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
  • Servisimize getirmiş olduğunuz iPhone SE cihazınızın ekran değişimi kısa süre zarfında halledilerek sizlere teslim etmekteyiz.
  • Türkiye bulunan tüm iPhone SE sahibi kullanıcılarına tüm arıza çeşitlerine ve ekran değişimi gibi durumlarda hizmet vermekteyiz.
  • iPhone SE ekran değişimi yapılırken orijinal ekran ve 1. Sınıf malzeme ile değişim yapmaktayız.

iPhone SE Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone SE ekran değişim süresi ortalama 15 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

Ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone SE telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone SE cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone SE cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

Ekran değişiminde güvenilirlik

Tamirci Abi’nin en önem verdiği detaylardan birisi de güvenilirlik olmaktadır. Bunun için size yollanan telefon ekran değişimden memnun kalmaz veya bir hata bulursanız size iade etme şansı tanımaktadır. Bu yüzden paranızı asla riske atmamaktasınız. Tamirci Abi sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

Siz değerli müşterilerimiz servisimize iPhone SE ekran değişimi için getirmiş olduğunuz telefonunuzun içerisinde yer alan hiçbir özel bilgi silinmiyor. Dilerseniz servisimize getirmiş olduğunuz cihazınızın değişim yaptırmadan önce sizler bilgilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Bu yedekleme işlemini yapmayan veya yapamayan müşterilerimiz için servisimiz ücretsiz olarak yedekleme işlemelerini müşterilerimizin yerine yapmaktadır.

Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında ne fark var?

Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında görüntü kalitesi farkı vardır. Orijinal ekranda aldığınız renk tonları ve gerçekçi renkler, A kalite yan sanayi ekrana göre daha iyidir. Fakat çok dikkat etmeyen kullanıcılar için bu fark yok denebilecek kadar azdır.

Çünkü kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar özel seçilmiş yedek parçalardır. Orijinal ekranın bu görüntü kalitesi fiyata da etki etmektedir.

iPhone SE ekran değişimleri garantili mi?

Servisimizce bize getirilmiş olan tüm arızalı cihazların tamiri sonrasında 6 Ay Tamirci Abi Garantisi verilmektedir. iPhone SE ekran değişimi için servisimize getirilen cihazların değişimlerinin ardından garantisi servisimizce verilmektedir. Fakat kullanıcı hatası ile oluşan arızalara garanti kapsamı sağlanmamaktadır.

Sistemsel veya donanımsal oluşan hatalar servisimizce garanti kapsamı altında bulunmaktadır. Tecrübeli ekiplerimizin bulunduğu ve 1. Sınıf malzemelerin kullanıldığı servisimizde sizlerin memnuniyeti bizler için çok değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için yapılmış bir ARİFLER İLETİŞİM hizmetidir. Telefon ekranı değiştirilirken farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız cep telefonu tamirinde Türkiye’de ki en iyi hizmeti veren teknik servisiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü