iPhone X Cep Telefonu Tamiri

iPhone X Ekran Değişimi

Tamirci Abi servisimizde iPhone X ekran ve cam değişimi işlemi özel ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmektedir.

iPhone X Ekran Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Apple tarafından onuncu yılı için üretilen ve iPhone telefonları arasında yoğun ilgi gören iPhone X çok satan telefonlar arasında yerini almış durumda. Geniş ekran tasarımına sahip olan iPhone X kullanıcılarına sunduğu avantajlarının yanında dezavantajlarda sunmaktadır.

Ekran koruması için son teknoloji malzemeler kullanılmış olsa bile ekran kırılması gibi olaylarla karşılaşılmaktadır. Kullanıcıların bu telefonu kullanırken dikkatli olması gerekmektedir. Fakat bu sorun ile karşılaşan müşterilerimize servisimiz olarak her zaman hizmetlerimizi sunmaktayız.

iPhone X ekran değişim fiyatı

iPhone X ekran değişim fiyatı için iletişime geçiniz. iPhone X telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone X ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone X orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone X orijinal ekran değişim fiyatı 1900 TL’dir. iPhone X telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone X revize ekran

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz diğer bir yol ise revize ekranlardır. Bu ekranlar daha önce kullanılmış ve orijinal şekilde çıkarılmış olan iPhone X ekranlarının tekrar revize edilmesi ile meydana gelmektedir. Böylelikle daha düşük maliyetler ile telefonunuz için orijinal ekrana sahip olabilirsiniz. Revize ekran değişimleri için de garanti süresi 6 ay olmaktadır.

iPhone X ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone X telefonlarında oluşan ekran kırılması durumlarında tamir işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir;

  • Servisimiz tarafından iPhone X ekran değişimi, profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.
  • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
  • İlk olarak kırık veya çatlak olan ekran telefonunuz üzerinden itinalı bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından çıkarılmaktadır.
  • İçinde bulunan tozlar temizlenmektedir.
  • Sökülen ekran yerine isteğiniz üzerine orijinal, A kalite veya revize ekran takılmaktadır.
  • En son telefonunuz test edilerek size teslim edilir.
  • Türkiye üzerinde bulunan tüm iPhone X kullanıcılarına ekran değişimi konusunda hizmet vermekteyiz.
  • Ekran değişimi sırasında orijinal parça ve birinci sınıf malzeme kullanmaktayız.

iPhone X Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone X ekran değişim süresi ortalama 15 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

iPhone X ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone X telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone X cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone X cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

iPhone X ekran değişiminde güvenilirlik

Tamirci Abi’nin en önem verdiği detaylardan birisi de güvenilirlik olmaktadır. Bunun için size yollanan telefon ekran değişimden memnun kalmaz veya bir hata bulursanız size iade etme şansı tanımaktadır. Bu yüzden paranızı asla riske atmamaktasınız. Tamirci Abi sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

iPhone X değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone X ekran değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Ekran değişimi sonrası telefonunuzda bulunan özel olan (rehber, galeri fotoğrafları ve benzeri) bilgileriniz silinmemektedir. Telefonunuz olduğu gibi geri iade edilir hiçbir dosya sıkıntısı çekmemiş olmaktasınız.

Sizlerde telefonunuzun yedekleme işlemlerini daha önceden telefonu bizlere teslim etmeden yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak bizler yardımcı olmakta ve yedekleme işlemlerini bizler yapmaktayız.

Bazı kullanıcılarının iPhone X telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

iPhone X orijinal ekran ile A kalite ekran arasında ne fark var?

Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında görüntü kalitesi farkı vardır. Orijinal ekranda aldığınız renk tonları ve gerçekçi renkler, A kalite yan sanayi ekrana göre daha iyidir. Fakat çok dikkat etmeyen kullanıcılar için bu fark yok denebilecek kadar azdır.

Çünkü kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar özel seçilmiş yedek parçalardır. Orijinal ekranın bu görüntü kalitesi fiyata da etki etmektedir.

iPhone X ekran değişimi garanti süresi nedir?

Servisimize getirilen tüm arızalı cihazların tamir işlemlerinin ardından garanti hizmeti vermekteyiz. iPhone X Ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

iPhone X ekran değişimi ve diğer arıza işlemlerinin ardından da servisimiz donanımsal ve işlemci kaynaklı oluşan tüm arızaları ücretsiz bir şekilde tekrardan onarılmaktadır. Onarım ve değişim esnasında kullanılan orijinal yedek parçalar ve 1. sınıf malzemeler tamir sonrası oluşan hataların önüne geçilmesi için servisimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi – Tamirci Abi

Tamirci Abi, 20 yıllık tecrübe ve birikimini online hale getirerek Türkiye’nin tamamına kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermek için yapılmış bir ARİFLER İLETİŞİM hizmetidir. Telefon ekranı değiştirilirken farkında olmadan kullanıcıların yaşadıkları olumsuzlukları ve kafalarındaki soru işaretlerini cevaplamak için buradayız. Tartışmasız cep telefonu tamirinde Türkiye’de ki en iyi hizmeti veren teknik servisiz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü