iPhone X Cep Telefonu Tamiri

iPhone X Ekran Değişimi

Tamirci Abi servisimizde iPhone X ekran ve cam değişimi işlemi özel ekipmanlar sayesinde oldukça kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmektedir.

iPhone X Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

iPhone X ekran değişimi Profesyonel ekibimizle orijinal yedek parçalarla sorunsuz hizmet. İletişime geçin, telefonunuzu yenileyin., ekran kırılması, dokunmatik kendi kendine basması, iç ekranda görüntü olmaması, yeşil ve pembe çizgiler çıkması, mürekkep akıntısı ve ekran gölge sorunları gibi durumlar sonucunda ihtiyaç duyulan bir tamir hizmetidir. Ekran koruması için son teknoloji koruma jelatinler ve kılıflar kullanılsa da, bazı durumlarda beklenmedik kazalar sonucu ekran hasarı meydana gelebilir.

Tamirci Abi olarak, iPhone X kullanıcılarına bu tür durumlarda destek olmak için buradayız. Ekran kırılması gibi sorunlarla karşılaşan müşterilerimize profesyonel hizmetler sunarak telefonlarını eski haline getiriyoruz. iPhone X ekran değişimi hizmetimizle, müşterilerimizin telefonlarını sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

iPhone X Ekran Değişimi Ve Süreci

iPhone X ekran değişimi, profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Tamirci Abi teknisyenleri, özenle ekranı söker, temizler ve orijinal parçalarla değiştirir. Özellikle, Face ID teknolojisinin bulunduğu bir modelde, ekran değişimi sırasında bu sistemin sağlıklı kalması için titizlikle çalışırız.

İç ekran, dış ekran, ekran dokunmatiği, ekranda yeşil çizgi gibi detaylara dikkat ediyoruz ve gerekli tüm parçaların değişimini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, işlem sırasında sıvı ve toz bantlarının yenisi ile değiştirilir ve işlem sonrası ücretsiz genel bakım yapılır.

Tamirci Abi olarak, müşterilerimizin telefonlarını sağlıklı ve uzun ömürlü bir şekilde kullanmalarını sağlamak için buradayız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, iPhone X ekran değişimi ihtiyaçlarınızı güvenle karşılıyoruz.

iPhone X ekran değişimi maliyeti ve süresi nedir?

iPhone X ekran değişim fiyatı ve süresini etkileyen koşullara örnek olarak şunları verebiliriz; servisin yoğunluğu, cihazın modeli ve ekran değişiminin zorluğu gibi etkenler, ekranın cinsi gibi etkenlerdir. Fiyatlar zamanla ve dolar kuruna göre değişebilir, bu yüzden kesin maliyeti öğrenmek için tamirciabi müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek en doğru seçenek olacaktır.

Süre konusunda, ekran değişimi genellikle birkaç saat içinde tamamlanabilir. Ekran değişimi sonrasında cihazın tüm genel bakımlarıda tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. İşlem sonu son testleri başarılı olması halinde cihaz teslim edilir.

Özetlemek gerekirse, iPhone X’in ekran değişimi maliyeti ve süresi değişkenlik gösterir ve doğrudan tamirci abi müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek en doğru ve güncel bilgileri almanızı tavsiye ederiz.

iPhone X ekran değişimi sonrası ekran kalitesi ve performansı nasıl etkilenir?

iPhone X’in ekranını orjinal olarak değiştirdikten sonra ekran kalitesi ve performansı  kesinlikle etkilenmez. Servisimizde iPhone X orjinal ekranları sıfır cihazlardan sökülme donör orijinal ekranlar kullanıldığında, yeni ekran aynı kalitede ve performansta olacaktır.

Yan sanayi ekranlarda ise ekran renk tonlarında orjinal ekrana göre bazı farklar olmaktadır. Yan sanayi ekran tercihi fiyat performans açısından uygundur. Ancak renk tonu farklılıklarını belirtmek isteriz. Orijinal ekranlarda Renk doğruluğu, parlaklık ve dokunmatik tepki gibi ekran performansı özellikleri değişmez.

Ancak, ekran değişiminden sonra bazı durumlarda kullanıcı deneyimi etkilenebilir. Örneğin, düşük kaliteli veya sahte ekranlar kullanılırsa, görüntü kalitesinde düşüş, renk bozulması veya dokunmatik hassasiyette sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle, ekran değişimi için orijinal veya kaliteli yan sanayi ekranlar tercih etmenizi tavsiye ederiz. Tamirci abi tüm tamir hizmetlerine 180 gün garanti sağlamaktadır.

Sonuç olarak, iPhone X’in ekranını değiştirdikten sonra ekran kalitesi ve performansı genellikle etkilenmez, ancak orijinal parçaların kullanılması önemlidir. Alanında uzman servis sağlayıcısını tercih etmeniz halinde, yeni ekran aynı kalitede ve performansta olacaktır.

Not: Ekran Değişimi Sırasında Veri Kaybı Kesinlikle Yaşanmamaktadır.

Tamirci abi tarafından sağlanan ücretsiz hizmetler;

 • Ekran sıvı koruma bantları,
 • Ekran koruma jelatini
 • Genel bakım hizmeti

iPhone X ekran değişim fiyatı

iPhone X ekran değişim fiyatı için iletişime geçiniz. iPhone X telefonda kullandığımız Tamirci Abi onaylı A kalite ekranlar test edilmiş ve 6 ay garantilidir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone X ekran değişimi yaptıran müşterilerimize, Ahize temizliği ve hoparlör temizleme hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu ücretsiz hizmetlerimiz sayesinde, görüşme esnasında kulağına gelen sesi ve hoparlörden çıkan sesi daha temiz ve düzgün gelmeye başlayacaktır.

Müşterimizin isteği doğrultusunda Orijinal ekran ve A kalite yan sanayi ekran, görüntü ve dokunmatik kalitesi için müşterimizin onayına sunularak test edilmesi için imkan sağlanır.

Müşterimiz iki ekranı da test ettikten sonra hangi ekranı kullanmak istediğine karar vermesi durumunda, isteğine göre ekran montajı yapılır. Bu işlemler için kesinlikle ekstra bir ücret ödemez.

iPhone X orijinal ekran değişim fiyatı

iPhone X orijinal ekran değişim fiyatı 2800 TL’dir. iPhone X telefonda kullandığımız orijinal ekranlar test edilerek işlem yapılmaktadır ve 6 ay garantilidir. Konusunda uzman Apple teknisyenleri tarafından yapılan işlemde telefonunuza hiçbir zarar gelmez.

iPhone X revize ekran

Müşterilerimize sunduğumuz bir diğer seçenek ise iPhone X revize ekranlardır. Bu ekranlar, daha önce kullanım esnasında dış camı kırılmış ve ön cam değişimi yapılarak yenilenmiş ekran seçeneğidir. Bu sayede, daha düşük maliyetlerle telefonunuz için orijinal ekranı kullanabilirsiniz. Revize ekran değişimlerinde de 6 aylık bir garanti süresi sunuyoruz, böylece müşterilerimiz için güvenilir bir çözüm sunuyoruz.

iPhone X ekran değişimi nasıl yapılmaktadır?

iPhone X telefonlarında oluşan ekran kırılması durumlarında tamir işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir;

 • Servisimiz tarafından iPhone X ekran değişimi, profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.
 • Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenlerimiz telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.
 • İlk olarak kırık veya çatlak olan ekran telefonunuz üzerinden itinalı bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından çıkarılmaktadır.
 • İçinde bulunan tozlar temizlenmektedir.
 • Sökülen ekran yerine isteğiniz üzerine orijinal, A kalite veya revize ekran takılmaktadır.
 • En son telefonunuz test edilerek size teslim edilir.
 • Türkiye üzerinde bulunan tüm iPhone X kullanıcılarına ekran değişimi konusunda hizmet vermekteyiz.
 • Ekran değişimi sırasında orijinal parça ve birinci sınıf malzeme kullanmaktayız.

iPhone X Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

iPhone X ekran değişim süresi ortalama 15 dakikadır. Yani siz çayınızı kahvenizi içerken biz telefonunun ekran değişimi yaparak hazır hale getiriyoruz. Ekran değişimi sırasında sizin telefonunuz ile ilgilenen uzman teknisyenler telefonun batarya ve genel durumu hakkında size bilgi de vermektedir.

iPhone X ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı değişmesi gerekiyor?

iPhone X telefonda ekran değişmesi mi cam değişmesi gerektiğini anlamanız için birkaç kontrol yapmanız yeterli olacaktır. Ekranda çizgiler ve lekeler var ise ekran değişmesi gerekir. Ayrıca görüntü bozukluğu ve dokunmatik ile alakalı sorun yaşanıyorsa ekranın değişmesi gerekmektedir.

Fakat telefonun görüntüsünde hiçbir bozukluk yok ise ve dokunmatiğiniz sorunsuzca çalışıyorsa, iPhone X cam değişimi işlemi yaptırabilirsiniz. Unutmadan, iPhone X cam değişim işlemi sadece orijinal ekranlara yapılmaktadır.

iPhone X ekran değişiminde güvenilirlik

Tamirci Abi’nin en önem verdiği detaylardan birisi de güvenilirlik olmaktadır. Bunun için size yollanan telefon ekran değişimden memnun kalmaz veya bir hata bulursanız size iade etme şansı tanımaktadır. Bu yüzden paranızı asla riske atmamaktasınız. Tamirci Abi sizlere vermiş olduğu kaliteli hizmet ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

iPhone X değişimi esnasında bilgilerim silinecek mi?

iPhone X ekran değişimi esnasında servisimize vermiş olduğunuz telefonun içerisinde bulunan hiçbir kişisel bilgi silinmemektedir. Ekran değişimi sonrası telefonunuzda bulunan özel olan (rehber, galeri fotoğrafları ve benzeri) bilgileriniz silinmemektedir. Telefonunuz olduğu gibi geri iade edilir hiçbir dosya sıkıntısı çekmemiş olmaktasınız.

Sizlerde telefonunuzun yedekleme işlemlerini daha önceden telefonu bizlere teslim etmeden yapabilirsiniz. Yedekleme işlemi yapamayan müşterilerimize servisimiz olarak bizler yardımcı olmakta ve yedekleme işlemlerini bizler yapmaktayız.

Bazı kullanıcılarının iPhone X telefonda dokunmatik kendiliğinden basıp sürekli şifreyi yanlış girmesi durumunda, telefon kendini güvenlik amaçlı kilitler ve şifre girmenize izin vermez.

Ekranda iTunes’e bağla yazısı çıkarak başka bir şey yapmanıza izin vermez. Eğer telefonunuz bu durumda ise yapılacak tek işlem telefonun yazılımının sıfırlanmasıdır. Sadece bu durumdaki telefonlarda bilgiler tamamen sıfırlanmaktadır. Eğer icloud backup(yedekleme) işlemi yaptıysanız, icloud’tan bilgilerinizi tekrar geri yükleyebilirsiniz.

iPhone X orijinal ekran ile A kalite ekran arasında ne fark var?

Orijinal ekranlar ile A kalite yan sanayi ekranlar arasında görüntü kalitesinde belirgin farklar bulunmaktadır. Orijinal ekranlar, daha doğal ve gerçekçi renk tonları sunarak kullanıcılara yüksek kalitede bir deneyim sağlar.

Bununla birlikte, kullandığımız A kalite yan sanayi ekranlar da özenle seçilmiş yedek parçalardır ve görüntü kalitesi konusunda orijinal ekrana yakın bir performans sunarlar.

Ancak, daha dikkatli kullanıcılar için bile bu fark göz ardı edilemeyecek kadar önemlidir. Kalite ve fiyat arasında denge sağlayarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

iPhone X ekran değişimi garanti süresi nedir?

Servisimize getirilen tüm arızalı cihazların tamir işlemlerinin ardından garanti hizmeti vermekteyiz. iPhone X Ekran değişiminde 6 Ay Tamirci Abi Garantisi Verilmektedir. Bu süre zarfında telefon ekranında kırılma ve sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşanacak her türlü sorun için Tamir Abi ücretsiz hizmet ve parça değişimi hizmeti vermektedir.

iPhone X ekran değişimi ve diğer arıza işlemlerinin ardından da servisimiz donanımsal ve işlemci kaynaklı oluşan tüm arızaları ücretsiz bir şekilde tekrardan onarılmaktadır. Onarım ve değişim esnasında kullanılan orijinal yedek parçalar ve 1. sınıf malzemeler tamir sonrası oluşan hataların önüne geçilmesi için servisimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için önemli ve değerlidir.

iPhone ekran değişimi teknik servisi – Tamirci Abi

Tamirci Abi, 20 yıllık birikimimizi online platforma taşıyarak Türkiye genelinde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Telefon ekranı değişimi gibi işlemlerde kullanıcıların farkında olmadan yaşadıkları sorunlara çözüm getiriyor ve kafalarındaki soru işaretlerini gideriyoruz. Tartışmasız, cep telefonu tamiri konusunda Türkiye’nin en iyi hizmetini sunan teknik servisiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her adımda güvenilir bir destek sunuyoruz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü