Samsung Galaxy A01 Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A01 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Ekran değişimi için yetkili servis mi arıyorsunuz? Tamirci Abi tarafından sunulan 6 ay garantili Samsung ekran değişimi hizmetimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını…

Samsung Galaxy A01 Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung Galaxy Ekran değişimi için yetkili servis mi arıyorsunuz? Tamirci Abi tarafından sunulan 6 ay garantili Samsung ekran değişimi hizmetimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde gerçekleştirilen ve ortalama 60 dakika süren Samsung Galaxy A01 Ekran Değişimi sayesinde telefonunuz ilk günkü haline dönecek.

Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy A01 ekran değişimi fiyatı teknik servisimiz de sadece 950TL’dir. Alanında uzman Samsung teknisyenimiz tarafından A Kalite ekran kullanılmakta ve 6 ay garanti sunulmaktadır. Üstelik ahize temizliği ile hoparlör temizliği de teknik servisimizin size hediyesi olacaktır.

Orijinal Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy A01 orijinal ekran değişimi fiyatı olarak 950 TL ile bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Hoparlör temizliği ile birlikte ahize temizliği ücretsiz olarak gerçekleştiren Samsung teknik servisi olarak orijinal ekran değişimi garanti süremiz ise 6 aydır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Ekran değişimi Samsung Galaxy A01 telefonunuzda bilgilerin kaybolmasına sebep olabilecek bir işlem değildir. Bu nedenle telefonunuzdaki tüm bilgilerde güvende kalacaktır. Teknik servisimiz tarafından sadece ekran değişimi yapılarak gerekli kontroller sağlanacaktır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung Galaxy A01 ekran değişimi taleplerinde çoğunlukla değiştirilen kısım cam olmaktadır. Ekran üzerinde çizikler, çatlaklar olması halinde cam değişimi yapılmaktadır. Ancak çatlak ve çizik dışında görüntü bozukluğu ya da dokunmatik ekran ile ilgili problemlerde ekran değişikliği zorunlu olmaktadır.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Tamirci Abi Samsung ekran değişimi teknik servisi tarafından gerçekleştirilen Samsung Galaxy A01 ekran değişimi işlemleri ortalama 60 dakika sürmektedir. Hoparlör ya da ahizeden gelen sesin çok daha net ve temiz olması amacı ile ücretsiz gerçekleştirdiğimiz ahize temizliği ile hoparlör temizliği de bu sürece dahildir.

Ekran değişimi yapıldığı sırada siz keyifle kahvenizi yudumlarken Samsung teknik servis personelince cihazınız hakkında bilgiler size iletilecektir. Dilerseniz moto kurye ya da yerinde servis hizmetimizden de ek ücret ödeyerek faydalanma imkanı sunulmaktadır.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi olarak müşteri talebi doğrultusunda A Kalite yan sanayi ekran değişimi ya da orijinal ekran değişimi yapılabilmektedir. Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında çok dikkatli kullanıcılar tarafından fark edilebilecek düzeyde görüntü kalitesi farklılığı olmaktadır. Elbette ki ekran değişimi fiyatı da tercih edilen malzemeye göre farklılık göstermektedir.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi Samsung ekran değişimi teknik servisi tarafından gerçekleştirilen işlemlerde ekran değişimi garanti süresi 6 ay olarak sunulmaktadır. Ekran değişimi garanti süresi kullanıcı hatası kaynaklı kırılma ya da sıvı ile temas durumunda geçerli olmamaktadır.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Samsung ekran değişimi teknik servisi hizmetimiz, Tamirci Abi tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Cep telefonu tamiri konusunda lider isimlerden biri olan Tamirci Abi ile cihazlarınız her daim güvence altında olacaktır. Kaliteli Samsung ekran değişimi ve diğer tüm sorularınız için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü