Samsung Galaxy A10s Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A10s Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A10s Ekran Değişimi Hizmeti – Tamirci Abi Tamirci Abi olarak Samsung Galaxy A10s kullanıcılarına profesyonel ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. İşte hizmetimizle ilgili detaylar: Uzman Teknisyenler ve Son Teknoloji…

Samsung Galaxy A10s Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung Galaxy A10s Ekran Değişimi Hizmeti – Tamirci Abi

Tamirci Abi olarak Samsung Galaxy A10s kullanıcılarına profesyonel ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. İşte hizmetimizle ilgili detaylar:

Uzman Teknisyenler ve Son Teknoloji Ekipmanlar: Alanında uzman teknisyenlerimiz, son teknoloji ekipmanlar ve tamir gereçleri kullanarak Samsung A10s ekran değişimi işlemini gerçekleştirir. Bu sayede hızlı ve etkili bir şekilde tamir işleminiz tamamlanır.

Orjinal Ekran Kullanımı: Samsung A10s Ekran Değişimi için %100 orijinal ekranlar kullanıyoruz. Orijinal ekran değişimleri, uzun vadede en başarılı ve sağlıklı sonuçları sağlar.

Çeşitli Ekran Sorunları: İç ekran kırılması, ekran mürekkep akması, çizgilenme gibi çeşitli ekran sorunları da yaşanabilir. Tamirci Abi olarak bu tür sorunları da çözmek için buradayız.

Kalite Kontrolü: Kullandığımız tüm ekran yedek parça ürünleri, piyasada orijinal ve yüksek kaliteli parçalar olarak kabul gören kaliteli ekranlardan oluşur. Anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından titizlikle kontrol edilerek elimize ulaşır.

Ücretsiz Ek Hizmetler: Ekran değişimi işleminden sonra, teknik servis ekibimiz telefonunuzun ekran, dokunmatik ve parlaklık testlerini tamamlar. Ayrıca, yeni ekran üzerine ücretsiz Samsung A10s telefon ekran koruyucu kırılmaz cam yapıştırılır.

Garanti Süresi: Tamirci Abi’de gerçekleştirilen tüm ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır. Bu sayede müşterilerimize güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Samsung Galaxy A10s ekran değişimi için bize ulaşarak profesyonel ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Size en kısa sürede yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü