Samsung Galaxy A11 Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi ihtiyacınızda Tamirci Abi her an size hizmet vermeye hazır. Sadece 15 dakika içerisinde Samsung Galaxy A11 ekran değişimi yapılarak tarafınıza teslim edilecektir. Ekran değişimi sonrası…

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi ihtiyacınızda Tamirci Abi her an size hizmet vermeye hazır. Sadece 15 dakika içerisinde Samsung Galaxy A11 ekran değişimi yapılarak tarafınıza teslim edilecektir. Ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu oluşması durumunda 6 aylık garanti kapsamında gerekli parça değişimi yapılmaktadır.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A11 telefon ekran değişimi fiyatı 299 TL olarak uygulanmakta olup A kalite yan sanayi ekran kullanılmaktadır. Ekran değişimlerinde 6 ay garanti veren servisimizde ses kalitenizin yükseltilmesi amacı ile hoparlör ve ahize temizliği de ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A11 orijinal ekran değişimi fiyatı olarak firmamız 499 TL uygulamaktadır. Samsung orijinal ekran değişimi 15 dakika gibi çok kısa bir sürede gerçekleşmekte ve sizlere ilk günkü gibi teslim edilmektedir.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi 20 yıllık telefon tamiri hususunda ki tecrübesi ile profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Teknik servisimizde gerçekleştirilen Samsung Galaxy A11 ekran değişimi sırasında cihazınızdaki verileriniz silinmez ve sadece ekran değişimi ve temizlik yapılır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi ya da cam değişimi hususunda teknik servis personelimiz size gerekli bilgiyi iletecektir. Görüntü de bozulma ya da dokunmatik problemi gibi durumlarda ekran değişimi yapılmaktadır.

Sadece çiziki çatlak ya da kırık olması halinde ise cam değişimi yeterli olabilmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A11 telefon ekran değişimi işlemleri Tamirci Abi de sadece 15 dakikada halledilmektedir. Çok kısa sürede, uygun fiyata ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız Tamirci Abi Samsung ekran değişimi işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirecektir.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Orijinal ekran, Samsung firmasının Samsung Galaxy A11 model için ürettiği yedek parçalarından biridir. Orijinal olması nedeni ile netlik ve renkler çok daha kaliteli bir görüntü sunmaktadır.

A kalite yan sanayi ekran ise farklı firmaların orijinale yakın ürettikleri ekrandır. A kalite olması nedeni ile orijinali arasında çok ufak kalite farkı bulunmaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi garanti süresi Tamirci Abi de 6 aydır. Gerçekleştirdiğimiz Samsung ekran değişimleri sonrasında 6 ay boyunca oluşabilecek problemlerde her türlü desteği sağlamaktayız.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Arif iletişim tarafından sunulan bir hizmet olan Tamirci Abi, 20 yıllık sektörel deneyimi de arkasında gururla taşımaktadır. Her türlü telefon tamiri alanında uzman personeli tarafından yapılmakta ve 6 ay garanti hediye edilmektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü