Samsung Galaxy A2 Core Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A2 Core Ekran Değişimi

Tamirci Abi de Samsung ekran değişimi hem hızlı hem güvenli hem de garantili. Samsung Galaxy A2 Core telefon ekran değişimi fiyatları ile de ekonomik ve kaliteli hizmet sunan teknik servisimiz…

[ez-toc]

Samsung Galaxy A2 Core Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Tamirci Abi de Samsung ekran değişimi hem hızlı hem güvenli hem de garantili. Samsung Galaxy A2 Core telefon ekran değişimi fiyatları ile de ekonomik ve kaliteli hizmet sunan teknik servisimiz cihazınızda en iyi ses kalitesine ulaşabilmeniz adına hoparlör temizliği ile ahize temizliği hediye etmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A2 Core ekran değişimi fiyatları 299 TL ile piyasaya göre oldukça uygun olup en yüksek kaliteye sahip A kalite yan sanayi ekran kullanılarak gerçekleştirilmektedir. 15 Dakika içerisinde Samsung Galaxy A2 Core ekran değişimi yapılmakta ve servis sonrası 6 ay garanti süresi sunulmaktadır.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A2 Core orijinal ekran değişimi fiyatı 499 TL’dir. Tamirci Abi moto kurye hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz 75 TL ek ücret ödeyerek bu hizmetimizden faydalanabilirler.

Ayrıca yerinde servis olanağı da tanıyan Samsung teknik servisimiz bu hizmeti de sadece 100 TL ek ücret ile sunmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi de gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy A2 Core ekran değişimi sonrası bilgiler silinir mi endişesi yaşamazsınız. Çünkü teknik personelimiz alanında uzman Samsung yetkili servis elemanı olup ekran değişimi sırasında kesinlikle kişisel verilerinize erişim sağlamaz.

Samsung Galaxy A2 Core ekran değişimi sonrası sadece kontrol yapılır ve sizlere teslimi sağlanır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung Galaxy A2 Core ekran değişimi için teknik servisimize gelen talepler dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Pek çok kişi ekran değişimi ile cam değişimi işlemlerini aynı sanmaktadır. Oysaki birbirinden oldukça farklı işlemlerdir.

Cam üzerinde gerçekleşen hasarların olması durumunda tek başına cam değişimi yeterli olabilmektedir. Ancak sorununuz ekran görüntüsü veyahut da dokunmatik arızası ise ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A2 Core telefon ekran değişimi için planlanan süreç 15 dakika olarak belirlenmiştir. Ekran değişimi haricinde ek problemlerin tamiri için gerekli olan süre size teknik servisimizce bildirilecektir.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

En sık merak edilen orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında ki farklara kısaca değinmemiz gerekirse fiyat farkı ile birlikte bir miktar da görüntü kalitesi fark etmektedir. Ancak Tamirci Abi de orijinale yakın A kalite yan sanayi ekran kullanıldığı için görüntü kalitesinde ki farklar çok bariz olmayacaktır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi Samsung ekran değişimi işlemleri sonrası 6 ay garanti süresi hizmeti sunmaktadır. Yapılacak olan Samsung Galaxy A2 Core ekran değişimi sonrası çıkabilecek arızalar için ücretsiz parça değişimi ya da tamir hizmeti verilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Arifler iletişim güvencesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Telefon tamiri alanında her daim kaliteyi ve güveni ilke edinmiş Arifler İletişim 20 yıldan fazladır müşterilerine bu güveni sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Samsung yetkili servisi olarak Tamirci Abi her türlü sorularınızda ve arıza taleplerinizde sizlere memnuniyetle hizmet vermeye hazırdır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü