Samsung Galaxy A20 Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretem Tamirci Abi 20 yıllık sektörel tecrübesi ile servis sonrası 6 ay garanti süresi vermektedir. 15 Dakika da Samsung Galaxy A20 ekran…

[ez-toc]

Samsung Galaxy A20 Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler üretem Tamirci Abi 20 yıllık sektörel tecrübesi ile servis sonrası 6 ay garanti süresi vermektedir. 15 Dakika da Samsung Galaxy A20 ekran değişimi için sizleri Tamirci Abi’ye bekliyoruz.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A20 telefon ekran değişimi fiyatı teknik servisimize gelen müşterilerimiz için 299 TL olarak uygulanmaktadır. Ek 75 TL ücret ödeyerek moto kurye hizmetinden ya da 100 TL ödeyerek yerinde servis hizmetimizden faydalanmanız mümkündür.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A20 orijinal ekran değişimi fiyatı 450 TL olup moto kurye ve yerinde servis imkanlarımıza ek ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz. Tamirci abi de Samsung Galaxy A20 orijinal ekran değişimi sonrası ahize temizliği ve hoparlör temizliği de sizlere ücretsiz hizmetimiz olarak sunulmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy A20 ekran değişimi sırasında teknik servis personelimiz tarafından kişisel bilgilere erişimde bulunmamaktadır. Bu nedenle hem kişisel verileriniz güvende olup hem de silinme gibi kayıpların oluşması mümkün olmamaktadır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung Galaxy A20 ekran değişimi için teknik servisimize ulaştığınızda personelimiz telefonunuzun durumuna göre ekran mı cam mı değişeceğine yönelik size bilgi verecektir. Şikayetini kırık gibi hasarlar ise cam değişikliği, görüntü kayıpları ya da ekran dokunmatik problemi ise ekran değişimi yapılmaktadır.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A20 ekran değişimi için servisimizin toplam işlem süreci 15 dakikadır. Cihazınızın ekran arızasından şikayetçi iseniz dilediğiniz an Tamirci Abi teknik servisimize erişim sağlayarak 15 dakikada telefonunuzu ilk günkü gibi yeni teslim alabilirsiniz.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Tamirci Abi Samsung teknik servisimizde kullanılan A Kalite yan sanayi ekran orijinaline en yakın kaliteyi sunan malzemelerdir. Bu nedenle orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında bariz bir görüntü ya da dokunmatik farklılığı bulunmamaktadır.

Elbette ki orijinal ekranda renkler ve görüntü çok daha net olmaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi de yapılan Samsung Galaxy A20 ekran değişimi sonrası dokunmatik çalışmıyor sorunsalı en çok yaşanan Samsung ekran değişimi şikayetleri arasında yer alabilmektedir. Bu nedenle Samsung teknik servisimiz ekran değişimi sonrasında 6 ay garanti sunmaktadır.

Her türlü problemlerinizde 6 ay süre ile ücretsiz parça değişimi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Arifler iletişim iştiraki olarak 20 yıldan fazla telefon tamiri sektöründeki deneyimini sizlere sunmaktadır. 15 dakika da 6 ay servis sonrası garantisi ile en kaliteli ve uygun ekran değişimi fiyatları sadece Tabirci Abi de.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü