Samsung Galaxy A20s Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A20s Ekran Değişimi

Telefonlarınızın kırık ekran değişimleri için Tamirci Abi de Samsung Galaxy A20s ekran değişimi titizlik ile gerçekleştirilmektedir. 20 Yıllık tecrübenin verdiği güvenle telefon tamirinde hizmet veren Tamirci Abi Samsung yetkili servisi…

Samsung Galaxy A20s Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Telefonlarınızın kırık ekran değişimleri için Tamirci Abi de Samsung Galaxy A20s ekran değişimi titizlik ile gerçekleştirilmektedir. 20 Yıllık tecrübenin verdiği güvenle telefon tamirinde hizmet veren Tamirci Abi Samsung yetkili servisi olarak her türlü değişimlerinizi en iyi kalitede malzeme ile yapmaktadır.

Samsung Galaxy A20s Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Tamirci Abi tarafından yapılacak olan Samsung Galaxy A20s telefon ekranı değişimi fiyatı 850TL olup değişim sonrası 6 ay süre garanti verilmektedir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimize ekran değişimi için gelen her cihaz da hoparlör temizliği ve ahize temizliği ise ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Tamirci Abi güvencesi ile Samsung Galaxy A20s orijinal ekran değişimi fiyatı 1400TL’dir. Teknik servisimiz tarafından yapılan her türlü parça değişimlerinde 6 aya kadar garanti sunulmaktadır. Ekran değişimi sonrası kaliteli bir ses deneyimini sizlere hediye etmek amacı ile ahize ve hoparlör temizliği ücretsiz yapılmaktadır

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy A20s ekran değişimi sürecinde bilgilerinizin kaybolması mümkün değildir. Cihazınızda sadece ekran değişimi işlemi yapılmakta olup cihaz içerisindeki bilgilere erişim sağlanmamaktadır.

Şayet cihazınızın dokunmatik sistemindeki bir arızaya bağlı olarak cihazınız kilitlenmiş ise bu durumda resetleme işlemi yapılması gerekli olabilir. Bu durum ekran değişimi işleminden farklı olup teknik servisimiz sizlere gerekli bilgilendirmeyi mutlaka yapacaktır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Telefonunuz teknik servisimize geldiğinde titizlikle incelenir ve cam mı yoksa ekran değişimi mi yapılacağı tespit edilir. Zira ekran değişimi ile cam değişimi birbirinden oldukça farklı işlemlerdir.

Şayet cihazınızda görüntü ya da dokunmatik arızası mevcut ise ekran değişimi yapılması gerekmekte olup sadece kırık ya da çizik olması durumunda cam değişimi yeterli olabilmektedir.

Samsung Galaxy A20s Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci abi tarafından yapılan Samsung Galaxy A20s ekran değişimi yaklaşık olarak 45 dakika sürebilmektedir. Dileyen müşterilerimiz moto kurye veya yerinde servis hizmetlerimizden ek ücret ödeyerek faydalanma imkanına sahiptirler.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Tamirci abi Samsun teknik servisimizde Samsung Galaxy A20s Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran kullanılmaktadır. Kullanılacak olan ekran tercihi müşterimiz tarafından belirlenmektedir.

Samsung Galaxy A20s Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında çok dikkatli bakıldığında fark edilecek derece de görüntü netliği ve fiyat farklılığı bulunmaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci abi Samsung ekran değişimi garanti süresi içinde 6 ay her türlü parça ve malzeme değişimini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu gibi arızalar garanti kapsamında olup kullanıcı kaynaklı hatalar garanti dışı kalmaktadır.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Samsung ekran değişimi konusunda güvenli ve titiz bir hizmet arayışında olanlara, Tamirci Abi olarak 20 yıllık tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Telefon tamiri alanında derin bilgi ve uzmanlık gerektiren bu işlemleri, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimimizle gerçekleştiriyoruz. Tamirci Abi, teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek, Samsung cihazlarınızın ekran değişimlerini orijinal parçalar kullanarak ve cihazlarınıza en uygun yöntemlerle sunmaktadır.

Samsung marka telefonlarınız için sunduğumuz ekran değişimi hizmeti, yalnızca yüksek kaliteli malzemeler ve en yeni tekniklerle yapılmaktadır. Cihazınızın ekranı, Tamirci Abi’nin uzman teknisyenleri tarafından büyük bir özenle değiştirilir ve telefonunuz yeni gibi bir görünüme kavuşur. 20 yıllık tecrübemiz, her türlü Samsung modeli üzerinde en iyi hizmeti sunmamızı sağlamakta ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmamıza olanak tanımaktadır.

Samsung ekran değişiminde güven ve kalite arayanlar için Tamirci Abi, sektördeki zengin tecrübesiyle daima yanınızdadır. Teknisyenlerimiz, her biri kendi alanında uzman kişilerden oluşmakta ve siz değerli müşterilerimize hızlı, etkili ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Tamirci Abi ile Samsung telefonunuzun ekranını yenilemek, telefonunuzu uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmenizi sağlar.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü