Samsung Galaxy A20s Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A20s Ekran Değişimi

Telefonlarınızın kırık ekran değişimleri için Tamirci Abi de Samsung Galaxy A20s ekran değişimi titizlik ile gerçekleştirilmektedir. 20 Yıllık tecrübenin verdiği güvenle telefon tamirinde hizmet veren Tamirci Abi Samsung yetkili servisi…
Samsung Galaxy A20s Ekran Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Telefonlarınızın kırık ekran değişimleri için Tamirci Abi de Samsung Galaxy A20s ekran değişimi titizlik ile gerçekleştirilmektedir. 20 Yıllık tecrübenin verdiği güvenle telefon tamirinde hizmet veren Tamirci Abi Samsung yetkili servisi olarak her türlü değişimlerinizi en iyi kalitede malzeme ile yapmaktadır.

Samsung Galaxy A20s Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Tamirci Abi tarafından yapılacak olan Samsung Galaxy A20s telefon ekranı değişimi fiyatı 299 TL olup değişim sonrası 6 ay süre garanti verilmektedir. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimize ekran değişimi için gelen her cihaz da hoparlör temizliği ve ahize temizliği ise ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Tamirci Abi güvencesi ile Samsung Galaxy A20s orijinal ekran değişimi fiyatı 499 TL’dir. Teknik servisimiz tarafından yapılan her türlü parça değişimlerinde 6 aya kadar garanti sunulmaktadır. Ekran değişimi sonrası kaliteli bir ses deneyimini sizlere hediye etmek amacı ile ahize ve hoparlör temizliği ücretsiz yapılmaktadır

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy A20s ekran değişimi sürecinde bilgilerinizin kaybolması mümkün değildir. Cihazınızda sadece ekran değişimi işlemi yapılmakta olup cihaz içerisindeki bilgilere erişim sağlanmamaktadır.

Şayet cihazınızın dokunmatik sistemindeki bir arızaya bağlı olarak cihazınız kilitlenmiş ise bu durumda resetleme işlemi yapılması gerekli olabilir. Bu durum ekran değişimi işleminden farklı olup teknik servisimiz sizlere gerekli bilgilendirmeyi mutlaka yapacaktır.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Telefonunuz teknik servisimize geldiğinde titizlikle incelenir ve cam mı yoksa ekran değişimi mi yapılacağı tespit edilir. Zira ekran değişimi ile cam değişimi birbirinden oldukça farklı işlemlerdir.

Şayet cihazınızda görüntü ya da dokunmatik arızası mevcut ise ekran değişimi yapılması gerekmekte olup sadece kırık ya da çizik olması durumunda cam değişimi yeterli olabilmektedir.

Samsung Galaxy A20s Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci abi tarafından yapılan Samsung Galaxy A20s ekran değişimi yaklaşık olarak 15 dakika sürebilmektedir. Dileyen müşterilerimiz moto kurye veya yerinde servis hizmetlerimizden ek ücret ödeyerek faydalanma imkanına sahiptirler.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Tamirci abi Samsun teknik servisimizde Samsung Galaxy A20s Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran kullanılmaktadır. Kullanılacak olan ekran tercihi müşterimiz tarafından belirlenmektedir.

Samsung Galaxy A20s Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında çok dikkatli bakıldığında fark edilecek derece de görüntü netliği ve fiyat farklılığı bulunmaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci abi Samsung ekran değişimi garanti süresi içinde 6 ay her türlü parça ve malzeme değişimini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu gibi arızalar garanti kapsamında olup kullanıcı kaynaklı hatalar garanti dışı kalmaktadır.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Samsung ekran değişimi teknik servisi olarak sizlere güvenli ve titiz hizmet sunmaya çalışan Tamirci Abi, Arif iletişim tarafından sunulan bir hizmettir. Telefon tamiri hususunda 20 yıllık tecrübe sadece Tamirci Abi de bulunmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü