Samsung Galaxy A21s Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi

Samsung yetkili teknik servisimiz Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy A21s ekran değişiminde 6 ay garanti hizmeti sunulmaktadır. 20 Yılı aşkın telefon tamiri deneyimi ile sizlere hizmet veren firmamız…

[ez-toc]

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung yetkili teknik servisimiz Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy A21s ekran değişiminde 6 ay garanti hizmeti sunulmaktadır. 20 Yılı aşkın telefon tamiri deneyimi ile sizlere hizmet veren firmamız her zaman kaliteyi en iyi fiyata sunmayı hedeflemektedir.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung telefon ekran değişimi fiyatları telefon modellerine göre farklılık gösteriyor olup Samsung Galaxy A21s ekran değişimi fiyatı 299 TL olmaktadır.

Konusunda uzman Samsung yetkili teknik servis aracılığı ile ekran değişimi yapılmakta, ayrıca ücretsiz sunulan ahize temizliği ve hoparlör temizliği sayesinde kaliteli ses ile görüşmelerinizi sürdürmeniz hedeflenmektedir.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung orijinal ekran değişimi Tamirci Abi de sadece 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Samsung Galaxy A21s orijinal ekran değişimi fiyatı ise sadece 499 TL olarak uygulanmaktadır.

Yerinde servis ya da moto kurye hizmeti de sunan firmamızın bu hizmetlerinden ufak bir ek ücret ödeyerek faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi tarafından yapılan Samsung Galaxy A21s ekran değişimi esnasında cihazınızdaki verilerin silinme ihtimali yoktur. Çünkü teknik servisimiz sadece ekran değişimi yapmaktadır ve bu işlemin veri kaybına sebep olması ise mümkün değildir.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsun ekran değişimi talebi ile teknik servisimize iletilen her telefon dikkatlice incelenmekte ve cihac da ekran değişimi mi yoksa cam değişimimi yapılacağı yönünde tespit yapılmaktadır.

Kırık, çatlak ya da çizik gibi durumlar için cam değişimi yeterli olabilirken dokunmatik sorunu gibi problemler içinde ekran değişimi yapılması uygun görülmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A21s ekran değişimi Tamirci Abi de sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç içerisinde dilerseniz ikramımız olan kahvenizi yudumlayabilir ya da diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

En çok merak edilen konulardan biri olan orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında ne fark ver sorusu olmaktadır. İki ürün arasında fiyat farklılığı dışında çok dikkatle bakan gözlerin farkına varabileceği görüntü kalitesi bulunmaktadır.

Elbette ki yan sanayi ekran kalitesinde bu farklılık için önem teşkil etmektedir. Zira servisimizde en yüksek kalitede yan sanayi ekran kullanımı tercih edilmektedir.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Teknik servisimiz ekran değişimi için de 6 ay garanti süresi sizlere hediye etmektedir. Samsung ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu ya da diğer sorunlarınız için her zaman gerekli olan parça değişimi hizmetini ücretsiz vermektedir.

Kullanıcın kaynaklı su ile temas ya da düşme sonrası oluşan problemler ise maalesef garanti dışı kalmaktadır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

20 Yılı aşkın bir süredir Samsung yetkili teknik servis olarak sizlere kalite ve güveni sunmaya çalışan Tamirci Abi Arif İletişime bağlı bir hizmet olarak sürdürülmektedir. Her türlü telefon arızaları ve diğer sorunlarınız için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü