Samsung Galaxy A21s Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi

Samsung yetkili teknik servisimiz Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy A21s ekran değişiminde 6 ay garanti hizmeti sunulmaktadır. 20 Yılı aşkın telefon tamiri deneyimi ile sizlere hizmet veren firmamız…

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung yetkili teknik servisimiz Tamirci Abi tarafından gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy A21s ekran değişiminde 6 ay garanti hizmeti sunulmaktadır. 20 Yılı aşkın telefon tamiri deneyimi ile sizlere hizmet veren firmamız her zaman kaliteyi en iyi fiyata sunmayı hedeflemektedir.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung telefon ekran değişimi fiyatları telefon modellerine göre farklılık gösteriyor olup Samsung Galaxy A21s ekran değişimi fiyatı 899 TL olmaktadır.

Konusunda uzman Samsung yetkili teknik servis aracılığı ile ekran değişimi yapılmakta, ayrıca ücretsiz sunulan ahize temizliği ve hoparlör temizliği sayesinde kaliteli ses ile görüşmelerinizi sürdürmeniz hedeflenmektedir.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung orijinal ekran değişimi Tamirci Abi de sadece 45 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Samsung Galaxy A21s orijinal ekran değişimi fiyatı ise sadece 1850TL olarak uygulanmaktadır.

Yerinde servis ya da moto kurye hizmeti de sunan firmamızın bu hizmetlerinden ufak bir ek ücret ödeyerek faydalanmanız mümkün olmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Tamirci Abi tarafından yapılan Samsung Galaxy A21s ekran değişimi esnasında cihazınızdaki verilerin silinme ihtimali yoktur. Çünkü teknik servisimiz sadece ekran değişimi yapmaktadır ve bu işlemin veri kaybına sebep olması ise mümkün değildir.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung ekran değişimi talebi ile teknik servisimize iletilen her telefon dikkatlice incelenmekte ve cihac da ekran değişimi mi yoksa cam değişimimi yapılacağı yönünde tespit yapılmaktadır.

Kırık, çatlak ya da çizik gibi durumlar için cam değişimi yeterli olabilirken dokunmatik sorunu gibi problemler içinde ekran değişimi yapılması uygun görülmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A21s ekran değişimi Tamirci Abi de sadece 45 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreç içerisinde dilerseniz ikramımız olan kahvenizi yudumlayabilir ya da diğer işlerinizi halledebilirsiniz.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasındaki farklar, çoğunlukla malzeme kalitesi, üretim teknolojileri, görüntü netliği ve fiyat gibi unsurlarda kendini gösterir. İşte bu iki ekran tipi arasındaki bazı önemli farklar:

1. Malzeme Kalitesi ve Üretim Teknolojisi

  • Orijinal Ekranlar: Üretici firma tarafından özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu ekranlar, telefonun üretiminde kullanılan aynı yüksek kaliteli malzemeleri ve üretim teknolojisini kullanır. Orijinal ekranlar, cihazın tasarımıyla mükemmel uyum sağlar ve en yüksek kalite standartlarını karşılar.
  • A Kalite Yan Sanayi Ekranlar: Orijinal ekranlara göre daha uygun fiyatlı olan bu ekranlar, orijinal olmayan üreticiler tarafından üretilir. Kalite olarak orijinal ekranlara en yakın seviyede olan bu ürünler, orijinal üretici tarafından belirlenen standartlara mümkün olduğunca yakın bir performans sergilemeye çalışır.

2. Görüntü Kalitesi ve Netliği

  • Orijinal Ekranlar: Renklerin canlılığı, parlaklık ve kontrast seviyesi açısından en iyi deneyimi sunar. Orijinal ekranlar, üretici firma tarafından cihazın diğer bileşenleriyle entegre şekilde tasarlandığı için, görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp yaşanmaz.
  • A Kalite Yan Sanayi Ekranlar: Görüntü kalitesi konusunda orijinal ekranlara oldukça yakın bir performans sergilese de, bazı durumlarda renk doygunluğu, parlaklık ve kontrast açısından minimal farklar hissedilebilir. Ancak bu farklar, sadece çok dikkatli gözler tarafından fark edilebilecek düzeydedir.

3. Fiyat

  • Orijinal Ekranlar: Yüksek kalite standartları ve marka garantisi nedeniyle, yan sanayi ekranlara göre daha yüksek fiyatlıdır.
  • A Kalite Yan Sanayi Ekranlar: Orijinal ekranlara kıyasla daha uygun fiyatlı bir alternatif sunar. Bu, bütçe kısıtlamaları olan kullanıcılar için cazip bir seçenek olabilir.

4. Garanti ve Uyumluluk

  • Orijinal Ekranlar: Üretici firma garantisi altında olup, cihazın diğer bileşenleriyle tam uyum içinde çalışır.
  • A Kalite Yan Sanayi Ekranlar: Genellikle üretici garantisi dışındadır, ancak bazı servis sağlayıcılar kendi garantilerini sunabilir. Uyumluluk açısından, yüksek kalitede yan sanayi ekranlar cihazla iyi çalışır ancak nadiren olsa da uyumluluk sorunları yaşanabilir.

Sonuç olarak, A kalite yan sanayi ekranlar, orijinal ekranlara yakın bir kullanıcı deneyimi sunarken, maliyet etkin bir çözüm sağlar. Ancak, orijinal ekranlar en iyi performans ve uyumluluğu garanti eder.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Teknik servisimiz ekran değişimi için de 6 ay garanti süresi sizlere hediye etmektedir. Samsung ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu ya da diğer sorunlarınız için her zaman gerekli olan parça değişimi hizmetini ücretsiz vermektedir.

Kullanıcın kaynaklı su ile temas ya da düşme sonrası oluşan problemler ise maalesef garanti dışı kalmaktadır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, Samsung yetkili teknik servisi olarak, 20 yıllık telefon tamiri deneyimiyle hizmet vermektedir. Samsung ekran değişimi konusunda kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan firmamız, sunmuş olduğu hizmetlerle birlikte 6 ay garantiyi de müşterilerine sağlamaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü