Samsung Galaxy A3 2016 Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A3 2016 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A3 2016 ekran değişimi ,Tamirci Abi Samsung yetkili servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Garantili ve kaliteli hizmet sunma hedefinden asla şaşmayan servisimiz 6 ay garantili ekran değişimi hizmeti ile açık…

Samsung Galaxy A3 2016 Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung Galaxy A3 2016 ekran değişimi ,Tamirci Abi Samsung yetkili servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Garantili ve kaliteli hizmet sunma hedefinden asla şaşmayan servisimiz 6 ay garantili ekran değişimi hizmeti ile açık ara öne çıkmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A3 2016 Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A3 2016 telefon ekran değişimi fiyatı Tamirci Abi de 449 TL ile gerçekleştirilmektedir. Sadece 15 dakika süren Samsung ekran değişimi ile birlikte ahize ve hoparlör temizlik hizmetimizde sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Samsung Galaxy A3 2016 Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Tamirci Abi de gerçekleştirilecek olan Samsung Galaxy A3 2016 orijinal ekran değişimi fiyatı 6 ay garantili 449 TL olarak uygulanmaktadır. Ekran değişimi işlemi alanında uzman Samsung Teknik servis personeli tarafından orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Samsung ekran değişimi işlemini gerçekleştirilen personelimiz tarafından ücretsiz hoparlör temizliği ve ahize temizliği de yapıldıktan sonra cihazınız size teslim edilmektedir.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Ekran değişimi ile telefonunuzun içerisindeki kişisel verilerinizin, fotoğraf ya da uygulamalarınızın silinmesi gibi durum söz konusu değildir. Samsung teknik servis personelimiz tarafından sadece ekran değişimi yapılmakta ayrıca kaliteli ses elde edebilmeniz amacı ile ahize ve hoparlör temizliği hizmeti ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Ekran değişimi için gelen taleplerde cam ya da ekran değişimi farklı uygulamalardır. Ekran üzerinde darbeye bağlı hasar var ise kırık cam değişimi yapılmaktadır. Şayet dokunmatik sorunu yaşıyorsanız, ekranınızdaki renkler ya da görüntüler net değil ise ekran değişimi yapılması söz konusu olmaktadır.

Samsung Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Tamirci Abi de Samsung telefon ekran değişimi işlemi sadece 15 dakika sürmektedir. Sizler kahvenizi yudumlayıp teknik servis personelimizin verdiği bilgileri ve önerileri dinlerken ekran değişimi işlemi tamamlanmaktadır.

Bu süreç içerisinde ek olarak yapılan hoparlör ve ahize temizliği ise firmamızın sizlere ufak bir hediyesi olmaktadır.

Samsung Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Telefon ekran değişimi fiyatları arasında görebileceğiniz ciddi farklar kullanılan nalzeme kalitesinden kaynaklanmaktadır. Tamirci Abi olarak Samsung orijinal ekran değişimi ile birlikte müşteri talebi doğrultusunda A kalite yan sanayi ekran değişimi de yapmaktayız.

2 malzeme arasındaki ilk fark görüntü kalitesi olurken ikinci fark ise fiyat olmaktadır.

Samsung Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Samsung ekran değişimi garanti süresi olarak firmamız 6 aylık garanti sunmaktadır. Kullanıcıdan kaynaklı sıvı teması ya da darbe olması durumunda cihaz garanti dışında tutulmakta bunun dışındaki her türlü sorunda firmamız tam destek sunmaktadır.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi arkasında 20 yıllık sektörel deneyimi ile Arif iletişim yer almaktadır. Cep telefonu tamirinde uzun yıllardır kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunan firmamız her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Samsung ekran değişimi ve diğer tüm sorunlarınızda yetkili teknik servis personelimiz size hizmet vermekten onur duyacaktır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü