Samsung Galaxy A3 2017 Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A3 2017 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A3 2017 Ekran değişimi yaptırmak isteyenler için 6 ay garantili hizmet sadece Tamirci Abi’de! 6 Ay parça ve malzeme değişimi imkanı ile birlikte sunulan Samsung ekran değişimi hizmetimiz…

Samsung Galaxy A3 2017 Ekran Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung Galaxy A3 2017 Ekran değişimi yaptırmak isteyenler için 6 ay garantili hizmet sadece Tamirci Abi’de! 6 Ay parça ve malzeme değişimi imkanı ile birlikte sunulan Samsung ekran değişimi hizmetimiz firmamız bünyesinde yer alan Samsung teknik servis personelince gerçekleştirilmektedir.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy A3 2017 ekran değişimi fiyatı servisimizde 950 TL olarak sunulmaktadır. Samsung ekran değişimi sadece yetkili teknik servis personelimiz tarafından yapılmakta ve bu esnada ücretsiz olarak hoparlör ile ahize temizliği de gerçekleştirilmektedir.

Tamirci abi olarak A kalite yedek parça ve malzeme kullanmaktayız ve hizmetimiz sonrası 6 ay garanti sunmaktayız.

Orijinal Ekran Değişim Fiyatı

Samsung Galaxy A3 2017 orijinal ekran değişimi fiyatı 1650TL olarak 6 ay garanti ile servisimizde gerçekleştirilmektedir. Samsung orijinal ekran kullanılarak yapılan ekran değişimi sırasında gerek ahize temizliği gerekse de hoparlör temizliği ücretsiz bir hizmet olarak verilmektedir.

Amacımız ekran kalitesi kadar kaliteli bir ses deneyimi yaşamanızdır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Samsung Galaxy A3 2017 ekran değişimi sonrasında cihazınızda teknik servisimizden kaynaklı veri kaybı olması söz konusu değildir. Ekran değişimi sonrası bilgiler silinir mi endişesi yaşayan müşterilerimiz güvenle cihazlarını Tamirci Abi teknik servisine ekran değişimi için teslim edebilirler.

Cihazınızda servisimize teslim öncesi kilitlenme gibi bir sorun oluşmuş ise böyle bir durumda Samsung Galaxy A3 2017 resetleme işlemi yapılması gerekebilmektedir. Resetleme sonrası maalesef verileriniz tamamen silinecektir.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung Galaxy A3 2017 ekran değişimi işleminde değişime uğrayan kısım camdır. Düşmeye bağlı çatlak ya da çizikler sebebi ile ekran değişimi için gelen cihazlarda cam değişimi yapılmaktadır. Ekranın dokunmatik sisteminde, görüntü de bozukluk ya da cihazın açık olmasına rağmen ekrana görüntü gelmiyorsa ekran arızası sebebi ile ekran değişimi yapılması gerekebilmektedir.

Ekran Değişimi Ne Kadar Sürüyor?

Teknik servisimize gelen Samsun ekran değişimi taleplerinin tamamlanması yaklaşık olarak 45 dakika sürmektedir. Yoğunluğa ve gerekli olabilecek ek hizmetlere göre bu süreç bir miktar daha uzayabilmektedir. Ancak teknik servis personelimiz bu süreçte size cihazınızın teknik durumu hakkında bilgiler verecektir.

Acil durumlar ya da özel ihtiyaçlar sebebi ile firmamızın moto kurye veya yerinde servis hizmeti de bulunmaktadır.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Samsung Ekran Değişimi teknik servisimizde kullanılan yan sanayi ekranlar A Kalite olup orijinaline en yakın ürünler olmaktadır. Elbette ki orijinal ekran ile A kalite yan sanayi ekran arasında fiyat kadar görüntüde renk kalitesi farkı bulunmaktadır. Ancak bu farklılık çok bariz bir şekilde belli olmamaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi’de Samsung ekran değişimi garanti süresi 6 Ay olarak verilmektedir. Her türlü sorunda malzeme ve parça değişimi ücretsiz olarak teknik servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ancak kişisel kullanım hatalarına bağlı olarak düşme, çarpma ya da sıvı teması olma durumunda garanti dışı kalmaktadır.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Tamirci Abi, 20 yılı aşkın süredir cep telefonu tamiri ve ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir teknik servistir. Bu uzun yılların getirdiği deneyim ile alanımızda lider olmayı sürdürüyoruz.

Samsung cihazlarınız için sunduğumuz ekran değişimi hizmetlerimiz, hem kaliteli hem de en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Güvenilir ve hızlı bir hizmet için bize ulaşabilir, cihazınızın ekran sorunlarını profesyonel ekibimizle çözüme kavuşturabilirsiniz.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü