Samsung Galaxy A30 Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A30 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A30 ekran değişimi ihtiyacınız için hızlı ve kaliteli özüm arıyorsanız Samsung yetkili servisimiz Tamirci Abi en doğru hizmeti sizlere sunmaya hazır olacaktır. Üstelik sadece ekran değişimi değil 6…
Samsung Galaxy A30 Ekran Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Samsung Galaxy A30 ekran değişimi ihtiyacınız için hızlı ve kaliteli özüm arıyorsanız Samsung yetkili servisimiz Tamirci Abi en doğru hizmeti sizlere sunmaya hazır olacaktır. Üstelik sadece ekran değişimi değil 6 ay garanti ile birlikte ahize temizliği ve hoparlör temizliği de hediye ediyoruz.

Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A30 telefon ekran değişimi Orijinal ekran değişimi olarak gerçekleştirilmekte olup servisimizin uyguladığı fiyat 570 TL’ dir.

Samsung Galaxy A30 telefon ekran değişimi fiyatı pek çok servis tarafından farklı uygulanıyor olmakla birlikte servisimizde sadece yüksek kalitede malzeme kullanılmakta olduğunu hatırlatmak isteriz.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung Galaxy A30 Orijinal ekran değişimi fiyatı olarak 570 TL sunulmaktadır. Samsung ekran değişimi fiyatı içerisinde hoparlör temizliği ve ahize temizliği de dahil olup servis sonrası 6 ay garanti müşterilerimize sunulmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsung Galaxy A30 ekran değişimi sonrası cihazınızdaki bilgilerin kaybolması ya da tamamen silinmesi mümkün değildir. Zira teknik servis personelimiz tarafından bilgilerinize erişim yapılmamakta ve sadece ekran değişimi gerçekleşmektedir.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung teknik servisimiz ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı hususunda gerekli olan incelemeleri yaptıktan sonra size bilgisini verecektir. Eğer cihazınızın ekranı üzerinde çizik ya da kırık bulunuyor ise çoğunlukla cam değişimi yeterli gelebilmektedir.

Ancak dokunmatik problemi gibi bazı durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A30 telefon ekran değişimi süresi Tamirci Abi de yalnızca 15 dakika sürmektedir. Samsung yetkili servisimiz tarafından 15 dakika da ekran değişimi yapılmakta olup cihazınız hoparlör temizliği ve ahize temizliği de yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Tamirci Abi Samsung yetkili teknik servisimizde her zaman orijinal ekran ile birlikte alternatif olarak A kalite yan sanayi ekran kullanılmaktadır. Orijinal ekran Samsung tarafından üretilen yedek parçalardan biri olmakta ve ekran netlik, görüntü kalitesi A kalite yan sanayi ekrandan daha iyi olmaktadır.

Ekran değişimi taleplerinizde size 2 ekran arasındaki farklılıklar teknik servisimiz tarafından gösterilmekte ve kullanılacak ekran seçimi tercihi size bırakılmaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci abi teknik servisimiz gerçekleştirdiği tüm servis hizmetlerinde 6 ay garanti taahhüt etmektedir. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz Samsung Galaxy A30 ekran değişimi garanti süresi de 6 ay olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Arif iletişim tarafından sunulan Tamirci Abi Samsung Galaxy A30 ekran değişimi hizmetimizin ardında 20 yılı aşan bir tecrübe bulunmaktadır. Sektörel deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere her daim hizmet vermeye hazır olan servisimizde her türlü Samsung ekran değişimi 6 ay garanti kapsamında sadece 15 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü