Samsung Galaxy A30s Cep Telefonu Tamiri

Samsung Galaxy A30s Ekran Değişimi

Tamirci abi Samsung teknik servisimiz tarafından çatlak, kırık cam ve ekran değişimi yapılmaktadır. Servisimizde gerçekleştirilen Samsung ekran değişimi garanti süresi 6 ay olup sadece 15 dakika içerisinde ekran değişimi tamamlanabilmektedir.…
Samsung Galaxy A30s Ekran Değişimiuzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Tamirci abi Samsung teknik servisimiz tarafından çatlak, kırık cam ve ekran değişimi yapılmaktadır. Servisimizde gerçekleştirilen Samsung ekran değişimi garanti süresi 6 ay olup sadece 15 dakika içerisinde ekran değişimi tamamlanabilmektedir.

Samsung Galaxy A30s Telefon Ekran Değişimi Fiyatı

Tamirci abi de her türlü Samsung ekran değişimi yapılabiliyor olup Samsung Galaxy A30s telefon ekran değişimi fiyatı 520 TL olarak uygulanmaktadır. 15 dakika içerisinde ekran değişimi yapılmakta ve bu süreç içerisinde ekstra ahize ve hoparlör temizliği de hediyemiz olmaktadır.

Orijinal Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung orijinal ekran değişimi 20 yıllık tecrübe ve titiz çalışma ile Tamirci Abi teknik servisimizde gerçekleşmektedir. Samsung Galaxy A30s orijinal ekran değişimi fiyatı 520 TL’dir. Ekran değişimlerimizde 6 ay garanti ile birlikte hoparlör temizliği ve ahize temizliği hediyemizdir.

Ekran Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir mi?

Samsun ekran değişimi işlemi sırasında cihazınızdaki bilgilere kesinlikle erişim sağlanmadığı için bilgi kaybı olması söz konusu değildir. Samsung Galaxy A30s ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu yaşayan müşterilerimizin kısa sürede servisimize gelerek garanti kapsamında cihazlarını tamir ettirmelerini tavsiye ederiz.

Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Cam mı?

Samsung Galaxy A30s ekran değişimi ile cam değişimi birbirinden oldukça farklı işlemlerdir. Çoğunlukla ekran mı değişmesi gerekiyor cam mı tereddütü yaşanmaktadır. Şayet darbe, düşme sonucu oluşan kırık ya da çatlak var ise cam değişimi yeterli olmaktadır.

Ancak ekranda görüntü bozukluğu, netlik ya da dokunmatik sorunu yaşıyorsanız ekran değişimi gerekli olmaktadır.

Samsung Galaxy A30s Telefon Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A30s telefon ekra değişimi işlemi Tamirci Abi de sadece 15 dakika sürmektedir. Bu süreç içerisinde siz çayınızı keyifle yudumlarken teknik personelimiz tarafından ekran değişimi ile birlikte ahize ve hoparlör temizliği tamamlanacaktır.

Orijinal Ekran İle A Kalite Yan Sanayi Ekran Arasında Ne Fark Var?

Tamirci abi de hem Samsung Galaxy A30s ekran değişimi hem de Samsung Galaxy A30s A kalite yan sanayi ekran değişimi yapılmaktadır. Orijinal ekran ile yan sanayi ekran arasında fiyat farkı dışında çok bariz olmayan netlik ve kalite farkı olmaktadır.

Ekran değişimi taleplerinizde servisimiz size 2 tip ekranı da sunmakta ve tercih sizin tarafınızdan yapılmaktadır.

Ekran Değişimi Garanti Süresi Nedir?

Tamirci Abi ekran değişimi işlemlerinde 6 ay garanti süresi vermektedir. 6 Aylık garanti süresi ekran değişimi sonrası dokunmatik sorunu ve diğer arızalar için geçerli olup her türlü parça değişimi ücretsiz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Kullanım hatalarından kaynaklı sorunlar garanti kapsamı dışında tutulmaktadır. Detaylı bilgi için Garanti şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tamirci Abi – Samsung Ekran Değişimi Teknik Servisi

Samsung yetkili teknik servis olarak hizmet veren Tamirci Abi 20 yıllık telefon tamiri deneyimine sahip Arif iletişim hizmetidir. Samsung ekran değişimi hizmetimizde kaliteyi uygun fiyata sunan firmamız 6 ay garantiyi de beraberinde sunmaktadır.

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü