Telefon Tamir Fiyatları

iPhone, Huawei, Samsung Galaxy, Oppo ve Xiaomi marka telefonların tamiri için Tamirci Abi firması tarafından üstün kalite hizmet sunulmaktadır.

Bu alanda uzun yıllardır hizmet sunan firma, uygun fiyat fırsatları ile de ön plana çıkmaktadır. Özellikle de iPhone ekran değişimi hizmeti ile bilinen firmanın diğer markalar için de sunduğu tamir hizmetleri mevcuttur.

Akıllı telefonlar, kimi zaman yanlış kullanımlar ya da marka kaynaklı problemler sonucunda tamir ve parça değişim ihtiyacı doğurabilir. Teknolojik cihazların yavaşlama ya da bozulma durumlarında alanında uzman teknik servislerden hizmet alınmalıdır.

Ancak tamir ya da parça değişim hizmetinden faydalanırken tamir hizmeti sunan firmanın deneyimlerine de güvenilmesi gerekmektedir. Tamirci Abi, gerek akıllı cihazların kesin tamir çözümleri gerekse de uygun fiyatlı telefon tamir fiyatları ile ön plana çıkan bir firma olmuştur.

Bu yüzden firma tarafından sunulan tamir ve onarım hizmetlerine yüzde yüz güvenilmelidir.

Cep telefonu tamircileri içinde popüler bir çok cep telefonu markası için konusunda uzman olan teknik ekibiyle Tamirci abi gerçekleştirdiği tüm onarımlara 6 ay garanti vermektedir. üstelik garanti belgesi ile, bu arada hediye ekran koruyucu ve telefon kılıfınızı istemeyi unutmayın. Garanti şartları için tıklayın.

Cep Telefonu Teknik Servis Hizmeti

Cep Telefonu Ekran Değişim Fiyatları

Telefon tamir fiyatları bünyesinde akıllı cep telefonlarının ekran değişim hizmetleri de yer almaktadır. Kimi zaman akıllı cihazların dokunmatik ekranlarında bir takım sorunlar ile karşılaşılabilir.

Böyle bir durumda ekran değişimine gidilmesi en etkili ve kalıcı çözüm olacaktır. iPhone 7 ekran değişimi de başta olmak üzere firma tarafından diğer tüm model ve markalara yönelik değişim hizmetleri sunulmaktadır.

Farklı katmanlardan meydana gelen akıllı telefon ekranlarında ilk önce sorunun hangi katmanda yer aldığının belirlenmesi gerekir. Bu tip sorunların belirlenmesi için de bu alanda tecrübeli kişilerden yardım alınması önerilir.

Sorunun belirlenmesi ile birlikte de telefon tamir fiyatları konusunda kesin kanıya varılması mümkün olacaktır. Yine de ekran değişimi konusunda atılan adımlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve harcanan emek fiyat konusunda belirleyici etkenlerdir.

Telefon Batarya Değişim Fiyatları

Telefon tamir fiyatları, batarya değişim için de farklı şekillerde uygulamaya alınmaktadır. Batarya değişimi yapılan akıllı telefonun marka ve modeli kullanılan malzemenin ve işçiliğin de fiyatını ortaya koyacaktır.

Aynı zamanda batarya için kullanılan yedek parçaların orijinal olmasına da dikkat edilmelidir. Bu yüzden sorunun tespit edilmesi sonucunda kullanılacak malzemeye de karar verilmesi net fiyat bilgisini oluşturacaktır.

iPhone 7 batarya değişimi başta olmak üzere Tamirci Abi bünyesinde diğer tüm marka ve modeller için de pil değişim hizmeti uygulanır. Tıpkı firma tarafından sunulan iPhone tamir fiyatları gibi Samsung, Huawei, Xiaomi ve Oppo gibi markalar için de bir fiyat listesi sunulmaktadır.

Bu fiyat listesinde batarya değişim için de net olmayan fakat incelemeler sonucunda çok fark yaratmayan fiyatlar yer alır.

iPad ve Tablet Tamir Fiyatları

Başta iPad Air batarya değişimi olmak üzere diğer tüm modellere yönelik tamir ve onarım hizmetinin alınması mümkündür. iPad tamir fiyatları da diğer tablet ürünlerinde olduğu gibi işçilik ve kullanılan parçanın kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Fakat firma tarafından sunulan bu hizmette de piyasanın altında fiyatlara orijinal parça değişiminin yapılması mümkündür. Bununla birlikte tablet batarya değişimi fiyat listesine de göz atılması mümkündür.

Tablet ve iPad Ekran Değişimi Fiyatları

Telefon tamir fiyatları gibi tablet ve iPad için verilen tamir ve parça değişim fiyatları da değişiklik gösterebilir. Bu değişim özellikle de ekran değişimi uygulanan cihazlarda sıkça karşılaşılmaktadır.

Ekranda meydana gelen sorunun tespit edilip değişim işleminin yapılmasında kullanılan malzemenin ve işçiliğin önemi oldukça fazladır.

Tamirci Abi firması da bu alanda ön plana çıkan kaliteli hizmet garantisi bir firmadır. Yine de firma tarafından sunulan fiyat listeleri rakip firmalara oranla daha uygun fiyatlar içermektedir.

Yerinde Telefon Tamir Hizmeti

Yerinde cep telefonu tamir hizmeti almak isteyenlere Kadıköy’ün en eski cep telefonu tamircilerinden birisi olarak son teknoloji, tecrübeli telefon tamir servislerimizi sunuyoruz. Diğer servislerin yanında yerinde cep telefonu tamiri denildiğinde akla ilk gelen servislerden biri olarak, 2002 yılından beri telefon parça tamirleri ve telefon parça değişimleri yapan güvenilir bir servis olarak ön plana çıkmaktayız. Yerinde akıllı telefon tamiri yapan deneyimli nadir servislerden biriyiz.

Detaylı bilgi için; Tamirciabi.com/yerinde-telefon-tamir-servisi/

Menü