Xiaomi Mi 8 SE Cep Telefonu Tamiri

Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 9 BATARYAM MI ARIZALI YOKSA CİHAZIM MI ? Arkadaşlar herkese merhabalar Xiaomi Mi 9 batarya (pil) arızası belirtilerini aşağıda sıralayacağım; Xiaomi Mi 9 pilinin de diğer cep telefonları…

Xiaomi Mi 9 Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Xiaomi Mi 9 BATARYAM MI ARIZALI YOKSA CİHAZIM MI ?

Arkadaşlar herkese merhabalar Xiaomi Mi 9 batarya (pil) arızası belirtilerini aşağıda sıralayacağım;

  • Xiaomi Mi 9 pilinin de diğer cep telefonları gibi belirli bir dayanma süresi vardır örn:1-1,5 yıl ya da 500 kere dolum vb…
  • Xiaomi Mi 9 bataryası 1 günden daha az gidiyor ise ya da gün içerisinde birden fazla şarja bağlama gereği duyuyorsanız Xiaomi Mi 9 in bataryası bitmek üzeredir.
  • Öte yandan Xiaomi Mi 9 bataryası dolu iken birdenbire kapanıyor ve siz tekrar cihazınızı açtığınızda batarya dolu gösteriyor ise buda bataryanın arızalı olduğuna dair bir işarettir.
  • Ayrıca batarya seviyesinde gözle görülür bariz ve hızlı bir düşüş varsa, mesela batarya seviyesi % 80 den bir anda %40 a düşmesi gibi, Xiaomi Mi 9 bataryası bitmek üzeredir.
  • Xiaomi Mi 9 cihazınızın ekranı yukarı doğru bombe yapabilir yani şişebilir, bunun sebebi batarya şişmesidir vakit kaybetmeden ve ekrana zarar vermeden batarya değişimi gerçekleştirilmelidir.
  • Yukarıda sıraladığım tüm durumlar Xiaomi Mi 9 batarya probleminin belirtileridir, Fakat bu belirtiler düşük bir ihtimal de olsa Xiaomi Mi 9’da var olan bir kısa devre arızasından da kaynaklanabilir. Bu arızayı siz Xiaomi Mi 9 kullanıcılarının tespit etmesi olanaksızdır, Tamirci Abi onarım merkezine ulaştığınızda veya cihazınızı bize yolladığınızda, Xiaomi marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde uzmanlaşmış elemanlarımız tarafından multimetre dediğimiz bir cihaz ile tespit edilecektir. Tespit süresi maximum 30 dakika olup arıza tespiti tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Mi 9 BATARYA DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR VE NE KADAR SÜRER ÜCRET NE KADAR?

Xiaomi Mi 9 batarya değişimi cihaz bize ulaştığı andan itibaren maximum 45 dakika içerisinde Xiaomi marka tüm cep telefonu modellerinin tamirinde ustalaşmış tamircilerimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Değişim esnasında hiçbir veriniz silinmez, değişim işlemi gözünüzün önünde tamamen şeffaf bir şekilde yapılır.

Ustalarımız tamamen özel ekipmanlar ile çalışmaktadır, batarya değişim esnasında cihazınızda farklı bir arıza meydana gelmez.

Takılan batarya orijinal değildir fakat amper değerleri orijinal ile aynıdır, dolayısı ile batarya dayanma süresi ile alakalı hiçbir sorun yaşamazsınız.

Kullandığımız bataryaları piyasada çok uzun zamandır hizmet veren güvenilir ve kurumsal yapıya sahip birkaç firmadan tedarik etmekteyiz. Bu firmalar bize sattıkları her batarya ile alakalı garanti vermektedir, biz de siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile bu batarya değişimlerini yapabilmekteyiz. Biz prensip olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olduk,

Bu yüzden tam 19 yıldır İstanbul Kadıköy de aynı adres de hizmet vermekteyiz

İşlem sonunda sizlere Tamirci Abi garanti belgesi verilecektir ve bataryanız 6 ay Tamirci Abi garantisi altında olacaktır, ayrıca Xiaomi Mi 9’a özel ücretsiz kılıf ve zırhlı ekran koruyucunuzu istemeyi unutmayın.

 

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü