Xiaomi Mi 9T Cep Telefonu Tamiri

Xiaomi Mi 9T Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 9T Batarya Değişimi Xiaomi Mi 9T batarya değişim fiyatı 199 TL’dir. Xiaomi Mi 9T telefonunuzun bataryasından kaynaklı bir güç sorunumu yaşıyorsunuz yoksa telefonunuzda farklı bir arıza mı var…

Xiaomi Mi 9T Batarya Değişimi

uzman teknik servis ekibimiz tarafından yapılarak 6 ay garanti ile teslim edilir. Cep telefonunuzu uzmanına bırakın!

Xiaomi Mi 9T Batarya Değişimi

Xiaomi Mi 9T batarya değişim fiyatı 199 TL’dir. Xiaomi Mi 9T telefonunuzun bataryasından kaynaklı bir güç sorunumu yaşıyorsunuz yoksa telefonunuzda farklı bir arıza mı var diye servisimizde uzmanlar tarafından test edilmektedir.

Telefonunuzun bataryası bitti mi nasıl anlarsınız?

  • Telefonunuz kullanım esnasında aniden kapanma yapıyor ise
  • Telefonunuzun şarjı çok hızlı tükeniyor ise
  • Telefonunuzun bataryası şişerek ekranı veya arka kapağı kaldırmış ise
  • Telefonu şarja takmanıza rağmen şarj almıyor veya şarj aldığı gözükse de şarj değeri yükselmiyor ise bataryanızı değiştirme vakti gelmiş demektir.

Hangi bataryayı tercih etmeliyim?

Batarya tercih değiştirme vaktiniz geldiğini düşünüyorsanız, kesinlikle gerçek değerlerini gösteren bataryaları tercih etmelisiniz. Xiaomi Mi 9T 4000 mAh değerinde batarya kullanmaktadır. Batarya değişiminden sonra 3u Tools gibi programlar kullanarak taktırdığınız bataryanın sıfır mı yoksa kullanılmış batarya mı olduğu görebilirsiniz

Xiaomi Mi 9T batarya değişimi ile beklemedik ani kapanmalara son verebilirsiniz. Yüksek sıcaklıklarda uzun süreli kullanım telefonunuzun performansını ve bataryanızın ömrünü bitirmeye neden olabilir. Yaz aylarında 35°C’nin üzerindeki sıcaklıklarda telefonu güneş altında bırakmak, arabanın torpidosunda v.s sıcak altında bırakmak pilinize ve telefonunuza zarar verebilmektedir.

Kışın sıfırın altındaki soğuklar telefonunuzun pil değerlerine zarar vererek piliniz bozulmasına sebebiyet gösterebilmektedir. Pil ömrünü uzatmak için üretici firmalarında kullanım şartlarına uymanız ve yaptığımız uyarıları dikkate almanızı öneririz. Eski ve yıpranmış şarj aletleri kullanmanız telefonunuza ve bataryanıza ciddi sorunlar yaratabilir. Ayrıca orijinal olmayan şarj aletleri veya üretici firmaların lisans vermediği ürünleri kullanmamızı öneririz.

Xiaomi Mi 9T Batarya Değişimi Fiyatı

Xiaomi Mi 9T Batarya Değişimi Fiyatı 199 TL‘dir. . Telefonunuza takılan bataryalar önceden test edilmiş sıfır bataryalardır. Kullanılan bataryalar üreticinin vermiş olduğu değerle olup kesinlik telefonunuza zarar verebilecek ürünler kullanılmamaktadır. Yapılan işlemleri işinde uzman teknisyenlerimiz yapmaktadır.

 

Diğer Teknik Servis Hizmetlerimiz

Tamir ücretlerimiz kur kaynaklı belirli aralıklarla revize edilmektedir, lütfen ücret teyit ediniz.

Menü